Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dobré poledne Novočesko
    • vlastni nick nemas?
      • hajzlík zlodějský, vygájínkuj ho *10*
      • promiň, spletl jsem se *13*
  • a hlavně nejsem gay, fakt ne..v Novorusku nežije ani jeden, psali to v parlamentních listech
  • Nikdy jsem žádný nick neukradla, to nemám zapotřebí, jsem ta holka, tak proč mi říkáte teplej Semjon Gayínek?
  • Dvanáct z osmadvaceti států Evropské unie nerespektuje unijní zákaz vývozu zbraní a zbrojního materiálu do Egypta. Podle agentury DPA to uvedla mezinárodní organizace hájící lidská práva Amnesty International (AI) s tím, že mezi hříšníky jsou Česká republika a Slovensko.
    • zlej trolle, odkdy věříš té kapitalistické organizaci jako je Amnesty International ??? když AI kritizovala ruská práva v Rusku tak tě málem chytnul psotník a mluvil jsi o ní jako o organizaci fašistických sluníčkářů, tak jak to tedy je ?
      • No já nevím kdo ti co psal o AI já ti to píšu teď.
    • a koho to zajímá ty tupče, BTW čeká děcko a ty tu řešíš píč..iny
      • To zajímá slušné lidi.Což ty nejsi.
        • myslíš vás smradlavé zbabělé rusáky ?
          • Nevím já jsem Čech, ale co jsi ty nevím.
  • absolutně nevím kdo je zlej troll, fakt ne
    • také jsem o něm neslyšel
  • dobré ráno soudruzi, pro ty kteří tu včera nebyli, tak z Boriska se na ultrazvuku vyklubala Nataša
    • zlej troll je krapet smutný, koupil mu maličkou uniformu ruského námořníčka a teď jí nemá komu obléknout
      • ahoj, to máš blbé, měla by jsi tu uniformu vyměnit za kostým matrjožky *3*
        • super nápad
  • 200 000 prodanejch kalachů ročně v amrdólii hovoří jasně!
    Stačilo založit společný podnik a je po ptákách a po embargu!
    • zlej trolle proč používáš můj nick ty ruskej zloději ? máš opravdu v té hlavě tak naasr,no ? *15*
    • No jde o licenční prodej.To nemá s továrnou AK nic společné.
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/404451-zakaz-dodavek-zbrani-do-egypta-porusuje-dvanact-zemi-eu-vcetne-cr.html
    • hnus co
      • to je hnus, měl by jsi na protest začít gájínkovat *3*
        • to prý muže jen simon/a *3*
  • Prej aspoň na tričku. Abyste se, vy ku.vy vlastizrádný a masoví vrazi, co schvalujete vyhlazení lidstva na padesát milionů nebo kolik, pořádně nespletli. Jestli si myslíte, že vás se vyhlazování nedotkne, tak to se pořádně pletete. Haj.lové. *11* *12* *11* *12*
  • kumda párek, to je dárek

    heil Putin
    • z Ruska nikdy nic dobrého nepřišlo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit