Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nezlobte se na Tečku, on měl těžký život. Už v útlém dětství ho začal zneužívat vlastní otec, pak se přidal ještě strýc, pokousal ošetřovatele, teď dostává elektrošky, a navíc mu primář zakázal chodit na internet, ale Tečka zákaz porušuje. Bez Tečky by ale na diskuzích nebyla sranda.
 • Já jsem blb Tečka! Kozomrd!
 • Kde komunista v průvanu se houpá, tam mír a dobrá nálada jest!
  • Tečko jsi Blb-Kozomrd.
 • Kárl von Sajrajt z Bilderbergu je leklá ryba a tak i jeho Topka smrdí od hlavy. Je třeba je dát do kafilérky. Všechny. Včera bylo pozdě.
  • Advokát a exkandidát na prezidenta Miroslav Kříženecký označuje důvěru intelektuálů v Karla Schwarzenberga za atavismus českého lokajství. Pan režisér Menzel by se tuto větu měl naučit nazpaměť. Časem by mu mohlo dojít, o kom to je. Když dnes on rozkládá své úvahy o českém lokajství, to jakoby vykládal vtipy o neukojených záletných manželkách.
 • ...my všichni mladší jsme vždycky Karlovi záviděli tu spoustu mladých děvčat...Kchádl se neštítí ani kurev. Je to přece náš "lidový" šlechtic.
  • Kníže co má k lidu blíže. Prostě noblesní a lidový i prostitutku nezavrhuje. Akorát důchodcům a tělesně postiženým pěkně zatrhl tipec a snížil peníze, aby si moc nevyskakovali a ty pak ze svého za soustavné chrápání v prac. době silně nadhodnoceného platu převáděl k děvě Vopěnkové a jiným Tato záliba prostě něco stojí, proto je vždy připraven nám pomáhat dojit ze státního vemene, abychom náhodou neměli, my dole vyšší, platy.
  • Že má rád ženy, to není důvod aby Knížete někdo kritizoval, dokonce i případy, kdy se v Parlamentu pomočil nebo dokonce i podělal, vyvolávalo u publika spíš sympatie než odmítnutí.
   • Tak to jsem asi z jiné planety. Mé sympatie za toto mít rozhodně nemůže. *16* *16* *16*
   • Justicia ,nejen to uz delal kulicky ze sucheho z nosu v primem prenosu.Pritom pusobil ZASNENE.
    • *3*
 • zloděj zůstane zlodějem,může povídat zprávy jako hrom
 • Nezlobte se na Tečku, on měl těžký život. Už v útlém dětství ho začal zneužívat vlastní otec, pak se přidal ještě strýc, teď dostává elektrošky a navíc mu primář zakázal chodit na internet, ale Tečka zákaz porušuje. Bez Tečky by ale na diskuzích nebyla sranda.
 • Já jsem blb Tečka! Já jsem kozomrd!
 • Čecháčkovská lůza si ani Heydricha nezaslouží. Teď teprve k tomu poskytuje důkaz.

  Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, žlučovitých, i zemanovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zapomínají, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
  Nejzkorumpovanější jsou čeští stádovití voliči: za guláš a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli.
  Putin s Merkelovou postaví retenční hydroelektrárnu v Hřensku a v zatopené Kotlině se budou chovat osvědčení kapříci pro celou EU. Hornaté Sudety osídlí Noví Rusové a údolní čecháčkové se přesunou k Jeniseji, kde už má Zeman vyhlídnutou parcelu.

  Pokrytecké tanečky šamanských gottwaldovských „politiků“ kolem větší adresnosti politického systému pro naivní voliče i sockovskou hladem bučící lůzu,:
  Miloš Zeman např. navrhuje přímou volbu poslanců - avšak bez jakékoli zpětné vazby - a navíc ve velkém počtu záměrně rozdrobených obvodů, takže brzy bude poslance volit jen jeho vlastní rodina, i když on ovlivňuje životy milionů občanů, kteří jsou nuceni ho akceptovat. Podobně je to s jeho populistickým fondem pro snížení státního dluhu. Jen blázen nebo cynický a pokrytecký populista by do něj přispíval. V adresném a zpětnovazebním systému - každý zmocnitel (volič), který se dostane do vlastního individuálního debetu (nikoli dnešního 170 ti tisícového) ale dejme tomu několikakorunového - může si vybrat mezi možností vyčkat "ve vyloučení z voleb" do té doby, až schopnější spoluobčané státní pokladnu doplní i za něj - nebo z vlastní kapsy svůj konkrétní dluh státu vyrovnat a tím okamžitě opustit "trestnou lavici" a opět volit.
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
  • Civilizovaný kapitalizmus je science fiction , nejvíce se mu blíží snad na severu ve Skandinávii a ve Švýcarsku. Jinak nikde. Kde máš tu jistotu, že tu píší v pracovní době? Já obchoduji na burzách a občas tu něco napíšu. Já ovšem jedu na sebe, za sebe a když udělám chybu, tak to těžce zaplatím, tak jako nikdo. A co se týče toho loupeživého komunismu, tak si s loupeživým kapitalismem nemá co vyčítat, nyní ovšem ten kapitalistický začíná zdárně a celosvětově prorážet rezistence, jednu za druhou. Jasná long pozice v silném trendu. Býčí trh.
  • běž si zahrát střílečku a střel se do té blbé kebule
 • Pod vedením hrdinné Komunistické strany svrhneme zločinný kapitalismus a zakroutíme mafiánské hydře krkem. Brzy pocítí vykořisťovatelé hněv Lidu a budou poprávu potrestáni. Rudý prapor vítězně zavlaje a národ vykročí vstříc lepším zítřkům!!!!!! *14* *14* *14*
  • Takže budete kroutit krkytomu jedinému se dá od komoušů věřit. Není hnusnějšího a odpornějšího lidského odpadu než je komunista. Je to jen jiný název pro lopužného vraha, pohůnka katů, zločince nejhrubšího zrna, který pro svůj prospěch zavraždí vlastní mámu-rudou kurvu a rudého potrovského zmrda otce kteří ho bohužel nevylili v kýblu v kterém si pálili samohonku v komoušské zejmalce uprostřed ráje na zemi CCCP.
   Můžeš ty lidský komoušský odpade nějak vysvětlit, že stačilo chcípnutí jednoho vašeho loupžného zločince- Brežněva a celý ten váš komunismus se sesypal jako domeček z karet?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit