Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musíte se na to podívat pozitivně.
    Dříve vzali Zemanovi kamarádi z Mostecké Uhelné 150 milionů dolarů. Převedli je do švýcarské banky a za ty prachy pak poctivě koupili Mosteckou Uhelnou od českého státu. No a ještě nějaké drobné zůstaly.
    Dnes se tady čílíte nad 2 milionama korun.
    Vzato do detailů krade se skoro o 1500% méně než dříve.
    Nechápu proto vaše rozhořčení. Pod tíhou těchto argumentů musíte uznat že i Standa Gros to myslí mnohem upřímněji než před pár lety. *1* *1* *1* *1*
  • Člověk potřebuje kladné vzory-příklady. Bez vzorů to nejde. Pokud ovšem nejseš sám sobě vzorem. Pak bych pochopila, že takto přemýšlíš. Většina z nás za bolševika s bolkševikem kolaborovala. Pak nás asi sáknou lidi, kteří byli jiní než my. Můžeš vše relativizovat a znevažovat ALE CO NÁM POTOM ZBYDE? Pokud s neshodneme na tom, co je dobré a co špatné, pak jsou tyto diskuze dost jalové. Sprosťáctví se musí nazvat sprosťáctvím. Lež musí být nazvaná lží. Neskutečně mě štvou politici, lidi, kteří říkají to, co jim přinese nějaké politické body. Rádi se nazývají pragmatiky... z nás dělají hlupáky, protože se na takovýchto diskuzích pohádáme.. Že kancléř koupil dům pod cenou, je fakt, že bje to podezřelé je fakt, že ho Zeman kryje, je také fakt. Zbývá jen pokrčit rameny a příště být moudřejším....
  • Moc vtipný přihřátej hložku. *1*
  • Asi mu Zeman za mnohé vděčí nebo na něho Mynář něco ví nebo obojí.
  • Bažanta má po ruce furt.
  • Mne by ani nezajímalo, za kolik koupil vilu, jestli je 5,5 mil. málo, nebo moc, nedovedu posoudit (stav nemovitosti?) Spíš by mne zajímalo, za kolik jej prodala radnice a hlavně, jak to, že tento souuh dělá na hradě a NEMÁ BEZPEČNOSTNÍ PROVĚRKU. Zdá se, že na hradě je teď možný úplně všechno a lituju příštího prezidenta, až to po zemákovi bude dávaat do pořádku.
  • Kupovat si luxusní paláce to Zemanovcům jde ale udělat si prověrku to ne.

    To znamená že jednání o bezpečnosti se zůčastnit nemůže a bude se flákat za
    dveřma.- A za to flákání dostane plat z našich daní.

    Zeman tvrdil že ho propustí. Milošův skutek jako vždy utek. V soukromé sféře se s váma
    nikdo nepárá - nemáte požadovanou kvalifikaci? práci nedostanete.
    Státní korýtkáři si prosadí vyjímku a jedou dál.
  • A nejhorší na tom je,že si už ani nedají práci to jakkoliv zakamuflovat a nenasí.rat tím své poddané,tady už se prostě krade v přímém přenosu, a národ tleská,že Zeman měl k obědu bažanta na víně
  • Tak od práskače tato otázka fakt sedí a otírat se o mrtvé může jen podlá kolaborantská nula jako jsi ty ,ty by jsi nedostal prověrku ani na provoz veřejných záchodků na vlakovém nádraží v Horním Jiřetíně.
  • lidi jsou dementni nadavali na Klause a ti sami sli a zvolili Zemana jehoz manzelku Klaus po celou dobu zamestnaval jako vedouci hradniho sekretariatu, na oplatku Klausova dostala teple misto na velvislanectvi SK a lidi se hadaj jestli je lepsi ten za 18 nebo ten bez 2 za dvacet zatimco se vam ti hradni sasci smeji za hromadou penez z vasich dani kr€teni!
  • Až se nakrade.
  • Jo,jo předešlá Hradní mafie už se napakovala,přišel čas na další partičku.Vy jste přišli z práce,šli jste k volbám,oni vítězí,přejde jeden rok a opět bez studu nakupují,mega sem,mega tam... a ten tupec ELECTA jim tu bude ještě dělat internetového ombudsmana *15*
  • Samozřejmě to je vysoce pravděpodobné, ale to je třeba nejdřív vyšetřit a podle toho jednat.
  • no prave diki temto obchodum se tech 1,66bil bez postizeni rozkradlo
  • vis ono staci si dat 2+2 dohromady kdyz stejne vila na stejnem miste se bezne prodava za 30M tak ji prodat za 5M ma jen jediny duvod zlegalizovat uplatek!!!!
  • ja viděl tak vilu jedině Amálku a to v televizi.Na jinou jsem ještě v naší zemi nevydělal a to pracuji celý život a poctivě
  • se divím,že ho Zeman nevykopal už dávno
  • Tedy já nevím, ale jeden prodává a druhý kupuje. Jestli prodává pod cenou, je to jeho věc, třeba má peněz dost a tu vilu ani pozemek nepotebuje. Vyhodit Mynáře z místa proto, že koupil levně vilu by mi připadalo dost absurdní.

    To že alkoholik Zeman je prolhaný křivák a lhář je nepopiratelné stejně jako to, že ten StBák Mynář nemá na hradě co pohledávat. Měli by odtamtud vyletět oba: Mynář za to, že nemá prověrku a Zeman za to, že toho StBáka nevyhodil nebo že ho vůbec bez prověrky přijal. Ale ovce si na hrad zvolily opilce, sprosťáka, lháře a agenta Putina... k obrazu svému...
  • je třeba říci kým ukradeny a viníci stíhání nejsou..Ještě mají tu drzost a kritizuji v naších podivných médiich reformy této vlády.
  • Na to dojde až dá Zeman milost také svým věrným kamarádům.Ale nyní jsou věznice zase plné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit