Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbý,ale ona se ke svému klukovi taky zachovala dost hnusně.Jestli to neunesl,kdo ví...?Ale faktem je,že vražda je vraždou.Jsou chlapci trochu v pasti,ale udělali si to sami.A rodiče všech jim pomáhali,aspoň výchovou.A zbytečně i rodiče holky,její výchovou.
  • Jsou to vrazi,všichni tři a rodiče jsou spolupodílníci na vraždě vlastní dcery,ze které vychovali patnáctiletou "kurvičku".To je daleko smutnější.
  • Škoda mladého života,trochu mne zarazila informace ,že ta dívenka v 15 letech několikráte přespala v jejich bytě .Co na to rodiče ty se nezajímají kde se nachází jejich potomek,tochu smutné.Už to nejde vzít zpět. *13*
  • Můžeme jedině doufat že se dostanou ve vězení do správné drsné party, která jim to osladí tak že si hodí mašli.
  • Pochopitelně, že všichni ti šmejdi by potřebovali seřezat bejčákem a navíc je vyházet z oken ve 3. patře. Na druhou stranu ta dívka také za moc nestála, když nad ránem lezla do bytu takových exotů už od pohledu. Slušná dívka se chová jinak.
  • To je k ničemu, na místě by byl jedině soudce lynch.
  • třetí mladík,zahladil stopy a hodil tělo do kontejneru.... vlastně se podílel na vraždě! Proč jen 4 roky? Všichni vyjímečný trest!
  • Mne by zajímalo, kde se bere taková bestiálnost v mladých lidech a vůbec v lidech. Po tomto případu by se mělo uvažovat o trestu smrti. *16* *16* *16*
    • Člověče,ty nevíš kde se to bere?Bud´jsi mimo realitu a nebo tady nežiješ.Potoky krve se valí denně z médií,brutalita je na pochodu a na dobrou noc, nějaký sexy film.Ne nejsem moralista,na nahou ženskou se rád mrknu i ve svém věku,ale tohle všechno? *8* *8* *8*
  • To je hnus že se ti jan tak nevidí.Zvrhlost a pro ty parch*nty zábava.FUJ !!! *16*
  • Je to vůbec možné? Proč mučili tu dívku? Poté chladnokrevně zavraždili? Zkusíme to také na nich?
    Určitě by si to zasluhovali! Ne proto, že by mne to uspokojilo, ale proto, aby poznali, co způsobili!
    Smrt všem sadistům!
    Pro rodiče té dívky to musí být... to se asi nedá slovy popsat.
    Upřimnou soustrast!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit