Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já zase nechápu, že jsi zván na policii pouze jako svědek *16*
    • Kalousek a církevní restituce je hlavní strůjce ! Je to vlastizrádce a nevím, proč ho volíte ?
      Socani a ANO jsou poserové zatknout všechny zloděje. Státní zástupci jsou nečinní a policajti jsou za trest převelení, místo vyhození. Jourová ví své a socani se jí nezastali ?
  • Nečas přes vysoké odměny své konkubíně Nagyové takto tuneloval státní rozpočet a všichni co jí - bohyni , nosili drahé dárky jak Diovi na Olymp by měli prokázat zda to platili ze svého nebo to bylo ze státního , tedy z repre fondů, což bylo téměř na sto procent. Prostě rozkrádali tu všichni , pěkně a šikovně. Drzost , že ještě nesedíte, ale ono na to nakonec dojde. . A co se týče toho, jak chtěli ti tři šmejdi z ODS pracovat a nechtěli být na pracáku, tak na ten pracák se měli dostat jako všichni ostatní občané, protože ta jejich místa byla vytvořena uměle, aby se tam mohli tito výtečníci dosadit.
    • Poněkud jste zapoměl na zneužití naší kontrarozvědky k soukromým účelům.
  • Celá léta se snažili nám vtlouct do hlav význam znárodnění. Bohužel, až teď v 70 , mi vtloukání netřeba. Rodičové měli pravdu, abychom nereptali, že nevíme, co zažili oni. Denně se jim omlouvám.
    • Tvůj nový nick?
  • Ty darebáku, ty to budeš chápat, až budeš sedět v chládku a budeš mít čas o tom přemýšlet, místo toho nalévání se chlastem.... *1*
    • Nikdy tenhle lempl nebude sedět, dokud zde bude "nezávislá" Džustice. Spíše by mě zajímalo, kdo platí ten jeho čas v médiích. Tenhle kretének je pro mě jen nula, kterou jsem nucen živit. *16*
  • Několikrát jsem se pokusil vyjádřit ke Kalouskově názoru, pořád to "nešlo" a nabízely se mně další kódy. Důvod je v této "demokracii" jasný, poslání editorů těchto stránek do hyždí rovněž nepomohlo, tak je jen opakuji. Pro chemického Alího Kalouska není samozřejmě problém, že "morální" premiér rozdává z daní občanů své milence odměny, které přesahují plat špičkových odborníků např. ve zdravotnictví a podobně, ta /!!!!!/ úkoluje vojenské služby soukromými zadáními. Není pak divu, že volby vyhrává Bohoušek Sobotka. Pokud má tuto konkurenci, případně proti němu stojí "premiérka Mirka", Karel Spící Vopěnka atd. je zbytečné klást otázky, do kdy vydrží. Vydrží do příštích voleb. Jako pravicový volič říkám zlatý Klaus.
    • Klaus si nemá s Kalouskem, Zemanem, všemi prognostiky co jich z Jakešovy věštírny přitáhl včetně Ransdorfa, který ten ústav nezapře ani v eu-parlamentu, , s Kárlem Sajrajtem z Biderbergu ani s tou Lívii, co dozorovala rozkrádání v několika státních podnicích , aby peníze mohly téci ze státního do kasičky ODS a pak i do jejich kapsičky. - , co vyčítat. Klaus nechal rozkrást celý stát hned na počátku a na konci jim všem udělil ještě amnestii. , takže s tím Karle nesouhlas. Jeli v tom všichni co tu vládli, včetně oposmluvníků z ČSSD. Kalousek už jen za ty padáky na jedno použití s bonusem smrt na konci, měl sedět jako ta lihová mafie - methyl - ethyl.
      • Já myslím, že sedět za padáky není pro Kalouska ten správný trest. Měl by s tím jeho padákem vyhozen z letadla. Bylo by to levnější než s hajzlíkem otravovat národ nekonečnými tahanicemi u soudu. Poslední pořízení už udělal, když se "rozvedl" a všechno je teď jeho manželky...
    • Toto může být způsobeno výpadky spojení. Mě taky nenaběhla capcha. Jinak souhlas
  • Usmevne,jak by rekla Pike,copak Kalousek uz se propil na DNO?Jede take ve stejne
    Afere?Nebo jeho soucit s kantynskou a ex provarenym Necasem meli spolecnou DEKU?
    To rohaty hovezina.
  • Já nechápu, že se našlo tolik trotlů , co nalétlo na trik s Kárlem von Sajrajtem z Bilderbergu, který se postavil jako štít do čela Kalouskovy TOPky, když Kalousek jako předseda Lidovců se domluvil s Paroubkem na vládnutí za tiché podpory s komunisty, a řekl, že to prostě jinak udělat nelze a přitom celá leta před i po řval pravicově proti komunistům jak šílený -. ukázkový šmejd a křivák. . Lidovci byli v národní frontě, tak by všichni měli držet pysk. Kalouska Lidovci po této rošádě z postu předsedy sejmuli a tak si bleskově vytvořil stranu TOP. A , že je podpořil i ten Švejk na Hradě, co dnes by táhnul bojovat na Ukrajinu proti Rusku a tehdy pravicovou vládu na jeho Vysočině upekli pěkně i s Dalíkčm a Šloufem -. vládu Topolánkovu s ministry Kárlem a po krátké epizodě s Tlustým to byl právě ministr financí Kalousek., a pak Zeman pro změnu bojoval hrdinně za zlikvidování l Kalouska, kterého tam nejprve z Vysočiny v Topolánkově vládě tak pěkně dosadil. To by prostě v tomto státě jeden non stop blil jaký hnus se tu celé čtvrt století realizoval na účet většiny občanů, kteří bohužel drželi jako ty ovce a tak se mohlo non stop rozkrádat a rozkrást úplně všechno a nyní nám ti, co to rozkradli mají tu drzost říkat, že jsme to prožrali, posílat nám složenky na statisíce pro každého občana a tvrdit, že oni se ničeho nedopustili, ač v tom jeli čtvrt století. .
  • Bez komentáře Mirku *1* *1* *1* *1* *1*
  • Kalousek se ještě bude divit. A všechen pravicový zlodějský póvl, až jim bude pracující lid zestátňovat jejich nakradený majetek.
    • Souhlasím. Rád se připojím.
  • Kalousek odcházel po výpovědi na policii s úsměvem.Pokud by už fungovaly dnes katovské mučírny,tak by byl rád když by se po odchodu mohl opírat o dvě hole.Ukazuje se,že současná justice je většině lumpů,kteří tuto zemi zbídačili úplně problázny.Chce to dostat k moci tvrdou ruku mladé generace a zprovoznit pak katovské mučírny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit