Přejít na výpis diskuzí

Kaddáfí: Nikdy se nevzdám, bojovat budu až do konce

7.6.2011 20:13
7 příspěvků

Libyjský vůdce Muammar Kaddáfí prohlásil, že se nikdy nevzdá a že bude bojovat až do smrti. Libyjce pak vyzval k odporu. Oznámení podle agentury AP zaznělo asi hodinu poté, co v hlavním městě Tripolis dozněl poslední z asi 30 úterních náletů letounů Severoatlantické aliance.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • američaní bombardovali dulezite cile jako cementarny nevimjestli i zelezarny v Misuratě protoze pak jim radi prodaji starou technologiji za velke penize samozřejmě přes sprostředkovatele jako doposud měli těžbu a rafinerie ale všichni přijižděli na Kanadske pasy aby americke nedraždili potom bombardovani úpřenechaji troubum z NATO kdo nam dava pravo jim mluvit do jejihc uspořadani tatu je to narod s jinou mentalitou proto si doma pořadek museji udělat sami s rokem 68 se ohanime dodnes a druhym statum to dělame ještě ve větim měřítku pak se bojme že nějaky syrotek necha na sebe uvazat bombu a odpali se někde v evropě v metru mlivime stale o demokracii a jinym nutime naše představy
  • Kadáfí a Libye,už jsou vítězi!!!!!!!!!!
  • ČR vystupme z NATO,my nechceme války,my chceme mír.
  • Zastavme okupanty NATO.Smrt zločincům a barbarům!!!!!!!!!!
  • Kaddáfí už je a zůstane vítězem. Naopak - spojenci jsou v pytli. A už vůbec neví co s tou otevřenou Pandořinou skříňkou. Co se týká důsledků v Evropě, tak se spíš jedná o Pandořinu almaru. Nadělat si do vlastních kalhot může jenom mimino, přestárlý kmet, nebo blbec.
  • Naprosto souhlasím s Albertem !!!
  • Plukovníku a statečný lide Libyie, vydržte fašistický útok NATO! Vítěztví je vaše! Zachovejte si nezávislot a svobodu. Kdybyste prohrály vyprodají vaši zem a budete otroky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit