Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nwevím,zda tzi co se snaží diskutovat o zdaňování také vědí, že ti co schvalují zákony žádné daně ze svých příjmu neplatí ?! Totiž všichni "ústavní činitelé " jsou ze zákona osvobození od placení daní z příjmu. Včetně poslanců EU... jestli pak vite, kdo tenhle zákon schválil, no přece poslanci a senátoři SAMI SOBĚ
 • Největší odměny nedostávají poctivě pracující zaměstnanci dole,ale povaleči ,v kancelářích,nahoře.Je to proto,že poctivě dělají to co ,hlavně zde vládnoucí banda lumpů, chce.A to co nejvíce zbídačují tuto zemi,aby z ní byla co nejdříve kolonie Západu zvaná Česko.Až se mladá generace vyřítí do ulic,tak bude nucena,ve svém zájmu,zatočit se všemi starými lumpy,velice krutě.
 • Pokud šéfové hasičů dělali lumpárny,tak to chce je nejprve vykopat od koryta a potom zavřít.Chování Kalouska ukazuje,že je asi nejspíš on sám takový filuta,který má "máslo na hlavě."
 • kalousku tebe stejně někdo brzy zabije budeš vidět koleduješ si o to maximálně *1* *1* *1*
 • Co zdanit NAGY A MODRÝ zloděje za 22 roků zlodějin a největšího zloděje v čr z bechyně!!!
 • At Kalous zdaní naše nejbohatší spoluobčany když furt nemá peníze. V porovnání se západní evropou platí u nás bohatí směšně nízké daně. A přestanou se vyplácet nesmyslné odměny na všech ministerstvech. Proč lidé kteří dovedli tento stát do této impotentní finanční situace mají za nekvalitně odvedenou práci brát statisícové odměny je mi záhadou.
  Policie má neustále osekávané peníze a nadává se na ní že špatně dělá svou práci. Tento neschopný úřednický aparát za přímo mizernou práci si spokojeně rozděluje peníze pro sebe.
  • vy (_!_)@ na kalouse, stejně končí a nová garnitura všechny krávoviny zruší, odejdeme z EU a obnovíme trest smrti za vlastizradu a hrdelní zločiny
   • Tak, tak. A budeme vystěhováni na Sibiř jak nám vyhrožoval hnědý socialista Hitler a v r. 1968 rudý socialista Brežněv. A báťuška car gosudar Vladimir, jasnoje solnyško, by jistě neváhal dokončit tento úkol socialistických předchůdců.
  • Jestli mi Kalousek nasolí vysoké daně, propustím svých 46 zaměstnanců a prestěhuju firmu mimo ČR! Já se uživím i jinde, ale co ti dělníci? Tak to chceš?
   • Ty si klasická ukázka toho, kam jsme došli. Typický podnikavec, kterému záleží jen a pouze na sobě. Těch cca 40 zaměstnanců maká na tebe, bez nich si naprostá nula. Kdyby ti zaměstnanci stáli za prd, tak bys dávno zkrachoval. ale díky nim si ty vegetíš a ještě máš tu drzost si tady plácat játra. Za slova, že bys přestěhoval firmu do zahraničí, bych ti nakopal do řiti a jakékoliv podnikání zakázal. A všem takovým šmejdům jako si ty, bych daně zvednul dvojnásobně. Tak jak jsou vysoké v zemích, kde netrpí zloděje. *12*
   • Tu písničku už znám. Bankéři a vy podnikatelé si berete zákazníky a zaměstnance jako rukojmí.
    Na západě platíte daleko vyšší daně a funguje to tam zcela normálně. Firmy nikam neutíkají.
    Nehledě na to že tam zaměstnanci pobírají daleko vyšší platy.
    • Zaměstnance jako rukojmí si berou odboráři žijící z peněz zaměstnanců. Já naopak zaměstnancům platím; u mě si nemají důvod stěžovat. A jde to i bez odborářů - darmožroutů!
     • Zaměstnanci mají plné právo organizovat se na svou obranu. zrušení odborů je snem každé reakční vlády od nacistů po současné pravicové barony kteří chtějí neomezené právo pána továrníka nad svými nevolníky.
      Nemáme si nač stěžovat ? ruší se pomocné práce a máme dělat kvalifikovanou práci za plat pomocné síly. Propouští se a lidé pracují jen jako brigádníci. Ta stejná práce ale za menší peníz.
      A protože je nezaměstnanost vrací se hrozné doby kdy spousta lidí se bojí ozvat protože za ním čekají ve frontě tisíce lidí bez práce. Vracíme se do doby kdy v Americe leželi chudí na ulicích a čekali koho si pan šéf vybere jako mizerně placenou pracovní sílu. Hrůza.
      Vykořistování člověka člověkem v plné své odporné kráse
      • Ano.Zaměstnanci skutečně mají plné právo se organizovat na svojí obranu.Mohou založit odborovou organizaci i v tvé firmě Tome.A nemůžeš tomu zabránit.
   • Tak u nás už nedostanete ani jednu zakázku! A živte se tam kam se odstěhujete!
    • Víš prt!
 • Nadáváte Kalouskovi, ale uvědomte si, že on může rozdělit pouze to co má. Všichni natahují ruku a chtějí pro své resorty stále víc a aby jim mohl dát, musí to někde získat. Tím vůbec nemyslím, že by to měli být hasiči. Jejich úkolem je nejen hasit požáry, ale zasahovat při všech katastrofách a být neustále k dispozici. Šetřit by se mělo zrušením různých zbytečných úřadů a úřednických míst. A teď ještě chtějí cikáni zmocněnce pro začleňování se začleňovacím úřadem.
  • Promiň ale ty vysoké odměny nedávali hasičům, kteří nasazují život, ty oškubali taky. Odměny si zase rozdávali jen ti nejvyšší hasiči sedící na úřadech. A kdyby Kalousek to co má rozděloval poctivě a ne do partají a na soukromé účty, tak by nemusel danit vše na co mu padne zrak.
  • Ty jsi Kalousek?
  • Ale on má každý měsíc spoustu miliard k rozkradení. A rozkrádá rád
 • S tím, že Kalousek hodlá zdanit vysoké odměny úředníků ZHS, souhlasím. Ale mám obavu, že ty zdaněné peníze nedostanou Hasiči na vybavení svých jednotek, nýbrž opět skončí Kalouskovi v kapse. Takže ve výsledku je to stejně jedno. Je to jako když zloděj křičí, chyťte zloděje.
 • Tyhle odměny by měli dostat ty hasiči co dělaj tu špinavou práci a ne nějaký náměstkové a jim podobná pakáž co sedí někde v kanclu a v životě nikde nezasahoval,to stejný je u policie na ministerstvech v čezu atd.Pletou si státní správu se soukromým podnikáním kde vrcholní manažeři berou obrovský prachy akorát že to ta firma musí někde vydělat a ne dostat ze státního rozpočtu.
  Je to jak ta hra od Mládka Soudruhu nezlob se,čím vejš sedí tím víc kradou a nakonec neemigrujou do SRN ale do JAR
  • Souhlasím, jenom bych dodal, že tohleto tak funguje dneska všude !!! Největší odměny dostávají kancelářské "myši", které jen "odfajfkují", že dostali od podřízených útvarů výkazy o činnosti ( také se jim říkávalo "výkaz sedmilhář" ), a pak je jenom založí a nezatěžují se ani jejich čtením. Prostě lidé, kteří pracují v těžkých podmínkách a udělají všechnu práci nedostanou nic a vysoké odměny dostanou jen kancelářští "kuleváloši" popřípadě šéfovy "rozhoďnožky" !!! Klasika !!!
 • Kalousek pořád něco vymejšli kde by kohokoliv obral,jemu nestačí že prodával armádě ruksaky místo padáků,po okradení důchodců přišel na to že na prodej odpustků mu nikdo už neskočí tak vydal jejich inovaci v podobě dluhopisů které nic nevynesou !Už zbývá jen počkat až nám zazpívá tu známou nám je to jedno,na nás to neplatí,my si dáme zahrát lidi nám to zaplatí !
  • Takovou Fugu nezahrál sám Sebastián Bach jakou my mu zahrajeme. Vždyť už je čas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit