Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • "Soudruzi, a přijde doba, kdy budeme pracovat pouhé 2 hodiny denně!!!". "Prosím, mám dotaz: půl hodina na oběd zůstane?!" ;o)
 • Bohužel na tom se hodně podepsal sluníčkový Havel, ale ještě nenastala doba, aby to někdo pravdivě veřejně zhodnotil. Všem těm StBákům, komoušům a bonzákům vše prošlo příliš snadno. 

  Kolik jich bylo souzeno? Lidem se zavřela huba žvásty o skvělé budoucnosti po revoluci a zatímco naivní občané radostně demonstrovali, komouši a StB zakládali nová s.r.o., privatizovali a tunelovali a to v klidu a v pohodě, vědomi si své beztrestnosti.

 • "Po revoluci nám bylo slibováno, že se velmi rychle přiblížíme západnímu světu, to se nestalo".

  .

  Naštěstí! Doufám, že dnes po tom nikdo netouží, když vidí, co se tam odehrává. Západní svět se naopak propadá do neomarxistických nesmyslů a doufám že my, kteří jsme tím už před lety prošli, budeme vzdorovat. Možná už nyní někteří lidé ze "západního světa" závidí. Třeba jen to, že jsme byli v minulém roce na 6. místě na světě v bezpečnosti. Doufám, že to tak vydrží i v letošním a dalších letech. Ovšem pro to je třeba něco dělat (a něco rozhodně nedělat).

 • Jó, odbory? Když se všude přidávalo 5-8%, v naší firmě vybojovala paní předsedkyně 1%! (Ale děti s rodiči mohly/i jet do ZOO a to je co říct.)
 • Ano, ten "samet" byl velká chyba, za kterou budeme ještě dlouho platit. Ty rudé bestie, co nám tady zaváděly zvyklosti východostepních nájezdníků měly skončit dílem v těžkém žaláři, dílem v pracovních táborech a dílem v blázinci. Ale nebyli jsme jako oni a ti "oni" jenom převlékli kabáty (někdy ani to ne) a jede se dál.  

 • Odbory nezbytečnější úředníci vůbec🤮

 • K prosazování čtyřdenního pracovního týdne se dostaneme, říká místopředsedkyně odborů. Stačí, když vrátíte odchod do důchodu na věk před rokem sametu (1989) v těžkých provozech a manuálních profesích po 60-ti letech věku sakra bolí celé tělo. I v jiných státech EU je odchod v náročných profesích okolo 60-ti let. Před slavným sametem byl odchod do penze řešen na i základě lékařské praxe po sametu na základě politických rozhodnutí lumpů u vesel. Dále by jste měli řešit kvalitu života pracujících a jejich požitky získané z práce vůči kvalitě života osob na soc. dávkách a migrantů bez zdravotního omezení, kde u nich převládá pouze lenost a odpor k pracovním návykům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit