Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bátora je rovnej chlap. Potřebovali bychom víc takových Bátorů.
    • Podle mého názoru je Bátora neonácek schopný všeho. Chraň nás Pán Bůh před takovými lidmi.
      • Pan anonymní Petr již byl Pamětí národa jednoznačně definován, resp. vymezen...není třeba se k jeho pomateným výkřikům do tmy dále vyjadřovat,chraň nás Satan před bezcharakterními lidmi tohoto druhu,plivajícími hnis ze svých zahnilých tlam na osobnosti formátu pana Bátory,a to nejspíš a velmi pravděpodobně za pochybnou úplatu! *5*
        • Ignácie/3.odboj, také jsi získal vybrané "bátorovské" vychování? Samozřejmě se nemusíš vyjadřovat, pokud se mnou nesouhlasíš nebo nenalézáš argumenty. Stále znovu a znovu vychází najevo k jaké spodině patří Bátora a jeho stoupenci.
          • Petre,doufam,ze Te Ignacius &CO nesezehnou plamenem sveho trestajiciho hnevu,dobre radim,vrat se zpet do kanalu a zustan tam *1* proklatce
      • Naštěstí je to jenom tvůj názor!
        • Jene, vyjadřuješ se nepřesně, kde máš jistotu, že můj názor nikdo nesdílí? Jak to chceš dokázat? Nebo se snad domníváš, že TVŮJ názor je názor všech?
          Aby tvá věta měla logiku, musela by znít "Naštěstí to není můj názor!" *4*
      • a ty jsi deb-l bez mozku,který neumí číst,proto usuzuji,že jsi nějaký Čonka či Lakatoš,pak rozumím tvému tupému názoru.Kdo za tebe píše na net?Vnučka co má pět tříd základky za naše peníze?Že ti ty pra-e není hanba,patří ti naplivat do toho tvého nemytého rypáku ty dobytku *12* a pak ti ho rozkopat *10*
        • Tedy michale, tolik fantazie a ještě podané takovým "kultivovaným" způsobem, to se jen tak nevidí. Jistě jsi vystudoval nejméně plzeňskou právnickou Sorbonnu, jak o tom svědčí tvé "vznešené" vyjadřování.
          Bátora je tvůj idol, nebo mě snad potkala ta nesmírná "čest", že ty jsi Bátora sám? *1*
          • to bys koukal,že ?chtěl bys podpis ?já narozdíl od tebe jsem běloch platící daně a pracující na takovou sběř,jako jsi ty *11*
  • Taky si myslim , ze bychom potrebovali vice techto muzu jako je Batora....( a z DS nemel vystupovat......) Jeste se s nimi setkame v blizke budoucnosti a kdo jen rekne neco o neonacistech, tak uz si radeji balte kufry. pro soucasne cesko jine cesty neni.......
  • Má pravdu předsedo!!!!!!!!i to co řekl na knížete,,tady svatá pravda!!!!!
  • Jak řekl nějaký náš pseudopolitik, nepokoje na severu čech potřebují pouze vůdce.Potom to půjde samo. Jeden to chtěl dělat, ale policie ho v zárodku umlčela.Sice ho dostali na jiný § než s tím souvisel aleje zatím klid před bouří.Pane Bátora vemte to a začněte z jiného konce.Stejně vše skončí bojem v ulicích.
  • Pane Bátora, plně s vámí souhlasín. Kalousek je zrůda mezi zrůdami.
    • jen připomínám,že rudá zrůda-viz životopis
  • Víc takových Bátorů a bude tady líp.
    • pole, raději bych nevolal "víc toho nebo onoho". Svého času tady kdosi volal "kéž bychom měli víc Kožených" a víme jak to dopadlo. *1*
  • upozornuji zúčastněné na kreaturu píšící pod nickou Petr-je to středoškolsky vzdělaný rom od nás z plzně a jen se tady snaží provokovat.Jeho pravé jméno je Pišta Žiga a jako jeden ze sto tisíc začazených luceren umí číst a psát.Nemá názor,jelikož je frustrovaný z toho,že je jen prachsprostá cikorka a hlavně pořádně zamindrákovaná,proto ty pěkné názory a duchaplné komentáře.Nutno si uvědomit,že když se dělá deratizace,mohou se otrávit i ti,kteří umí číst a psát,tak bacha na to Petře,teda Pišto.Ta doba se totiž neúprosné blíží a pak vám nepomůže ani Kocáb,ani havel a ani ten zloděj Ščuka.Pak potáhnete do pekel,odkud jste přišli.
    • Jene Žižko, tvá fantasie je bezmezná. Tedy, předpokládám, že to u tebe nejsou halucinace ani bludy, v opačném případě bych ti doporučoval neotálet s konsultací u dr. Chocholouška. *1*
      Opravdu si myslíš, že některá ze těch začouzených luceren má středoškolské vzdělání?
      Tedy pokud jde o tu deratizaci, čím dřív tím lépe. Jinak do těch pekel potáhneme my. Nemusí ani do pekel, stačilo by kdyby táhli to pr*e.
      A Kocába s nimi. Zloděje Ščuku neznám.

      V době budování šťastných včerejšků jsem v Praze viděl plakát zvoucí na muzikál "Cikáni jdou do nebe". A nějaký šprýmař pod to napsal "ať jdou třeba do pr*le, ale ať už jsou pryč. *1*
  • Bátora je divná postava,ale názory na Kalouska a novinářskou žumpu jsou naprosto pravdivé. Je smutné,že to říká on!
    • Moje řeč. V tom mu také dávám zcela za pravdu.
  • Je těžké se někdy vyznat v tom, co se děje v politice.
    A jak jeden na druhého něco ví a kritizuje.
    Je také nelehké se vyznat v prohlášeních pana Bátory, ale pokud bych sebral z toho co jsem slyšel na vlastní uši, tak není možné, aby takový člověk, jako je pan Bátora představoval čelného představitele na ministerstvu školství. Jeho účast na mítincích, které šly svou podstatou asi mimo rámec rozumné kritiky, prohlášení, která směřoval k národnostním menšinám a členství ve straně, která svou filozofií sahá za hranice rozumné kritiky toho co se děje ve společnosti, tak to je dost pro odchod z těchto pozic - takový člověk nemůže být poradcem tam, kde se určují hodnotové mantinely dětem a mladým lidem. Jako občan jsem pobouřen sice tím, jak někteří naši občané zneužívají sociálních dávek a přitom nechtějí pracovat a je hrozné, že pokud toto veřejně řeknu, že se můžu dostat do problémů, to chápu - není to dobré, ale aby někdo kromě toho názoru prosazoval i tvrdší názory ve školství, to se mi nezdá.
    Chápu nyní, že pan Bátora bude kolem sebe kopat a používat vulgární slova, ostatně tím se prostě ukazuje v plném světle, jaký je to kulturní člověk. Pravdu by měl ale prezentovat asi jiným způsobem, ne nadávkami a sprostými slovy.
  • Kdyby byl Bátora neonacista, rasista a xenofob, už by si na něm klucí a holky od policie a soudu pěkně smlsli. Míním tím, že někoho takto můžete označovat pouze v případě,že byl za tento čin pravomocně odsouzen. On nebyl, takže by si všichni jeho pomlouvající nepřátelé měli doma vykydat hnůj. Oni si ale raději koupí silnou voňavku za peníze od svých chlebodárců.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit