Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli lidé mají být vzdělaní jako traktorista Jurečka, tak potom potěš pánbů.

  • "Čelit takzvaným hybridním hrozbám lze tím, že společnost bude vzdělaná, umět kriticky myslet či nepodléhat strachu."

    Přesně naopak to je. Pokud bude někdo kriticky myslet, hledat si různé zdroje informací, bude pochybovat a přemýšlet, zda to nebo ono není trochu jinak, tak se stane přesně tím, co žádná vláda nechce. Vlády potřebují člověka, který slepě věří veřejnoprávním médiím, nepochybuje o jejich "pravdě", objektivitě a nestrannosti a současně s tím dokáže dehonestovat každého, kdo s ním nesdílí jeho jeenoduché a prosté myšlenky.

  • Otextovaná trička primitivů - spodiny společnosti: Jde o internetové fotky našich vládnoucích politiků v otextovaných tričkách. Došla mi celá sbírka. A celou tu sbírku
    uvádí tento text: "Už jste viděli nějaké takovéto tričko na normálním
    člověkovi?"



    To vypadá nadějně, pane Švejk. Kteří otričkovaní politici v té sbírce figurují? Uvádí ji jaderná inženýrka Dana Drábová v černém tričku opatřeném
    textem: Fuck you Putin. Což přeloženo znamená: m-dám tě Putine. No jo, tak takovouhle moudrost by na hruď normální člověk skutečně asi nenatáhl, že? Kdo je tam další? Premiér Fiala s ministryní obrany Černochovou. Ti si zřejmě na jejich
    zvláštní přání nechali na trička neurčité barvy vytisknout českého lva
    ochraňujícího pyramidu dělových nábojů, připravených nejpravděpodobněji
    pro export na Ukrajinu. No a český lev tu přepravu zajišťuje. Co
    vznešenějšího může též v současném našem režimu dělat, že ano? Další? Rozesmátá ministryně obrany Černochová se stejně naladěnou
    předsedkyní PS Pekarovou. Obě v bílých tričkách s potiskem americké
    stíhačky F-35 a obě bez sebe nadšením z toho, že i jejich zásluhou se
    tato stíhačka stane daleko nejdražší zbraní, kterou jsme si ku prospěchu
    vojenskoprůmyslového komplexu USA a k nižádnému prospěchu našemu, kdy
    pořídili.. A dál? Pekarová v bílém tričku s potiskem kladiva a banánu a textem: „Už
    nikdy fronty na banány“. Nic inteligentnějšího než tohle, si, paní
    domácí, nedovedu představit. A dál? Ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák v šedém tričku ozdobeném potiskem českého lva láskyplně objímajícího znak eura. A pod
    znakem text: Euro v Česku.eu. To je rým, milostpane. Všiml jste si toho? Jistě. Stejně jako je zrýmovaný i titulek článku, z něhož jsem vám citoval: "Množství idiotů leze nade všechny meze“. Ale já už letím. Jinak zas zasednu ke stolu U kalicha jako poslední.

    Lubomír Man

  • josef.chmela

    Společnost bude vzdělaná ale co vláda a její ministři? Vždyť všichni víme, že ministra může dělat opice za banán pokud má tu správnou stranickou knížku a správně ji to politicky myslí. Dnešní vláda je toho příkladem.

  • janhrom

    Dík za 7 dni ban za pravdu 🤣🤣

    • Kde jste byl, donský Kozáku... nějak jste mi chyběl.... Gorylák i jeho brácha prý už na vás zapomněli... Neflákejte docházku. Jste součást týmu. Denně jsem vám dával kladné bany, tam kde jste psal něco proti trollům.

      • janhrom

        Nechyběl jsem ,jen můj originál Nick včera dostal ban za pravdu

        • Pravdu je potřeba říkat jenom těm, coi ji chtějí slyšet.

          • Na tom něco je. Já globalismus nevysvětluji ani svému synovi a jeho přítelkyni. Vědí to, co plácaji "reproduktory" na ČT 1. Nic se nemá lámat přes koleno.

        • Dostal jste tedy cejch vlastence. To mně tuhle jeden nick stopli navždy. Oni tam mají ve službě jednu dokonalou blbku.

  • Dutá vepřová hlava...

  • mun.go

    K čemu vzdělání?  Stačí, když všechno odkývou (zvednou ruku, zmáčknou správné hlasovací tlačítko). 

    Výsledky jednání vlády 3. července 2024:

    Přehled vojenského materiálu darovaného a dodaného Ukrajině Českou republikou do května 2024; čj. 365/24; Předkládá: ministryně obrany; 

    Výsledek jednání vlády: schváleno.

    A hlavně je třeba pravidelně jezdit pro notičky k Velkému bílému otci do Washingtonu:

    K projednání bez rozpravy: Vyslání delegace České republiky vedené prezidentem republiky Petrem Pavlem na setkání nejvyšších představitelů států NATO ve Washingtonu ve dnech 8. až 11. července 2024 s návaznou cestou prezidenta republiky Petra Pavla s delegací do Texasu ve dnech 11. až 14. července 2024; čj. 501/24; Předkládá: ministr zahraničních věcí; 

    Výsledek jednání vlády: schváleno.

    • :-)

      🤣

      🙈

      👿

      😢

  • no......, měl by tedy začít s tím vzděláním u sebe a vlády. Nic horšího jsem v životě nezažil......

  • Vzdělávání je jen systém, který realizuje aktuální moc. 
    Podívejte se, co se vzděláváním udělala současná neoliberální pakáž. Děti se staly pokusnými králíky ve jménu "moderního vzdělávání." 

    Na základních školách se nesmí učit, zkoušet, známkovat, aby to dětičky nestresovalo. Děti zaujímají postoje, ověřují si kompetence, na kdejakou kravinu sepisují "projekty" a "eseje." 

    Kolik je 2x2 je zastaralá informace prohnilého  školního systému. Moderní pedagogika se takovými podružnostmi nezabývá. Hlavní je sexuální orientace dětí ve druhé třídě.

    Vysoké školy docela rezignovaly na výchovnou funkci, jen transponují jakési informace, které vedou studenty k podivným postojům k životu. Čest, pravda, disciplína, zodpovědnost - to jsou sprostá slova. To není staromilství. Svět je jiný a vyvíjí se a s ním i lidé. Ale bez znalostí je budoucnost v rukou imbecilních kreativců. 

    O čem jako o vzdělávání to pan ministr hovoří? 


  • A co takovéhle nezákonné hrozby ? : 

    Venezuelané trpí, uvedly agentury Reuters a AP.  Na základě
    sankcí Američané nesmí s osobami na seznamu podnikat. Zmíněným lidem
    rovněž budou zmrazena veškerá finanční aktiva ve Spojených státech. Venezuela
    nestíhá svůj vnitřní trh rafinovat. Navíc musí svou ropu okamžitě
    vyvážet, aby vůbec něco měla. Nyní USA obé zastavily a Venezuela nebude
    mít devizy na dovoz potravin a léků, už nyní zcela nedostatkových.
    Spojené státy zmrazily veškerá aktiva, která má společnost PDVSA uložena
    v amerických bankách, což je podle amerického ministerstva financí asi
    sedm miliard dolarů (asi 158 miliard Kč). Spojené státy výslovně
    nezakázaly nákup ropy z Venezuely, ale zmrazí finance z něj získané.

    ------------------------

    Predikuji, že pomůže Rusko, resp. BRICS+.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit