Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jarda, jana, nevím co bráníš ty, ale já nejsem přisátý na státní dotace jako oni a Bureš. V tom je ten rozdíl.

  • Ještě by takový flanďáci, jako je Graubner a nějaký Panmuž, /Hermann /, měli mlčet a táhnout směr Vatikán. Tam je jejich hlavní hnízdo.

    • Je vidět ,že oplýváš vysokou inteligenci.A co kdyby jsi táhl do Moskvy a nebo do Pekingu, tam toto myšlení chápou.

  • No vidíte, a podle mě je právě církev subjektem s extrémními názory.

    A přesto lidé z této české pobočky Lansmanschaftu vesele kandidují za podpory této podivné lobby. 

    Inu i to je demokracie.

    Kdo nešlape brázdu s mainstreamam - je prostě extrémista! Život není vůbec složitý. 

  • A to se zdála holka Lipovská dobrý tah. Holka která slušně a odpovědně čeřila hladinu Rady pro TV vysílání. A on se nám z ní vyklubal takový záškvara. Kandidovat za smečku vyhlášeného Hnoje všech hnojů - poslance Volného? To už musím mít člověk silný žaludek. Po jeho divadelních výkonech ve sněmovně se zdálo, že titul "Špinavec roku 2021" mu nikdo nesebere.A ono se na něj nabalují další, mnohdy zakuklení špinavci.

    • Lipovská je osobnost, která  se nebojí poukázat na nešvary. Děláto dle práva a proto  je jedno kde bude kandidovat a za koho. Aby prosadila to co dělá musí se někde uchytit. Představa , že by dostala podporu třeba od ODS a dalších je hooodně najivní.

    • Ty mít vůbec problémy s chápáním i takových věcí jako je střídání světla a tmy okoune .

       

    • Docela souhlasím a vůbec nechápu, že se někdo (krom patologicky sveřepých odpůrců vakcinace) může přidat k partě toho vulgárního a evidentně psychicky nemocného člověka. 

      • Způsob jakým nám prezentují výstupy Volného mne taky nenechávají v klidu ale nevíme jaké je pozadí a pokud se Lipovská posune dál a udělá další dobrou práci, tak jí zbývá jen držet palce. Ten chlév je opravdu zaneřáděný (ČT, senát, parlament)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit