Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten může být tak sjednotitelem tunalářů,zlodějů a všech kteří kradou státní peníze a ožebračují občany. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Mirkovi věřím. Věřím, že pravici sjednotí tak, že ODS a TOP09 nebudou mít v příštích volbách ani 5% a jednotně tak přestanou smrdět ve sněmovně.
    • Souhlas: Kalousek jako sjednotitel pravice - nejlepší zpráva pro levici!!
  • Kalousek se může stát sjednotitelem. Ale ne pravice, nýbrž pouze těch nejhorších lumpů a zlodějů. Ti se za Zemana tolik nebudou moci přiživovat, ODS už je neochrání, tak jim nezbude, než Kalousek, nikdo jiný tu není, kdo by je zaujal. Vznikne tak jakási politická "Jedová chýše", kde se budou radit, jak okrádat občany. Prostě nejhorší chátra se semkne okolo Kalouska. Pozor, i mezi ODS jsou poctiví lidé, jenom jsou těmi dinosaury zatlačeni do pozadí a trpí za ně, tak jako KSČM trpí za 50 tá léta, přičemž nikdo z nich se jejich naplňování nezúčastnil. Stejně jako církev se nezbaví přívlastku upalovačů čarodějnic, kacířů vč. Jana Husa atd. Nelze za to vinit Duku, ale lze jej vinit jen za jeho dnešní neuvěřitelnou hrabivost. A Kalousek ale dělá chybu. Hraje pouze s politickou kartou, nikoli s občanskou společností. A to bude i příčinou jeho budoucí totální porážky. Možná si přizve po vzoru 21.srpna "internacionální" pomoc NATO, údajně "na obranu demokracie", reálně na obranu svých zlodějen. Ale i to se neosvědčí a jednou prohraje... Může to ovšem celý proces prodloužit... Občané, nedovolme mu to !!!
  • Jak může být tento lidmi nenáviděný lump sjednotitel pravice, je to absurdní!!
    • Zeman není tvůj president? Tak v tom se shodneme, soudruhu. Pokud jde o Kalouska, tak jeho vystupování je sice někdy, no řekněme poněkud arogantní. Ale říká pravdu jak na to jsme a snaží se problémy řešit. A pokud jde výsledky ekonomiky za r. 2012, tak se mu to daří. Póvl však nepochopí, že to co jsme za vlády ČSSDKSČ a finančního ministrování s.Sobotky prošustrovali, to se teď holt musí ušetřit.
      • Za většinu póvlu děkuji. Pochopitelně se budete musit naučit nová pravidla. Opakujete si již "Píseň práce"? To bude neštěstí, až se budete muset naučit Vám určenou práci, že? *1*
    • Jenom hlupák se vydává za mluvčího lidu. Běž do hajzlu.
      • A je to tu opět. Intelek zděděný po rodičích? Prostá to rodina, že?
      • Jenom velmi málo inteligentní člověk nevidí, že lidé kradouska nenávidí. A pokud to prde nevidíš, tak třeba nepatříš mezi lid. Třeba patříš jenom mezi ty lokaje.
        • Nic vidět nepotřebuji. Užívám život a nějaký Kalousek mě vůbec netankuje. Jestli ty jsi "lid", tak se není čemu divit. Spokojen?
        • Prdící je provokatér který narušuje diskuze, ale bude mu to zatrženo odstřihnutím od Tiskali.
          • ... nazývat plky tebe a tobě podobných "diskuzí" je poněkud vzletný výraz :))
            ... odstřihnutí od tiscali (nauč se psát) by pro mě bylo velkou poctou, telátko
  • Jaký je rozdíl mezi neštěstím a tragédií?
    Neštěstí je, když spadne politik do Vltavy a tragédie, když ho vytáhnou.
  • Pravičáci jsou tak akorád zralí,aby po odevzdání veškerého majetku jejich rodu státu, šli kopat uran pro Temelín.To je pouze to nejlepší,co je za jejich podíl na zbídačení této země, může čekat.Pokud budou hnáni na katovské mučírny,na přátelský pokec s katem,tak při vyhlášené raplovitosti katů,se jim povede mnohem hůř.Za zbídačení této země se bude platit tvrdě.
    • To jste už předvedli, soudruhu. i včetně těch katovských mučíren u Grebeníčka i jinde. A proto se v tom tak plácáme.
  • U voleb jsem byl. Můj kandidát nevyhrál. Ale jestliže si chceme hrát na demokracii, tak je třeba uznávat některé pravidla. Nevolil jsem HO, ale vyhrál volby a já to respektuji.
    Pa
  • Sledujíc občas snímky svatého restituenta Kalouska, jevil se mi zprvu jako sluníčko ( koutky úst nahoru. Nyní spíše vapadá jako řepa. (koutky úst dolů) Asi takto. Dříve *4*. Nyní *10* .
  • U nás není žádná strana pravicová. I kdyby to psali všichni novináři.
  • jaká podpora ???tTen spící dědek byl jen využit pro to aby se na hrad nedostal fischer nebo zeman,což se modrým soudruhům jaksi nepovedlo.
    • ... "spící dědek" strčí tebe a podobné zdejší trotly kdykoli do kapsy, blbe :)))
      • Pokud používáš v diskuzi invektivy podobného druhu, lze k tomum dodat pouze to, že jsi byl rodiči špatně vychován, nebo byli podobného ražení, nebo tě jen odložili do dětského domova. Jen pokračuj v tomto stylu dále. Občas se ti zasmějeme, nebo si řekneme, pane Bože - to je ale blbec. *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit