Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalousek vyhrál volby a proto o něm můžeme číst snad denně, že?
  • Kalousek je sice "starý matador", ale také starý "magor". Sorry, ale pouze konstatuji poznané. Morálku chce kázat, ale sám ji porušuje. Prostě typický falešný, ukecaný a ulhaný politik. Snad jedině v tom největší. Kdyby se k němu měl v referendu vyjádřit celý národ, jistě nedůvěra v něj by se hezky vysoko vyšplhala. Pokud vytrvá do nových voleb v TOPce, pozná, co je prohra a uslyší na vlastní uši "smuteční pochod" do zapomnění. Podobně jako jeho předchůdce Rath, po kterém dnes ani pes neštěkne. Tak akorát nějaký soudce a prokurátor. A takto by měl dopadnou i Kalousek. Zaslouží si to.
    • Pokud se neuchlastá abych tě doplnil.
    • Kalousek už má alkoholovou demenci a s takovým trotlem se v podstatě už nedá nic dělat jen snášet ty jeho žvásty a nebo jej urychleně poslat přímou cestou a dobře mířeným úderem do špitálu.Na lidi tohoto typu už bohužel nic jiného a podotýkám nic jiného neplatí.Už jsou tak zblblí že nevnímají realitu kolem sebe a ztrácí sebereflexi.On se umí prát jen s dětmi.Je to politická špína kterých tady několik máme ale on jim vévodí."Kalda"Kalousek dlouho zlobit nebude jak píše článek,mám pocit,že velmi brzy narazí,už si sbírá velmi dlouho.
      • xxx
        • já jsem hrozný debil,zapomněl jsem že ostatní číst umí.jsem magor a bliju tady blbosti
          • xxx
  • xxx
    • ale ty nejsi žádný bijec. Ty jsi zamindrakovaný obecní hlupák z Ostrova, Lidická 1332. Občas tam na tebe někdo vystartuje, tu a tam ti přistane facka.Komplexy léčíš na netu. A píše se tady že obskakuješ i vlastní matku.....
  • Kalous když byl ministrem financí tak knížeti nandal hezkých pár desítek milionů a takový lotr nám tady káže.Doufám ,že je to jeho poslední volební období.Pokud se zase nenacpe někde do čela kandidátky.
  • Proč o něm ten pisálek vůbec píše. Kalous má nahrabáno, hov (lala) no dělá a hrabe si jenom žvaněním a urážením dál. Nechci a by z mých daní byli placeni takovíto hajzlové, ale konstruktivní pracovití slušný lidi. A neurážej pisálku Hogo-Fogo z Limonáďáka v podání pana Kopeckého. To je vrchol urážky tohle srovnání. Jemu jsem i fandil ale Kalous už tady dávno nemá co dělat. A vykopnout ho měli z TOP-ky dávno, to on ji potopil, jedině dobře, ty kavárníky taky nemusím..
  • Kalousek jednou skončí na chirurgii,že umí fackovat děti už víme ale chlapovi by se nepostavil possera přiblblý,zadarmo drahý,prochlastaný.
  • Text Vašeho příspěvku. Nejen důchody .Má prsty ve všech vládních zlodějnách.Co takhle kdyby si skočil jeho skvělým armádním padákem
  • xxx
    • vtipného, blitkama a idiotama nikoho nezaujmeš. Vím, že na to máš, stačí jen chtít :-).
      • xxx
  • myslí, že bojuje na straně dobra a ještě si nevšiml, že velká většina lidí je přesvědčena o opaku.
  • stejně dobrý jako náš ééééégl ! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit