Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Použít ve vokativu "filiusi" dokáže jen opravdový znalec. Nehledě na to, že zdrobnělina předmětného slova je "filiolus".
    Blahopřeji, odkopávejte se dál.
  • Kdyz jsi ''otazky'' nevidel, tak nereaguj a neurazej...

    Faltynek slusny a pravdomluvny - tak to muze rict jen stejny podvratak, jako on...

  • Pochopil jsem ho.

    Bolševik je ten, kdo si s ním dovolí nesouhlasit nebo kdo žádá podložení výroků fakty - něco takového je přece nepřípustné!

    Je dlouholetou praxí v podmínkách ČSSR doloženo, že právě tento přístup je bolševický. Dále tedy není nutné přít se o to, kdo je bolševik a kdo nikoliv.

  • Proč bych se měl ptát nějakého Tiscaliho?Považujte za čest, že jsem na vás vůbec reagoval.
    (Jenom cituji, ale dost dobrý, ne?)
  • Kdo tituluje komouše Pan, je zase de - bil.
  • Faltynku, podobne mluvil Stepan a jak dopadl.
  • Považuj si za čest, že jsem na tebe vůbec reagoval.
  • Vy se tedy pokoušíte naznačit, že jsem bolševik? K tomu mohu dodat jedině: "Až po vás". Ledaže byste byl schopen svůj žvást dokázat.

    Poznámka: když neumíte česky, nepouštějte se do složitějších větných konstrukcí.


  • Asi to bude tím, že jsav vychován v tom, že s bolševikem se dá domluvit jenom s klackem v ruce a, že jsem si je, podstatnou  část svého života dost užil, tak být po mém , většina z nich už by byla tři metry podzemí a žádný z toho xsindlu, by tady dnes nekvičel svoje rozumy.
  • Tento způsob diskuse předvádíte trvale - byv požádán o faktický argument, nereagujete. Proč to doporučujete Občanu, jest záhadou, neb on stejně činí.
  • Já bych na tohle komoušský jelito ani nereagoval.
  • ..... na nejbližším stromě a na druhé větvi ten šišlavý slovenský komouš a udavač...............
  • Synáčku (filiusi), to je třeba zeptat se Tiscali, proč je to tam 2x. Já jsem to psal jenom jednou, 2x to samé by asi ani nešlo. 🙂
  • Odklonil?

    Ani náhodou! Diskutovaná dotace byla použita k účelu, k jakému byla přiznána. Spor je veden o oprávněnost přiznání.

    Nevíte tedy, o co běží, ale umíte ťukat do klávesnice s představou, že to stačí. Mýlíte se, nestačí.

    Nedávno jsem se vás zde ptal, odkdy "power" znamená "hloupý". Už jste na to přišel?

  • Jste-li chlap, poskytnete své foto, aby mohlo publikum zjistit, zda třeba nejste úplně stejná podvraťácká pípa vy sám.

    Zatím jste, ani na výzvu, nikdy žádný důkaz neposkytl, takže jste jen za žvanila.

  • Přesně!

    Eurodotace jsou zlo křivící konkurenční prostředí a průmysl zabývající se jejich získáváním pro šikovné a majetné žadatele je tedy zločinný.

    Je lhostejné, zda dotace získá Andrej nebo Antonín. Vždy je to nesystémová a netržní výhoda v konkurenční soutěži.


  • Z článku: "Přesto, jak se zdá, lidi jako je Faltýnek nezajímá, jak dlouho se někdo
    věnuje nějaké profesi nebo jaké má vzdělání, ale jde jim čistě o to,
    kolik má kdo svíček na dortu."

    Autor by mohl vědět, že počet svíček na dortu s tím, jak dlouho se někdo v devětadvaceti letech věnuje nějaké profesi, koreluje velmi těsně. 

    V dnešní multikulturně korektní době je ovšem libovolné připomenutí takového faktu nepřípustné. 

    Hodnocení člověka podle věku a let strávených v úřadě či profesi odpovídá nejlepším tradicím západoevropské společnosti a její kultury. Vizte kariérní žebříčky úřadů a společností v Rakousko -Uherské monarchii nebo v Československé republice.

  • Jenom dvakrát? Není to málo, Občane Občanoviči?
  • vanhorne

    "Článek nemá ducha"

    Tady je clanek o duchu odbornice pres kraliky. Mozna ona te svym duchem zaujme tak, ze se zacnes take venovat kralikum, jako se jim chce venovat ona aby jim zajistila spravedlnost. Je ted prece takovy odbornik a dostala ji na starost. ANO, kralickum bude lip.

  • Dědek Faltýnek už je starý a je členem bratrstva koblihářů a tak může rozdávat rozumy.😛

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit