Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jančura řekl o Kalouskovi pravdu a národ si myslí také to samé a proto vyjde do ulic a arogantního Kalouska rozcupuje na kousky.
    • Jdi národe, jdi; alespoň nebudou nudné tel. noviny. P.S. V Kotvě včera dostali toaletní papír...
  • neuvěřitelná arogance Kalouska a všech, např. Klasnové, Peak, Bárty, Klause. Však oni se dočkají. Národ už toho má dost !
    • Jsem národ a mám toho dost! Mluv za sebe soudružko!
  • Demagogu, arogantní Kradousku, “přifukovat životní úroveň současné generace na dluh“ – podobná slova použil Klaus po r. 1989. Nehrajte si na ministra financí !!! To, co děláte, je systematický cynický podvod. Drahý Stvořitel všechno sleduje a vidí. Na vás všechny, co pohrdáte lidem a máte na svědomí zbídačení naší země, brzo dojde a nebudete se stačit ani divit !!!
    • Je nám jasné, zač se demonstruje. Aby jste šli všichni od válu a do prdele, ta jedno arogantní prase. Až Tě potkám v Bechyni, tak dostaneš do dřšťky, hajzle. Jana *16*
      • A nepudem, a nepudem... Nasrat!
  • Kalousek je kanec a podle toho také tak dopadne! *12* *16* *16* *2*
    • moja rec! ma se dobre! uziva si jako kanec a taky ty sve podsvincata dobre zajistil proti bide. samozrejmne ze jen svou rodinu--a to cosi stoji. plebs pekne zaplati. delas-li s exkrementy--je to poznat i cosi prinese domu: delas-li s prachami taky se umazes :-)
  • On neumí skloňovat! CHtěl říct klidně si demonstrujte stejně budeme krást !!!!
  • Zmetku nechtěj se mi dostat na dostřel !
    • Stejně bys netrefil. Ale, možná tě podceňuji. Každej blb má na něco talent...
  • Co nna to říci, snad jedině, že je to svině! *12* *16* *16*
    • Je! ...a vlasně, kdo?
  • Profesor chemie přes C2 H5 OH je KALOUSEK, jinak nic víc neumí.
  • Ano šetřit budeme k vůli Vám a zlodějské vládě a neschopnosti trojkoalice,která naprosto pohrdá poctivě pracujícím lidem, avšak jednou Vaše hlavy padnou, to si zapište za uši! *12* *16* *16* *16*
    • Já šetřím kvůli sobě. Už mám dva roky staré BMW; no není to ostuda?
  • Stačí se podívat okolo naší země na sousedy jaký mají ekonomický roční přírustek a jaký máme my. To je všechno, že máme takovou vládní politiku, která spíše ekonomiku brzdí, než aby jí podporovala. To je to nejhorší. Však stačí se podívat co nás bude stát podpora propagovaná penzijní deforma, co chtějí věnovat církvím zejména římskokatolické. Kdyby tomu tak nebylo nemusíme ožebračovat zaměstnance i důchodce.
    • Skončíš v pekle. Ale ani tam si ssebou nahrabané nevezmeš. A vůbec: Praha už volá... Veselé zážitky z natáčení!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit