Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teplouš Semjon Gayínek je na tý kriplkárce ňákej zakrnělej, nebo má větší číslo kripláry???








    WOW !!!
  • Co by se stalo kdyby Vodafone daval ty data kazdemu ZTP sam za sebe? co by ho to stalo v realnych nakladech? PRESNE=0 jen by jim v databazi klientu kolonku data nastavil na ON *14*
  • Na co je tady stát?Na to,aby podporoval zloděje všeho typu? A okrádal ty co ještě mají srdce na pravém místě.Psal jsem tady o tragedii dětí,které unesla jejich matka do Sudet od otce a výsledek nikoho to nezajímá.Přeplácení státní úředníci nekonají,aby matka byla vyšetřena na psychiatrii v Bohnicích nebo někde jinde a věc byla řešena k prospěchu rodin.Vůbec se nedivím,že otcové neplatí alimenty.Já to budu řešit až bude radit tento stát druhým tak ho budu negovat.ve světě.Ukázka špíny tohoto národa byla při pádu vynikajících Alexandrovců letadlem TU 154.Čest jejich památce.
    • ... nauč se konečně psát, ty jsi absolutní špína tohoto národa, ty omezený tupý vidláku :)))
      • ... připochcaná Simonko na kriplkáře, potřebuji dobít, musím si čmuchnout a líznout :)))
  • A proto deset až patnáct minut přemýšlejte, než někomu na vozíku pomůžete, aby jste ho neurazili...

    Ale vážně, při hovoru s vozíčkářem je dobře si sednout na bobek nebo na cokoli v místě, když stojíte, vozíčkář musí hledět vzhůru a pak ho bolí za krkem...
    • ... jsi primitiv :)))
      • ... KDYBY JEN ...
    • Při hovoru s vozíčkářem je dobře udělat bobek
  • Praotec
    A nejlepší je, že to Vodafone udělal pouze pro lidi na vozíku. Přitom třeba ti, kteří neslyší, komunikují často nejvíce pomocí internetu (chat/email/atd), na nádraží neslyší rozhlas, hledají info na internetu, ke komunikaci ve znakovém jazyce zase používají videochaty, či tlumočnické služby, ke komunikaci v češtině, zase převod mluvy do textu, přičemž vše, je přes internet a jsou to velké objemy dat.
  • Ten kuřbuřtík Simon se svým siamským dvojčetem blijcem pitomcem si nadávají, aby upoutali naší pozornost. Simone máte dvě palice a jedno tělo nebo obráceně, ty smradlavá tlamo..hi..hi.. *1* *1* *1*
    • ... hlasuj, hlasuj, komu se nedostává inteligence, má primitivní projevy, ubožáku, polib mi :)))
    • ... neřeším primitivní závěry primitivů bez sebemenšího náznaků intelektu, balíku :)))
  • ... a co nad tvým nickem, když vočmuchnu smradlavou, připosranou Simonu to budu opravdu šťastnej a když mě dá ještě líznout, tak to bude pošušňáníčko, viď Simonko :)))
  • ... smekám před póvlem, který se protlouká světem bez náznaku intelektu, pitomečkové :)))
    • ... zopakuji: každý hlas primitiva proti mě je zaslouženou odměnou za mé potírání dementů :)))
  • Já si udělám názor až podle toho, co řekne zeman. *14*
  • ... neznám nic hezčího, než když ze sebe pod mým nickem udělá primitiv totální trosku :)))
    • ... akorát nemá ten dementek žádnou fantazii, tak celý rok omílá své primitivní fantazie :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit