Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za tím něco je - nějaká skrytá díra, jak vytahat z nejchudších lidí co nejvíce. Protože měnit zákon kvůli desítkám, či stovkám cizinců skutečně zneužívajících bonusový systém (např. 333 cizinců x 11.000 bonus = 3.663.000 peněz za rok / 12 = 305.250 za měsíc) je fakt nesmysl. Tahle částka odpovídá mzdovým nákladům za tři zbytečné úředníky ministerstva / kraje.
  • Takto si naše vláda představuje podporu rodiny s více dětmi a nízkými příjmy rodičů? To je teda nádhera. Už dnes mi sebrala vláda +- 3000 - 3500kč měsíčně sociálního doplatku do životního minina a ještě nám chtějí sebrat daňové úlevy? Já pracuju za 11500kč hrubého měsíčně a manželka pracuje za 11000kč hrubého měsíčně. Máme 5 dětí od mateřské školky až po dospěláky kteří studují............. Vy všichni ve vládě ........ styďte se ....zkonfiskujte si Vaše platy a dejte stát do pořádku a hezky zadarmo......!!!!!!!!!!!!
    • Bylo by spíše lepší kdyby tento grázl přišel o život.
  • Nemohou na tento stav s cikáňaty doplácet rodiče kteří mají zásluhu na tom že nevymřeme a podpora rodiny je na místě.zda stát neumí s tím hafem úředníků přijít na to které děti mají papíry a které ne nechť propustí úředníky protože tedy vymřeme a stejně nebudou potřeba.
  • Co se od takového megazloděje Kraďouska dá čekat, jen nezvýšit daně bohatým, kterým nestačí na měsíc ani milion, hnus! Kraďousek je jen lidský odpaa *12* !
  • Ten jeden z největších podvodníků a člověk, který by měl sedět ve vězení,už opravdu neví, co by vymyslel a zase oblibuje lidi. Dost bylo Kalouka. Děkujeme, odejděte !!!.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit