Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Měli by ji chtít i Češi? V dnešní nejisté a napjaté době EU i USA a stěhování národů by ji mohl chtít jen naprostý a zaslepený imbecil.
 • Tentokrát Pavel Jégl ve svém článku polemizuje o výhodách i nevýhodách celkem objektivně. Nakonec dává rozhodnout čtenářům samým, co je a co není výhodné. Bohužel ve svém článku neuvedl všechny okolnosti, které mohou ovlivnit, zda euro ano, nebo ne. Výhody vidí především u vývozců zboží, ale nepoukázal na vnitřní trh, a ten je stejně důležitý, než ten vývozový, protože se dotýká každého. Přesto, že splňujeme kritéria pro vstup do eurozóny, nedomnívám se, že v celkovém posouzení je výhodné vstupovat do eurozóny, když i bez ní to jde celkem dobře, k začínající spokojenosti všech. Takže já bych volil přijmout euro "Na svatého dyndy".
 • Euro nikdy to radši rubl.
 • https://www.novinky.cz/domaci/425927-antibabis-nejspis-projde-i-potreti.html
 • Podle Slovenské informační služby/SIS je Simona pořádně zechcaná pičina.
 • Podle Slovenské informační služby/SIS na Slovensku rejdily mafiánské gangy ruské, albánské a italské, zejména však bylo Slovensko tranzitním koridorem pro pašování zbraní ruské a ukrajinské mafie.
 • Chrchlovy úzké vazby na bílý dům destabilizovaly celý region
 • Mečiarovy úzké vazby na Kreml destabilizovaly celý region, Bratislava se stala rejdištěm ruských tajných služeb.

  Mečiarovy tajné služby Kremlu věrně sloužily, ruské tajné služby si kupovaly nebo vydíraly slovenské novináře, aby psali články vyhovující Kremlu, zejména po volbách v 9/98, kdy nastoupila vláda Mikuláše Dzurindy, která sbližování s RF utnula – Kreml ztratil vazalského partnera , proto proti nové vládě ruské tajné služby organizovaly štvavé kampaně,
 • Amrdólové svými teroristickými výboji mají na svědomí již přes miliardu obětí, část přímým vyvražďováním a část souběžně vyhladověním a nemocemi v napadených zemích!
  Páchají genocidu která nemá v historii obdoby, i Hitler byl proti nim příštipkář!
 • Podle Denníku N o spolupráci Mečiara s StB vypovídali v 90. letech svědci před vyšetřovatelem, který se zabýval krádeží tajných spisů z někdejšího sídla pobočky StB v Trenčíně. Svazek na Mečiara coby kandidáta tajné spolupráce s krycím jménem Doktor byl založen v roce 85, člověk vedený v kategorii kandidáta tajné spolupráce o zájmu StB nemusel vědět, ale poté, co Mečiar předvedl ukázkovou kolaboraci s Kremlem, je vše jasné.

  Mečiar měl donášet STB v době, kdy byl podnikovým právníkem ( Mečiar byl vyloučen z KSČ v roce 70, přesto dálkově vystudoval práva, a stal se podnikovým právníkem, zatímco jiní vyloučení museli k lopatě) .

  K Dubčekovi měl podle listu blízko prostřednictvím svého kamaráda a Dubčekova švagra Vladimíra Krajčiho.

  Po rozbití Československa se Mečiar držel kremelského scénáře - Slovensko se v roce 93 stalo první zemí vně SU, která vstoupila do odnože SNS, když přistoupilo k surgutské dohodě o dodávkách energie, ale Mečiar měl díky Bohu smůlu – surgutská dohoda pro neúspěch zanikla již v roce 94.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit