Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někteři legislativci jsou úplně vylízaní

    Novela určuje desetitisícovou pokutu pro opilce, kteří se v záchytné stanici odmítnou nechat ošetřit. "Na záchytku patří osoby, které jsou v podnapilém stavu a ohrožují sebe a své okolí, majetek nebo veřejný prostor - Lenka Teska Arnoštová.

    Jestli je někdo na plech takovým spůsobem že může zranit sebe či jiné pak je rozhodně natolik příčetný aby rozpoznal že dostane deset litrů flastra když mu neobvážou koleno *1* *1* *1*

    A úplně nejlepší je že v práglu se na záchytce platí 18 stovek a v Kroměříži šest a půl tisíce. To je hned vidět že opilcům na Kroměřížsku se věnuje masér, fyzioterapeut a psicholog. Zatím co v práglu jen nějaký přidržtaška. *1* *1* *1*
  • co je vozit do parlamentu? tam by našli podobné mokré bratry
    • přesně těch nalitejch komoušů je tam dost *15* *15* *15*
      • Kalousek je komouš?tak to je nějaká novinka, ke mně se to ještě nedostalo, že přestoupil.
      • Z ODS???
  • bud ozralej jak zakon kaze , nebo si tahni kam chces. Uz za staryho mocnare France Prochasky to tak fungovalo .
  • Ožralové nechtějí platit za pobyt na záchytce? Jak jednoduché: když vystřízliví tak zavřít do pracovního tábora a pustit odtamtud až zaplatí nebo si to odpracuje.
    • To nejde, mají svoje práva...hlavně právo otravovat život lidem kolem sebe.
    • tvoje náckovské srdce se nezapře, vyvézt, lágry, střílet, podlidi... jó, takový mám nejradši *12* *12* *12* *12*
      • proboha drž už tlamu... ožralci povalující se po ulicích, eventuálně ohrožující ostatní, jsou skutečně ten nejhorší póvl - PODLIDI, přesně jak říkáš a kdyby je měla Městská policie povoleno střílet, tento druh eugeniky by naší společnosti opravdu neuškodil... *1* *1* *1*
      • ty blbá rudá hnido,kdokoliv má jiný názor než ta tvá zločinecká rudá parta je nacista ?
        jsi tupec *11*
        • je jasné, že máš plno argumentů, jen je jaksi nedovedeš slušně vyjádřit, viď, blbče
  • co kecaj ,pokaždé jsem tam skoro sám *12* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit