Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jasne... Vsichni bychom koktali... Ja bych stala v pozoru u telefonu, salutovala a jeste bych zpivala "internacionalu"... *1* *1* *1*
  • Starý spiťar exceloval.to byla groteska.
  • Tě to sere,že. Asi jsi se nestihl ožrat a tak závidíš.
  • Byl ožralej jako doga dobytek jeden,jinýho nic !!!
  • von myslel vopičáka.
  • byl napařenej jako krá.a
  • Mě přišlo, že byl jako vždy v deliriu h a j z l.
  • ... je to náročné šíbrovat s penězi a snažit se pro sebe urvat co nejlepší % ... stejně tak to dělá pošta, důchoďák, sociálka ... *12* *12* *12*
  • Myslim, ze clanek byl spise zameren na to, cim je TV NOVA schopna krmit tech 52% sledujicich nez na to, v jake kuzi byl Kalousek. Nebo alespon v to doufam, jinak bych nechapala vyznam teto informace.
  • Malá oprava, jinak plný souhlas: Měl j i jak z praku !!! (Opice jsou ženského rodu
    ___________________
  • Ze pan Kalousek nebyl ve "sve" kuzi...? No, tak to neni nic noveho... *1* Vzdyt je to vlk v rouse berancim... A jestli mel jeste peknou "opicku", tak to tam ma pekny zverinec... *1* *1* *1*
  • měl ho jak z praku
  • Asi mu došel antabus
  • Byl po chlastu, to je jasný, úplně vygumovanej, to znám. Taky jsem se jednou po chlastu takhle ztrapnil, když jsem musel veřejně promluvit - paměť prostě nevybavuje, i kdyby se kdovíjak snažil.
  • Kdyby na vás z telefonu vybafl hlas našeho novodobého spasitele Miloše, kterého členové jeho sekty přirovnávají k Ježíšovi, taky byste byli rozhození. A to vše ještě v období Velikonoc *12*
  • Já bych řekl, že ve své nejobvyklejší kůži byl.
  • Chlastal, ani poledne nedržel. *11*
  • Jak při tom žertíku lezl Nečasovi do zadku, je to hnusák, ať už je v pekle !
  • No nedivme se Mirkovi, že není ve své kůži. Musí to být psychicky náročné, když víte, že vás nikdo nemá rád. A k tomu ještě ten Tolja začíná vypovídat poslušnost. To holt si člověk musí dát nějakou tu sklenku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit