Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemravné, nestoudné a hnusné rozhodnutí poslanců
    Boris Cvek
    Je naprosto nemravné, nestoudné a hnusné, když poslanci snižují valorizaci důchodů v situaci, kdy se základní životní potřeby zdražují a kdy tak posílají (cituji Radu seniorů) „statisíce seniorů“ do bídy. Také podle analýzy pravicových Hospodářských novin „Kalouskovy úspory zaplatí hlavně zaměstnanci a důchodci“.
    Nedalo by se to pochopit ani v situaci, kdy by náš stát vzorně hospodařil s penězi, protože i tak je základní lidská důstojnost obyvatel důležitější než nová vojenská technika nebo nové silnice.

    Nicméně v situaci, kdy existují vážná podezření na to, že desítky miliard korun se z veřejných peněz každý rok rozkradou bez trestu a za asistence a ve prospěch těch samých politiků, kteří chtějí ožebračit statisíce důchodců, je to naprostá obludnost.
  • Tady je zase "odborníků" a "ekonomů". Žvanění, to vám jde moc dobře. Ještě jsem od vás nečetl jak by se to mělo udělat jinak, aby se splatily dluhy, které nadělali komunisti - počítaje v to i komunisty v modrých a oranžových převlecích vládnoucí tady střídavě i "oposmluvně" od Listopadu.
    • Vážená osobo, nevím kde berete komunisty, když nejsou ve vládě od revoluce, ale za komunistů byl minimální státní dluh a teď jde do x miliard. Jinak řešení je takové, že když není ve státní kase financ navíc, tak si nemohu dát prémie jako vláda,senát, parlament atd. Odměny se dávají za hospodářský zisk a ne z deficitu v práci když bude někdo v minusu tak není boha, aby dostal prémie, odměny, 13.plat, atd. To je základ ekonomiky a na to nepotřebuji titul. Běžte si půjčit do banky, když jste tak finančně akorát na život, v žádné světové bance Vám nepůjčí. *10* *10* *10*
      • Ještě jsem zapomněl dodat: vůbec nepopírám zbytečné rozhazování veřejných prostředků, ono totiž "z cizího krev neteče", jak praví stará moudrost. To je totiž důsledek toho tureckého, pardon, "hospodářství" mongolsko tatarských nájezdníků, které tady ti překabátění komunisti a jejich odchovanci praktikují. Např. z Evropských fondů jsme mohli čerpat na 700 miliard, a jak jsme tu možnost využili a jak s čerpanými prostředky naložili, škoda slov.
      • Vážená osobo, jestliže komunista natáhne modrý nebo oranžový převlek, tím ještě nepřestane být komunistu. Bývalý komunista je totéž co bývalý černoch. Operovat tím, že za komunistů byl minimální dluh je nesmysl: komunisti udělali obrovský dluh vůči všem občanům, které okradli o majetek, o výsledky práce, o svobodu a udržovali je na životní úrovni nesrovnatelně nižší oproti vyspělým zemím. Já jsem celý život pracoval, učil se nové věci, šetřil a tak mám na slušné živobytí i něco navíc. Půjčovat si nemusím.

        P.S. parlament = poslanecká sněmovna (dolní komora) + senát (horní komora)
        • chci to od vas vysvetlit na dvou osobach: Dalik a Benda. To jsou pro me jedni z mnoha zlocinych predstavitelu tohoto rezimu.... Spojte je nejak s komunismem a hlavne nerikejte, ze se v nem narodili. Pak jste komunista i vy.
  • Ten náš údajně slavný ekonom, by se měl vrátit zpátky do ZDŠ, aby si projel matiku. Nebo většího blbce jsem snad ani neviděl, jak je on, měl by vrátit školné a zmiznout z očí veřejností. *4* *4* *4* *16* *16* *16*
  • Kalousek byl *12* vždy!No a ti co jej volili jsou ještě větší *12* *12* *12*
  • ten kašpar nelže jen u Moravce,ale všude.Jen mě štve,že jsem nebyl ten,kterému dal pohlavek,už by tady nebyl.
  • Neměl by následovat pana Ráda?
  • Moje moudrá babička vždy říkala, že kdo lže ten krade, kdo krade je zloděj a zloděj patří za mříže. Že pane Kalousku!
    • odhalených kauz už na něj je dost,nevím,proč se ještě nevyšetřuji.Asi má nad ním ochranu Kubice,je to jeho další případ.
  • tento "křesťanskej,lidoveckej a topáckej grázl" už měl dávno sedět..... *1*
  • To není nic divného, důležitý je výsledek ne cesta, kterou volíte. A to Kalousek ví a také si tu svoji cestu zvolil. Jenomže každá cesta někde začíná a někde končí... A ten rozdíl mezi fabulováním a lhaním je dávno znám z anekdoty, v níž "pan rychtář byl ožralý jako prase, ale pan starosta byl jen mírně veselej". Ale u soudu když oba ožralí způsobili škodu, tak rychtářovi byla přiznána polehčující okolnost, protože byl ožralej jako prase, ale pan starosta, jelikož byl jen "mírně veselej", tak byl odsouzen k náhradě škody. A tu pan starosta zvolal : " Ježíši Kriste, vždyť já jsem byl přece taky "ožralej jako prase" !!! No a Kalousek k tomu také nemá daleko, naopak !!!
  • Pan Kalousek přece lže již řadu let. Že by si toho nějaký server dříve nevšiml a všiml si toho náhle až teď? Proč?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit