Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Kalousku.Obyvatelstvo už z Vás nemá lehce dávivý pocit,ale přímo je mu na blití.Tento stav může změnit pouze Vaše uvěznění a to na hodně dlouho. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Vládnoucí , že by se jim chtělo dávit. Blbost! Takovým bezpáteřníkům to ani nejde.
  • Pro Kalouska, jakožto často "napařeného" chlastem pod obraz ( kam se ze ním hrabe Zeman ) mám dobrou radu. Ožer se Mirečku, pak si lehni naznak na nějaký gauč či postel, klidně usni. Potom až přijde to dávení, tak se rychle udusíš vlastními zvratky a v zemi zavládne velká radost !!! A nebudeš ani o ničem vědět.
    • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses komoušem! (Stačilo přečíst půl řádku.)
      • Už máš tu smyčku na krku, Pišto ??? Pověs si na sebe cedulku s nápisem " Jsem komunista" a pak se oběs na tom kandelábru, aby lid se mohl veselit, že už nějaký ten komunista se "ve větru houpá" !!! Musíš přece jít příkladem, ne ???
        • Jelikož seš penisem, stal ses taky soudruhem!
          • Me se na vas komunistech libi jedna vec-ani neumite psat...
            Jinak si odepisoval komunistovi,jez ukradl nick,a jak je krade dokola,tak omylem reagoval na tebe... *1* *1* *1*
            • *1* *1* *1* *1* *1*
            • A co kdyby ses vrátil do základní školy, zopakovat si pravopis ???
  • Vládnoucí *12* , že by se jim chtělo dávit. Blbost! Takovým bezpáteřníkům to ani nejde.
  • A jaké má pan Kalousek pocity z restitucí, které tak vehementně prosazoval, proslýchá se, že církve kašlou na památky a věnují se marketingu.
    • Kdo ví jaké má pan Kalousek pocity z restitucí, že?
  • Ožran Kalousek má lehce dávivý pocit, proč neřekne na plnou hubu, že mu je na blití. Jako já to říkám slušně o Kalouskovi !
    • Takové malé hodnocení téhle celé stránky: " Připomíná mi totiž ulici ráno na Nový rok po Silvestru, když si večer všichni dali k večeři bramborový salát " !!!
      • ať jím, co jím, vždycky bleju bramborovej salát... *1*
  • Mne už dávno dávivé pocity přešly, mám co dělat když tento lidský odpad dnešní doby vidím v jejich samolibé sociopatské přítomnosti, tak mám co dělat abych rovnou nezvracel!!!
    Kalousku, Nečasi, Klauzi, Schwrzenbergu a ostatní hyeny dneška vaše propadliště dějin se blíží a doufám že nebude sametové!!!
  • já mám lehce dávivý pocit od 89 a vposlední době už mi je jen silně na blití... *16*
  • Kdo chce ještě hodit rouru, ať udělá čárku.
  • Mě je už dávno na blití!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit