Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bodejť by ho neocenil,když mu nalil milióny do partajní kasičky. *1* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Dědku pěticípej!
  • Že se hajzlíku nestydíš krást nicky, ale jsi ještě malý a ničemu nerozumíš.
  • Zavřete komouše, odcházím...
  • Zas dva zamindrákovaní komouši pod různými nicky vydávalí tolik blbosti, jak celý ÚV KSČ...
  • Já jsem inkognito, blbe komunistickej!
  • Kalousek je prolhaný darebák.Drábek se dopustil toho,že držel u koryt lumpy a nedostatečně je kontroloval.
  • Byla práce, byly sociální jistoty. V čem se liší tehdejší režim od dnešního? Dnes se musí nezaměstnaní hlásit v určenou dobu na poště. Lidé, kteří se "provinili" tím, že dosáhli určitého věku nebo z různých důvodů nejsou schopni vyhovět požadavkům trhu práce.
    To, že dříve nebyla tzv. svoboda a nebylo možno vycestovat za hranice, nebylo v pořádku, na tom se určitě shodneme. Ale dnes také nelze vycestovat - nejsou peníze a svoboda projevu? Zkuste říci něco proti cikánům nebo pouze bez tzv. politické korektnosti říci, co si opravdu o komkoli a čemkoli a ihned jste označen za extrémistu.
    Samozřejmě, místodržící rádoby cara nebyli po listopadu potrestáni - vždyť převrat probíhal v jejich režii.
  • Pišto Žigo, dupni si nožičkou a bude zase dobře.
  • Pišto Žigo, vyhoď ten počítač a věnuj se něčemu užitečnému, toto nemá budoucnost.
  • TOP09 je čistá jak posraná hajzldeska.
  • Pišto Žigo, jsi mrcha proradná, bůh tě potrestá !!!
  • Samozřejmě Kalousku všichni jste křišťálově čistí stejně jako Standa GROS !!!! Doufám, že se jednoho hezkého dne sejdete všichni čistí společně s Rathem, tam, kam patříte !!!
  • Řeknu ti to bejkovcem.!
  • A dělá se to správně. Se zločinci nesmí být slitování.
  • Jasně, že ne Mirdo. Parkanová se taky ničeho nedopustila, ty taky ne. Všichni topáci jsou tak čestní, že pro lid i stát by se jen nezištně rozkrájeli.
  • Mohl by mi někdo z těch divoce štěkajících komunistických fen říci čeho přesně se dopustil Drábek?
  • To co tady před Listopadem prováděli místodržící rádoby cara CCCP bylo horší než třicetiletá válka. A přesto nebyli po právu potrestáni.
  • Pišto Žigo, jsi mrcha proradná, bůh tě potrestá !
  • Slyšeli jsme slovo boží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit