Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MirekB
    Fondy bank jsou opravdu vychytralé. Kromě počátečního poplatku a případně i výstupního poplatku si fondy z investovaných peněz strhávají každý rok poplatly za správu (třeba až 2 % ročně). Takže správci fondů bohatnou v každém případě - i když investoři do těch fondů stále chudnou.
  • Jasně otroci. Vaše pracně vydělané peníze dejte nám, bankám, fondům. My vám za ně dáme bezvýznamné procento úroků. Poté vám vaše peníze zpětně půjčíme a úrok pro nás od vás někaolikanásobně navýšíme. Anebo vám prodáme bezcenné papíry o kterých vám nabulíkujeme že mají jakousi chimérickou hypotetickou hodnotu. Ovšem nezlobte se, když nebudou mít ve výsledku žádnou cenu a o své peníze nám darované přijdete. To je zákon mafie.

    Kterou strategii jste vybrali? Konzervativní? To je volba většiny Čechů. ---------díkybohu že jsem Moravan a investuji do zlata
    • Doufám, že ne do virtuálního zlata, na které si nelze sáhnout. http://disidenti.org/blaha/10-argumentu-proti-investovani-do-zlata http://www.novinky.cz/finance/390377-uspory-ve-zlate-mohou-osalit-byva-to-kus-papiru.html
  • Užít si je. Všude okolo čekají nástrahy jak vás okrást.
  • Nemovitosti, půda, obrazy...cenné papíry jsou bezcenné. *14*
  • Tak-že. Žádné cenné papíry, žádná investiční společnost, která Vás připraví o Vaše těžce našetřené finance, žádné fondy, žádní profesionálové (portfolio manažeři), protože žádní profesionálové neexistují. Ještě na desítky let dopředu je totální hloupost, vy zde nebudete žít desítky let, kde na to bere tento člověk v článku jistotu. Žádné předčasné splácení hypotéky za úrok 1,6% je naprostá hloupost. Sledujte ekonomickou situaci ve světě a potažmo v tomto státě. V dnešní době naopak si vezměte další hypotéku. Žádný kapitálový trh. Já mam dobrou radu jak vydělat miliony i desítky milionů bez ryzika, jak jsem to udělal já kdy již mam na důchod jistotu více jak 100 tis. měsíčně až do smrti. Pouze je potřeba zapnout to co nosíme na krku nic jiného není potřeba.
    • Naprostá hloupost, nestojí za komentář....
    • No, když máš patent na to, jak být bez "ryzika", tak to ti určo každej sežere, ty emteligente se zapnutým tím (kafilérka?), co máš na krku, posr. Kaku. *15* *15*
      • Přijeď do Jižních čech a já ti zdarma poradím. Odpustím ti i ta Tvá hloupá slova protože za to nemůžeš. Komu není rady tomu není pomoci. Říká se, dobrá rada nad zlato.
        • Joooooooo Jižní Čechy, toť modrých ptáků ráj...
  • Do banky???? Poplatky, poplatky, a nakonec 0
    • MirekB
      Nakonec 0? Tak to ještě máte štěstí. V poslední době to je se ztrátou.
  • Cit: "Splátky hypotéky si můžete snížit tím, že si prodloužíte její splatnost (dobu splácení) a ušetřené peníze použijete na pravidelné investice do cenných papírů. Pokud budete investovat na delší dobu, dá se předpokládat, že vám investice zaplatí část hypotéky." Prodloužením splatnosti hypotéky zaplatím ve finále barák dvakrát. V rámci investic dnes člověk přijde o ten zbytek peněz, co má a ještě se zadluží. To jsou zase sr.čky na neděli!!! *15* *15* *15*
  • státu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit