Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Václav Štefan to je tvoje máma?
  • ano je to tak. Je moc pěkné že ty obyčejná lopata jsi tady na to téma zaprasil místa a místa. Ale nic s tím neuděláš. Přeci ty obyčejná chátra nemůžeš nic. Jen zlostně prskat. Do konce života. Fajn pocit, že?
  • vanhorne
    "Hnus, jak se ta osoba z hradu chová"
    Az mu odpoji tu hadicku z palirny, prestane se chovat, vydrz.
  • vanhorne
    "Ruský protektor v Čechách a na Moravě"
    Móжно сказáть, для пьяница это возможно.
  • Vyjadřuješ se jako kr....a, asi budeš kr...va. *9*
  • Celý problém tkví v tom , že Duka dal na doporučení Zemana a ustoupil od některých restitucí lukrativních budov v areálu hradu, které by se složitě vyčleňovaly z itineráře. Za to dostala církev v rámci spackané círk. rest. jiné méně lukrativní adresy. Jenže několik nenažranců si dělalo zálusk na prestižní adresy a teď jim to Zeman s Dukou překazil. Tak je nutné Duku odstavit a dehonestovat. *8*
  • A nato jsem dával peníze??? pro tebe je ZŠ škoda!!! Mlčeti zlato!!!
  • Na Sputniku psali, že při inauguraci prezidenta na Pražském hradě ponese Ovara Ovčák, slib bude prý skládat do rukou ruského pravoslavného popa! Ruský protektor v
    Čechách a na Moravě, tak se bude nazývat od března jeho funkce! Ani se tomu nechce věřit!
  • Duka je jeden z porevolučních vejlupků mezi opoziční smlouvou a restitucemi církve,neboť ve spolupráci s ODS a ČSSD připravil tomuto státu břímě ,stejně jako špatně připravená privatizace bez odpovídajícího právního prostředí či solárka nebo biopaliva soudruha čoboláka Babiše v demisi.Jenom jsem zvědavej kdo se teď ujme podvodu s elekromobilitou,ale tady už je česká kotlina rodící tyhle šmejdy jako Kožený a pod.malá.Já jen sleduju kterak soudruh ovar becherovič zatočil s pracovníma agentůrama nad nimiž má asi dozor bureš neb ty nepodvádí *1* *1* *1* a milují pracovníky z Mongolska nahrazující původní obyvatele země České.Jak říkám kdo nechce vidět zmrrdy -tak je prostě nevidí.
  • Za to tebe pablbka zastaví i imigrační úředník v Stalingradu *1* neb by mohlo dojít k zhoršení již tak špatné situace *1*
  • Obcan.Havel
    A panečku, jak si v tý vodě Drahošík lebedí!
  • Obcan.Havel
    No jasně Sajmone, jejich pečlivé vyplňování záznamů!
  • Estébáci ti to dokážou? Nechlastej, ovčáku.
  • Opilý Zeman se vlámal ještě k Alžbětě v Londýně, nevím, kdo mu tu návštěvu zařídil, ale byla to jednostranná ostuda. Jinde na Západ se ožrala už nepodívá.
  • urážet pana Duku timto způsobem mi přijde fakt ubohý sorry
  • Proč máte vy, křivák komunista, fotku pana prezidenta Havla? Proč nemáte fotku Zemana nebo Semelové? Prznit památku Havla nebo Peroutky máte vy , Zemanovci, v krvi. Swině jaksepatří.Ale voda se vaří.
  • vogouši tvůj souhlas je mě u zadele
  • s timhle vogouši nesouhlasim, sice se Ti to rymuje ale to je nanic jako panic, je to ubohej výkřik docela hnus. Problém pana Duky je, že vyznává -středověkou nauku církve- tolik pokřivenou bohatstvím a mocí, dobou, kdy kardinál byl hnedka vedle krále, až to vedlo k upálení mistra Jana Husa,ale to jesti znama historia. Na Ježíše středověk zapoměl, ačkoliv se jím voháněl na každým kroku. Dědictví středověku je pro církev děsivé boj o moc hromadění bohatství, státní náboženství, nadlidé duchovní, hlavně z vyšších prelátských vrstev
  • Obcan.Havel
    Moc dobře víš Sajmone, že samotnými STBáky je dokázáno, že Pan Zeman nikdy u STB nebyl!
  • vanhorne
    " uzdravoval a konal zázraky hochu"
    Uzdravit takove storeni jako je "bijec pitomečků" by ani on nedokazal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit