Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co se všichni divíte, to se dalo čekat, slizkej, hnusnej a ještě si vymýšlí, to je přece paparáda zač je sláva.
  • Neskutečný průšvih mezinárodního rozsahu, kdy šéfové nejvlivnějších tiskovin se konspirativně sešli, aby manipulací veřejnosti potopili bezpodmínečně nutnou penzijní reformy jen proto, aby mediální magnáti nepřišli o malý podíl zisku. To nemá ve světě obdoby
    • Doufám, že to byl sarkastický příspěvek, protože to nemůžete myslet vážně. Co třeba sviňárny a lobby téhle vlády? Půl mld modrým ptákům, zelená energie. Nevzdělanec a blb se líp ovládá. Mě by spíše zajímalo co to prase pilo, jestli myslivce nebo rum *12*
  • http://www.youtube.com/watch?v=4XH2Y7y17Go&feature=related
    • Tak to je super:-)))))))))))))))))))))))))
  • ... i Bůh pravil, dám si ještě litr, ... (politik Kalousek) *9*
    • Je to jinak. Bača chytá,chtí zlatou rybku.........3 přání.
      1.přání - kýbel borovičky
      2.přání - místo vody v potůčku - borovička
      3. přání ? Daj ešče liter a choď dopiči.
      Pán minister, dajtě si ešče liter a ............ .
  • Kalousek a jeho pochopové jako Drábek , Kocourek , Bárta a další elita naší vládní koalice jsou jen prolhanci a křečci kteří hrabou jen do svích kapec v tlamách a potom nemůžou ani mluvit pravdu ale jen lži a oblbovat lidi jak jsou jejich vládní rozhodnutí to správné a jedinečné pro blaho celého národa, pardon horních deset tisíc.
    Kolousku už si scháníš podnájem na Bahamách ???
  • ... blb typu Kalouska, který byl v každé straně a v každé straně má známé, totiž všichni kradli ve jménu Boha, stát se přeci může ždímat, dnes mluví jako kniha, že se tento tupý, hloupý a senilní blb Boha nebojí, nebo to už mají i v nebo podplaceno, ne - tak to určitě nemají, ale trest by je měl stihnout právě zde, za to, jak tento národ, tento lid, naše děti, rodiče, jak je okradli, jak si oni namastili konta a teď nám budou , nejlepší politici tohoto státu vyprávět, jak to udělat, aby si ještě více nakradli, aby tento lid nic nevěděl, ke zdi s nimi a kapky a AK 47 v plné dávce, nejlepší kapky na tyto dacany.
  • keksicekkolacek
    Panu Kalouskovi měkne z chlastu mozek!Udělejme rekapitulaci teto vlady.1 notoricky lhař a opilec je ministr financi,1 notoricky spač a cizak k tomu,kteremu začalo bejt Rakousko těsne je ministr zahraniči,1 operni pěvkyně sedi v parlamentu jako byvala ministryně obrany nechala ukrast vše,co ukrast šlo.A všechny poslankyně za VV se ze všeho nejradi svlekaji,aby natahly voliče to to ta naše politika dopracovala!Navrhuji prejmenovat Českou republiku na Bananovou republiku. *7*
    • ...za ty prachy co rozdala a ukradla, ji pak někdo ( bylo jich mnoho) pořádně drbal a masturboval, kdo by jinak na tuto krávu chytal, se podíval, jen tak se mohla ta kráva dočkat sexu, že za to platila, hahaha, ...
  • Kdo je mu vzorem,že nám takhle neskutečně lže?No přece ti ,co lžou a kradou.PAPÁTUNELEM TO ZAČALO a další pokračují,jen mi na to koukáme a nic proti tomu neděláme.
  • Nepřísluší politikovi,aby používal jakékoliv lsti a hlavně ne lži.Navíc se tím ještě chválil,jak novináře přelstil. Vše ukazuje na charakter pana Kalouska. Docela jsem si na něj udělal svůj názor, když v TV komentoval před úřadem vlády/myslím,že to bylo toto místo/podpisování svých fotografií s věnováním. Uváděl /omlouvám se/:kotot Mirek věnuje kokotovi XY, a různé výrazy,které mně vyrážely dech.
  • Kdo volil černopdelníky, ods a top 09 je spoluzodpovědný za tohle brejlatý svinstvo. Hlavně až budou volby tak mu dejte mandát lůzy modrofialový hnusný blbý *12*
    • bohužel tuto hvězdnou pěchotu někdo volil, tak proč se teď diví?
    • TejkonsinámtovytmavilGemagoguvgrogu. Co dělá žáha? Je schlazená? Tak fajn. Von i ten rum je čím dál tím horší, žejo.*3*
      • Jak to jinak shrnout. Až vám tento "ekonom do vlastní kapsy" pošle zase složenku na 200 000,- tak si myslím, že ani rum nepomůže *1*
        • Ale vvvvvvvvvvvotom to přeci není. Kradou všichni. Vemte si pytlík s hliněnkama, sahněte do něj,
          vytáhnete kuličku. Červenou-zelenou-bílou-, vždycinky jenom kuličku. Nic jiného v pytlíku není.
          • hezké přirovnání avšak já si myslím, že pokud to není pomezní zloděj, tak je vždycky na této úrovni někdo podepsán pod schválením účtu. A je zarážející že lidé po tom, co se tenhle debil nestydí poslat lidem složenku, cestuje ze strany do strany má být v uranovém dole a ne ministr financí. To jsme fakt takový debilové, že neprohlédnem co je to za póvl, nebo vám to takhle vyhovuje. Před 20 ti lety jsme byli soběstačný stát. Kradlo se taky, ale ne v takovem makro měřítku jako tahle brejlatá garnitura. Nikdy v životě jsem jim nevěřil, a jsem na to hrdý. Jen si zjistěte co je zač trautmberk a jak to myslí dobře s českou republikou. Když už tedy většinu voličů nalákal na trotlů bandu top 09 / odnož modrých ptáků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit