Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, kde redakce bere tu jistotu tvrdit, že John Kasich nemá původ, jak tvrdí. Možná český nemá, ale popisuje původ z dob, kdy jsme byli ještě Československo. No a potvrdit mohu, že slovenský původ může mít, protože ještě před časy, kdy jsme byl na dovolené na Zemplínské šíravě tak jsem tam potkal domorodce s tímto jménem. A ne jednoho, bylo ale ve tvaru našeho pravopisu - Kasič. Klidně může mít původ i odtud. Takové jméno se jenom tak kdesi nevyskytuje, je regionální a slovanské.
  • No to je ale velká krása, tři příspěvky a všechny zablokované!

    Ať žije cenzor! .. Ať žije cenzor! .. Ať žije cenzor! .. Hurrrááááá!
    • Já mám zákaz na 9 dní..... chichichi
      Nemusí každej blbej prezident USA pocházet z ČR, dyk nám dělají vostudu!!!
    • Jo! Jo! Jo! Tak má vypadat svoboda slova! Můžete říkat co chcete, pokud ovšem nebudete kritizovat naše politiky, novináře, pravdoláskaře, Zemana s Ovčáčkem, Babiše, Sobotku, křivohubého Tejce, státní zastupitelsví, policii, ministerstvo školství, ministerstvo vnitra, bývalé politiky, multikulturalisty, Američany, Rusy, Židy, Islám, křesťany, tlustého Duku, církevní restituce, ředitelství silnic a dálnic, mýtné, agenturu pro začleňování, NATO, generálního tajemníka OSN, Prague Pride, cyklofašisty, Pražský maratón, Krnáčovou, Babiše, Šláfenberka, Merkelovou, Obamu, Martina Luthera Kinga, Nelsona Mandelu, papeže, lesbičky, homosexuály, přistěhovalce, Romské sběrače kovů, evropské směrnice a kvóty... no a hlavně se nesmíte dopustit zločinu, ktrerý je v Čechách vnímán jako horší vraždy - vyslání negativního signálu směrem k zahraníčním investorům! - ale pokud polezete komukoli do análního otvoru, můžete samozřejmě říkat co chcete!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit