Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klaus kandidátem na prezidenta. Znovu se potvrzuje absurdnost tohoto režimu.

    • Absurdnost? Snad spíše tragičnost.

      Pokud by Václav Klaus skutečně kandidoval, vítězství by mu neuniklo. Pokud by se tedy k houfu Drahošů a jiných Horáčků neočekávaně nepřidal někdo volitelný.

  • dzixy
    Domnívám se, že Klaus junior politicky vyrůst až na prezidenta nemá. Ne proto, že se jmenuje Klaus, ale zejména proto, že je Klausův syn. A pokud platí, že "jablko nepadá daleko od stromu..." tak to má spočítáno. 
  • Kam čert nemůže vystrčí Jégl a s Bicanem

    • Máte zcela pravdu. Kam čert nemůže, tak tam dosadí Klase st, Zemana a teď do třetice Klause ml. Super Ďábelská trojka. 😍

  • josef.chmela

    Tak, já když někoho kdo sprostě nadává prezidentovi, uráží jej a dehonestuje, označím za magora, tak jsem vymazán. Ta tiscali je teda smradlavá žumpa.

    • To samé se stalo mně.

  • Dominik Landsman & TMBK:

    TOVÁRNA NA DEBILNO. Vzpoura pražské kavárny.

    Představte si, že M. zeMAN zemřel. Co by se asi stalo? Plakal by Jiří Ovčáček tisíc dní a nocí a poté by se znovu provdal? Jmenoval by se A. Babiš císařem? Zastavil by T. Okamura konečně ten svůj islám? Využil by V. Filip situace a zaslal do Moskvy zvací dopis? A co na to Pražská kavárna? To se dozvíte v brutálně ostré politické grotesce. 😯😀😀

  • vanhorne

    No pocem, zeleznicni fanda strejda Venca na palube Orient Express train. Zitra pujde podporit Victorku Zizkov?

  • josef.chmela

    Klause jsem neměl nikdy rád pro jeho ekonomické názory a ekonomické tunely devadesátých let   Dnes, kdyby kandidoval opět na prezidenta, bych ho volil, protože nevidím široko daleko lepšího kandidáta. Mladý Klaus na to nemá a ostatní kavárníci,vítači,zkrachovalí akademici a lékaři jsou nevolitelní.

    • chytrej.honza

      Ty nevíš o lepším kandidátovi než je ten, co ekonomicky zruinoval naši zemi a získal majetek ve výši 250mld Kč? Tak to je špatné. Já také nevím koho. Ale vím, koho nikdy NE.

      • dzixy
        Teda ty zde valíš hoaxy přímo z rukávu. Klaus a 250 mld🙂. Možná škody na státu. Kde potom jsou naši miliardáři, když Babiš, teprve jako druhý nejbohatší po Kellnerovi, má majetek kolem 70 mld. Teda ty ztrácíš důvěryhodnost.😯
      • josef.chmela

        To určitě mluvíš o Vaškovi - šaškovi.

  • Časy se mění, 

    za rozbití Československého státu a otevřenou spolupráci s hitlerovským Německem dostal svobodně zvolený slovenský prezident Josef Tiso provaz. 

     za rozbití Československého státu a otevřenou spolupráci s putinovským Ruskem kandiduje Václav Klaus znovu na prezidenta. 

    • chytrej.honza

      ...a lumpové a debi lové ho budou volit.

  • KIMCID

    amnestie 

    Havel :1500 vězňů 16000 majetkových restitučních kauz

    Klaus :6000 vězňů 1200 mk

    Zeman:zatim cca 5-6 vězňů ,357 mk

    • Co mají restituce společného s majetkovými kauzami? To bych tedy rád věděl.

      Prezident Václav Havel amnestoval převážně lidi, které buzeroval zavšivený komunistický režim.

      Václav Klaus amnestoval kriminálníky a svezla se s tím i řada majetkových kauz jeho kamarádů.

      Proč vyhlašoval amnestii Zeman, to nejspíš neví ani on sám. :-) Vzhledem k tomu, že údajně páchá trestnou činnost a skrývá se za úřad prezidenta, bude nějaká souvislost asi v tom.

      • dzixy

        "Prezident Václav Havel amnestoval převážně lidi, které buzeroval zavšivený komunistický režim."

         Václav Havel propustil všechny vězně, ne "převážně....". Další hoax

      • KIMCID

        Než něco napíšeš? tak soudy tahajíci se o majetky se v té době týkali hlavně restitucí a těm dal havel milos.tak že asi tak, nebuď línej si to taky najít.navíc to nedávno potvrdil v rozhlase judr.Baxa

  • KIMCID

    Proč je zde pravidelně přepisován nadpis článku?

    • KIMCID

      haha potřetí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit