Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravy rozum--to je jedine co chybi vsem ve vlade, odess i kradouskovi. samozrejme i kikinovi, ducemu, trautenberkovi a proste vsem pijavicim co se prizivuji na teto republice.
  • Kalousek a jeho další lež, i kdyby padl Nečas a nikdo nedodržel tu jejich koaliční smlouvu, tak vláda nepadne, vlastně uskupení, které se splácalo po volbách, ze kterých si občané trhají vlasy.
  • To jsem nepsal já, nebo jo??? *9*
  • Kalousek: Věřím, že na kongresu ODS zvítězí zdravý rozum, JÁ TAKY A ŽE KONČNĚ TATO VLÁDA PADNE!!!
  • No ale představte si, že na sjezdu bude jako čestný host i soudruh Kalousek. To pak bude s tím zdravým rozumem dvojnásob katasrofální. I když Kalousek zdravý rozum ztratit nemohl. Nelze totiž ztratit něco, co nikdy neměl, že? *1*
  • . a Komunisti jsou zločinci!!! v jedné osobě, již dnes ty pilíře vykazují známky podvodné hry letadlo za přispění politiků a lobistů pro určité vrstvy šedé mafie pravděpodobně židovského původu, proč za fondy nemůže zodpovídat stát. Čím víc fondů, tím větší roztříštěnost poplatníků a tím vyšší náklady, jako u zdrčavotních pojišťoven.
  • A v čem je problém? Prostě ten dobrovolný soukromý pilíř nebudu využívat, když tomu nevěřím a budu si šetřit na stáří, jak bývalo dobrým zvykem.
  • Je vidět, soudruhu, že už jsi hodně starý. A ta dementia senilis je potvora, co? *1* Věříš ve vítězství proletariátu (z hlouposti) a přitom komunisty považuješ za zločince (po pravdě),
  • Důchodová reforma a její pilíře: Dodnes nikdo neuvedl, kdo a za co bude spravovat poplatníkům účty a jaké budou náklady. Z odvedených financí půjde kolik na provoz? Budou to dvě třetiny z vkladů poplatníka za paláce, auta a pohoné hmoty, platy ředitelů a zaměstnanců. Takže jedna třetina zůstane vkladatelům, bude to stejné jako u žebrajících charit. Odejděte pravicový politici dokud máte čas, žluč již začíná pěnit.
  • Navíc jste si na vše půjcovali, spíše kradli ze společného lemplovským spravováním cizího majetku a nám vyčítáte, že jsme si prožírali a prožíráme budoucnost svou í potomků. Režim Číny na vás i s účtenkou za munici popravčí čety.
  • Soudruhu, dvě osobnosti v jednom těle? Tomu se říká schizofrenie. A pokud se neléčí, končí totální zblbělostí.
  • Jaký rozum jste měli před volbama Kalousku a ostatní. Myslíte, že byl zdravý, když jste plodili tato svinstva proti daň. poplatníkům? Dotace, které společnosti nic nepřinesli, domluvené arbitráže, které směřovaly proti společnosti, státní zakázky pro své příbuzné - známé příbuzných a jejich buzny, předražené zakázky po všech možných i nemožných liniích, devastace pracovních příležitostí, průmyslu, školství, zdravotnictví, sociálního zabezpečení. Povedlo se Vám však k dokonalosti přivést bezdomovectví a riziko nákaz TBC, žloutenkou atd., strach lidí vycházet po setmění do rozbřesku, dovoz škodlivějších potravin než produkovala doba předsametová, předraženou fotoval. energii, dokazali jste uvést zemi do válečného stavu po 40 ti letech klidu v minulém režimu. Opravdu máte zdravý rozum i s těma kteří se za dotace za vás staví, herec Vydra, Novotný atd. atd. Dnes si o nich mylím, že jsou prodejní prostituti. Takže zdar HOUVADO ekonome chemiku vedoucí tuto zem finančně od pangejtu k pangejtu formou pokus omyl..
  • Já věřím jedině ve vítězství proletariátu, nic jiného nemá v dějinách význam. Jsem už dost starý na to, abych myslel na další generace *13*
  • Jasná věc čur*čku modráčku *6*
  • to je něco jako "suchá" voda, ne??????
  • Nestudoval si náhodou ve zverimexu, tvá inteligence na to vypadá, vyplatlanče.
  • Chudáčku bolševíčku...
  • Rudoprdélníci, máte to marný, máte to marný, máte to marný!
  • No,ale já tam ve slově zdravý to y vidím.Jediná chyba je ve slově "vihlásit" . . .
    Ty to máš v hlavičce už trochu pomotaný viď, seš z toho antikomunistickýho odboje tak zblblej že už ani nevíš co píšeš že.Ale neboj, to se dá léčit, jen musíš navštívit specializovaný pracoviště. . .

    Mimochodem, uklepnout se může každej.Poukazovat na praviopisný chyby mi přijde zbytečný. . .
  • Zdravý rozum se tebe vůbec netýká, o tom ve tvém případě nemůže být ani řeč, pořád jen kolem dokola papouškuješ jedno a to samý, takže s IQ na tom asi moc slavně nebudeš.
    A co se týká KSČM, asi tě zklamu, ale v nejbližší době zakázaná nebude *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit