Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne už dávno dávivé pocity přešly, mám co dělat když tento lidský odpad dnešní doby vidím v jejich samolibé sociopatské přítomnosti, tak mám co dělat abych rovnou nezvracel!!!
    Kalousku, Nečasi, Klauzi, Schwrzenbergu a ostatní hyeny dneška vaše propadliště dějin se blíží a doufám že nebude sametové!!!
  • A jaké má pan Kalousek pocity z restitucí, které tak vehementně prosazoval, proslýchá se, že církve kašlou na památky a věnují se marketingu.
    • Kdo ví jaké má pan Kalousek pocity z restitucí, že?
  • Kaldo, já už zvracim od doby, co jsi ve vládě.....blééééééééééééééé.
    • Taky bych chtěl zvracet - jak to děláš, co jíš?
  • No není ta demokracie na posrá...ní.Nikdo ho nechce,všichni ho mají plné zuby,nadělal škody že to nemá obdoby ,ale není páky která byho sundala ze židle.musíme ho živit,a finakcovat jeho chemické pokusy kde neplatí žádný vzoreček snad jen ten že to jde z mých Vašich penez.Kdyby mi někdo před 89-tým řekl že to takhle dopadne tak se nedožije večeře. *10*
  • Kalousku,ty bys měl včas utéct,než tě začne dávit ulice !!! Všiml jsem si,že do televize si nosíš vlastní vodu,aby tě někdo neotrávil,což mě u křesťana,který nelže,nekrade a fiktivně se nerozvádí překvapuje ! *16* A nebo je to jinak ? Lžeš,kradeš a naoko se rozvádíš,abys ulil nakradené miliardy? *3*
  • Vládnoucí , že by se jim chtělo dávit. Blbost! Takovým bezpáteřníkům to ani nejde.
  • Pro něho, jako největšího lůzra, by byl lepší dusivý pocit - z oprátky, která ho čeká.
  • mě se chce dávit z obou!
  • Škoda že se nezadávil.
  • No mě se chce přímo blít, když vidím toho pána na fotce. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit