Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo má tu možnost a komu se to vyplatí tak nakupuje zboží v zahraničí kde je stále více laciněji než u nás a nechává DPH tam. Na to nepotřebuje člověk ani střední školu aby to pochopil.
  • Je čas předložit účty. Takřka 25 let jsme pány podobné Kalouskům nechali vládnout a oni se nám "odměnili" vytvořením mega dluhu, likvidací sociálního státu a tento polostát (z původního Československa) zavlekli do rukou bank a nadnárodních společností. A na závěr chtějí kus země věnovat Vatikánu (pod zástěrkou vyrovnání s církví *1* ). Za každou práci je nutno odměnit - né holé ruce, ale hole do rukou.....
  • I tento pán (Kalousek) na podzim, kdy se začínala v západní Evropě rozbíhat hospodářská krize, tvrdil, že my v ČR se nemáme a nemusíme ničeho obávat, že nás to nepostihne. Jakoby nevěděl, či neznal, že vzhledem k postavení našeho státu a vázanosti jeho ekonomi-ky "na západu", krize v Československu se rozvinula o něco později a s důraznějším dopadem. Toto si zřejmě pan Kalousek dnes již uvědomuje a proto píše tuto svoji novou
    prognózu, k jejímuž přídchodu po léta naši republiku vede.
  • Ať se zruší akcie na doručitele a politici vrátí nakradený majetek pak bude peněz dostatek.Proč asi politici nechtějí přiznání majetku?Ten kdo nabyl majetek poctivě,tak se nemusí ničeho obávat!
  • ano, Pavlo, máte pravdu....především senát už měl být dávno zrušen.
    Když na historicky první senátní volby přišlo svého času rekordně málo lidí,
    řekl pan prezident, že jsou lidé neuvědomělí, když nechtějí uznat roli senátu, či něco na ten
    způsob. Mrzelo mne to, protože jsem se také tehdy těchto voleb nezúčastnil, jako většina-
    abychom dali signál, že o senát nestojíme. Nepovažuju se přitom za neuvědomělého
    občana - naopak myslím, že politici jsou "neuvědomělí" - když přání občanů v této věci nerespektují-
    Jinak jsem si pana prezidenta Havla moc vážil, ale ustavení senatu byla chyba.
    Je teď aktuálnější než kdy jindy, aby byl zrušen.
  • Kalousku,máš pravdu,až do této situace jsi to dovedl.Nejhorší na tom je ,že ti to tento beránčí národ dovolil!!!
  • Ne ne, vážený, máte pravdu, chtělo by se jich zeptak, kde si tak nakradli již na počátku, když stavěli baráky vedle sebe za pár hezkých milionů. děkuji.
  • ...pokud budem stavět Blanky,kupovat Kasy,platit arbitráže a financovat Bémy ,senát a poslaneckou bandu,bude pořád špatně.Asi si nic lepšího ale nezasloužíme.
  • Možná někteří z Vás namítnou, že to co zde napíšu je blbost ale já se přidávám k těm, kteří věří, že celá tahle šílená politika, kterou zde provádí od roku 1989 celé spektrum rádoby politiků, má jediný cíl a to položit tuto zemi na kolena nejen po hospodářské, ekonomické ale i morální stránce. Myslím, že kdo má oči otevřené a nenechá se zblbnout medii či výroky politické sebranky, tak mi dá za pravdu. Psal jsem to již vícekrát, Kalousek, prezident a ti ostatní nemají zájem aby tato země vzkvétala, oni dělají přesný opak. Lidi vydrží hodně ale přeci všechno má své hranice. Podívejte se kolem sebe, co tu vlastně zbylo co nám ještě patří, co nemá cizí kapitál. Doporučuji se podívat na to, jaká firma vlastní vodovodní sítě, potravinářský průmysl,elektřina (není jen ČEZ) a tak pod. Zjistíte, že českých firem je minimum. Myslete si, že jsem třeba blázen, ale pokud se lidi nespojí a nepostaví se proti celému systému, který není dobrý pro lidi ale jen pro vrstvu bohatých a vyvolených, pak se obávám, že bude opravdu hodně zle.
  • Nějak začínám mít pocit, že ten vysněný kapitalismus (i já patřím do té generace, který za komoušů vzhlížela k Západu jako k Pánu Bohu...) v českém podání je pěkné svinstvo. Nějak jsem nevěnoval moc velkou pozornost tomu, když mi jako malému klukovi, staří lidé vyprávěli, že kapitalismus znamená bídu, utlačování a hlad. Dnes už vím, co znamená kapitalismus. Je sice pravdou, že pro několik desítek tisíc jedinců znamená bohatství, možnost neomezeného cestování a moc nad jinými lidmi. Jenže drtivá většina národa, má obrovský problém s holou existencí. Myslím, že by byly zajímavé výsledky celostátní ankety, kdyby se třeba Kalousek s Nečasem zeptali všech občanů, zda to, co zde nyní máme, je to, co doopravdy v 1989 chtěli, když zvonili klíčema. Troufám si říct, že by se takových naivních idealistů, jací jsme byli kdysi my, asi moc nenašlo... Ale třeba se mýlím a je to všechno úplně jinak.
  • Nereaguj na toho trotla, on toho snad jednou nechá.
  • Určitě bude zle a to hodně zle, až lidé vezmou do rukou krompáče lopaty a jiné nářadí.Pak bude zle pro tyto lumpy kteří udělali ze vzkvétajícího nezadluženého státu tuto zadluženou trosku.
  • papir totiz snese vsechno.
  • Lid Kalouskovi: Táhni už do ha*zlu ty zm*de
  • Je to opravdu neuvěřitelné. Člověk. který neumí sestavit státní rozpočet a neustále si půjčuje na procenta na sebe je krimináltník. proč Kubice nejedná? Jede s ním?
  • Ti grázlové to, co tady píšeme, nečtou. Je to beznaděj. Moc dobře vědí, že na ně nemůžem.
    Držkou ryjeme zem
  • Péťo. Raději nám řekni něco o tatarsko-mongolských pastevcích. To ti jde náramě dobře. V tom máš jasno a přehled, jak jsi ostatně předvedl mockrát. *1*
  • Jen pro informaci *2* http://www.novinky.cz/ekonomika/272851-statni-dluh-stoupl-za-pul-roku-o-136-miliard-korun-na-1-636-bilionu.html a kolik to bude k dnešnímu dni??????????
  • Nebav se s blbem !!!
  • lidem bude líp až te nekdo odkráluje ty hajzle stejne nemáš ochranku tak to nedá moc práce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit