Přejít na výpis diskuzí

Kaddáfího syn Sajf Islám žádá letadlo, aby se mohl vzdát soudu

27.10.2011 18:38
5 příspěvků

Sajf Islám, uprchlý syn před týdnem zabitého libyjského diktátora Muammara Kaddáfího, údajně žádá letadlo k přepravě k Mezinárodnímu trestnímu soudu (ICC) v Haagu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Saife at te to ani nenapadne.
    • Jo jo, ještě by to letadlo mohlo čirou náhodou havarovat, aby se svět nedozvěděl na kamery i v soudem ověřených zápisech, jak to doopravdy bylo a mnoho jiných "veselých historek z natáčení"
  • Všichni rychle nahlédněte na Wertyzreport.com.! Tak přece dvojník, který se stal mučedníkem. Nicméně informační bojovník z Wertyz se domnívá, že velký Muammar je také mrtvý, jen se neví jak, kde, kdy, neví se vlastně nic. Západní fašistická prolhaná propaganda je opravdu na výši. A statečný a hrdinný Sajf Islám se vzdát nechce, je to jen další z mnoha lží , záměrně šířených vrahy z Prozatímní národní rady.
  • Že by se chtěl statečný Sajf Islám dobrovolně vzdát fašistickým vrahům, kteří jeho zemi vyplenili? Navíc může přijmout pohostinnost, mnoha afrických zemí. Zřejmě se jedná o další výplod západní fašistické propagandy.
  • alespoň o čtyři letadla, a to minimálně B52 plné pum, nebo Blackjack - Tupolev Tu-160, a hodit je na, Berlusconiho, Camerona, Obamu a hlavně na toho skřeta Sarkozyho (česky - Sralkozyho). *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit