Přejít na výpis diskuzí

Kandidátem na šéfa diplomacie je náměstek Petříček. Loutka bez zkušeností, kritizuje opozice

18.9.2018 11:38
šar 7 příspěvků

Šéf ČSSD, vicepremiér Jan Hamáček vyzval v úterý dopisem premiéra Andreje Babiše (ANO), aby navrhl prezidentovi Miloši Zemanovi jmenovat ministrem zahraničních věcí dosavadního náměstka Tomáše Petříčka (ČSSD). Hamáček novinářům řekl, že je přesvědčen, že Petříček funkci zvládne. ČSSD tak ustoupila ve...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ovšem vrcholem absolutní TOPácké blbosti, je když se starý prašivý tchoř Hloupý Karel vyjádří tady k osobě pana budoucího ministra. Ten který je aktuálně nic než prdem a kymácejícím se medvědem na vodítku Kalouska, přednáší nesvéprávné úvahy. To se téhle politické partičce moc podařilo.

 • Obávám se, že se většina diskutujících k článku hluboce mýlí! 

  Pan PhDr. Tomáš Petříček má pro funkci ministra zahraničí ty nejlepší předpoklady. 

  A považovat 37-letého chlapa za "nezkušeného" (jak o tom bájí TOP09) je přinejmenším drzost (hraničící s hloupostí)!

  PhDr. Tomáš Petříček je absolventem Fakulty sociálních věd, má titul PhD v oboru Mezinárodních vztahů. Téma jeho disertační práce: “Perspektivy energetické bezpečnosti Evropské unie.” 

  Ovládá na vysoké úrovni angličtinu, francouzštinu a španělštinu - nejvýznamnější jazyky v rámci EU. V letech 2014 -17 působil jako poradce člena parlamentu EU v Bruselu, stejně jako od ledna do července tohoto roku. Nemluvě o jeho stážích v Evropském parlamentu během studia. Má za sebou významnou publikační činnost - i v zahraničních mediích. 

  A konexe, které zde získal, bude moci uplatnit - ne-li hned, tak v dohledné době jistě! 

  Ty konexe, které získal během svého působení v Evropském parlamentu, mu nikdo vzít nemůže. Jako persona ve druhé řadě měl možnost se oficiálně i neoficiálně stýkat s lidmi, kteří rovněž postupují na společenském i politickém žebříčku. 

  TVRDÍM, ŽE JEHO NOMINACE JE TO NEJLEPŠÍ, CO ČESKÉ "ZAMINI" MOHLO POTKAT !

 • Loutka bez zkušeností, no a o to přece jde ! Kalousek chtěl být skrytým prezidentem za ksichtem Drahoše,toto PochVe by rádo bylo ministrem za ksichtem Petříčka,havloidní šátra byla schovaná za jména atd. Co třeba kníže Šláfenberg,nechtěl by něčemu vládnout?

 • Takových loutek máme. Je to kariérní podrž taška a bude poslouchat jako hodinky loutkoherce Pocheho. Ale nic nového. Už jsme zvyklí, že obličeje v politice jsou jen loutky mafií a zájmových skupin. Proto chodí tak málo lidí k volbám. 

 • Je evidentní, že Pochec, (ten, který nikdy NEDOPUSTÍ), bude uplatňovat svůj vliv přes obecně neznámého "mouřenína". A ministerstvo zahraničí to není jen tak nějaká prebenda bez zodpovědnosti. (Kolikrát stačí vsunout někam pomlčku a máte mezinárodní konflikt).
 • rebel1234

  Bravo !  Skoro to vypadá, že Pocháč převzal ve straně po Sobotkovi a Dinsbírovi funkci Hrobař ČSSD. 

 • janjosef.stika.5
  Ve skutečnosti stejně nejen ministerstvo,ale i Hamáčka řídí diktátorskými metodami bruselský,multikulturní zaprodanec,Hamáčkův "politický tajemník" Poche.Jasně prohlásil,že nedovolí,aby ministerstvo řídil někdo,kdo bude mít jiné názory než on.A jeho bývalý asistent Petříček si bez Pochecho souhlasu nedovolí ani jít se vyčůrat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit