Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už žádné fronty na banány!
  • Zeman je můj prezident!
    • Ty se bez toho ožraly snad adni n e v y s e r e š. Chodíte spolu chlastat? Nejseš náhodou řídící bývalý pracovník StB toho ochmelky Zemana?
    • a neboj Zeman ten vybere jeste vic *1*
    • zeman je prezident ozralu netahel a flakacu ano je cely jen tvuj
      • IoI: Zeman je vzdělanej člověk. Zatím tam nikdo z przidentú po 1945 roce nebyl.
        I kdyby byl deně na mol , tak stále mu to bude myslet 1000 x více než kulisákovi Havlovi. Vzdělanej byl i Klau, ovšem ten hlavně pro sebe. *3*
  • současný stav OBČANŮ TOHOTO STÁTU se podobá situaci Ukrajiny kterou dusil nejdřív Stalin a poté Hitler. Nejlépe by bylo červené Staliny i modré Hitlery společnými silami vykopat pryč a podpořit "Ukrajinské Banderovce" to jest Přímodemokratický referendový bezstranický systém. I v tom "zaostalém" Rumunsku už to pochopili a demonstrují PROTI POLITICKÝM STRANÁM jen Čechům jako vždy trvá vždy dýl než to pochopí.
    • U nás nejsou občané, ale stádo.
      • Máš pravdu, je tady hodně pitomců jako Pišta Žiga!!
        • Ovčane, tys tady napadl svojí menšinu, došlo ti to vůbec?
  • Podařilo se mu nás dobře okrást.Jen tak dál a houšť!. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • A náš DPH na hlavu je nejvyšší na světě *1*
  • Kalousek je nejlepší ministr financí jakého jsme kdy měli.
    • Cos to hulila?
    • ...je to doslova do písmene chemický alí, kterého v Iraku popravili.
  • Neotravujte mně výmysly nějakého pravicového zloděje Kalouska s celou zparchantělou vládou. Já dnes s celou rodinou slavím velký svátek 25. únor 1948 a doufám, že se v dohledné době zopakuje.
    • My, briháda soc. práve Naděšdy Krupské už sme totílně namol!!§ A´d řije únor!!!
  • Kalousek a celá tyranská vláda v čele s Nečasem tancují radostí, jak jim pořád vychází ta jejich politika a zotročování pracujícího lidu. Já také budu tancovat, až je pracující lid zadupe do země.
  • Zeman to oslaví, ten slaví všecko!
  • Kalouskův úřad může slavit. Za leden a únor trhl rekord ve výběru HDP ..... co to je za kravinu v nadpisu, on se hrubý domácí produkt vybírá???
    • Člověk s IQ nad sedmdesát se nad tím vůbec nepozastaví, neboť pochopí...
      • máš 71 nebo 72?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit