Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je zase "rudých mouder".

    • Můžete mi vysvětlit proč rudých...? Pokud narážíze na Rusko a Putina , tak je to kapitalistická země jako každá jiná, kde vládnou oligarchové a "vyvolení", .  Asi už z toho máte v hlavě guláš..

    • KIMCID

      Ale až když ty jsi dorazil ty ,se svou rudou knížkou a pasem s razítky z cccp

      • Soudruhu KIMCIDe, pas s razítky z CCCP sice mám, ale "rudou knížku" jsem nikdy neměl.

        • KIMCID

          Jistě to tvrď svým dětem. Nikdo kádrově  nečistý by do cccp by nemohl.Tak tu moc nepatkuj soudruhu Občané 

  • Karlíku III. pěkně jsi to řekl. Moc pěkně a výstižně. Marné. To my máme v Praze takového hlupoňa:

    "Vystrčil v adventním projevu: Zažíváme dost lhaní a slibů populistů!"




     No řekl to krásně. Ale  jemu samotnému už narostl nos jak panáčkovi Pinokio. Pořád dokola samé lži. A pořád pěkně vymazlené.Jak musíme být a chce být falešně solidární. Jak nemůžeme brát plyn, ropu a energie od autoritářských režimů .... Jak jsme ve válce. Zdejší lidi mají výrazně jiné priority. Thajwancem jmenované koniny má tady každý u zadku. Ale úplně každý. A v tom je ten rozdíl mezi králem a tlučhubou ze sněmovny.

  • Určitě má na mysli, anglické křesťanské hodnoty , "ruzděl a panuj" , které úspěšně využívali při dobývání kolonií v africe, indii, čínské oblasti, které američeni dovedli k dokonalosti  viz Chile, Jugoslávie ,  Ukrajina a jinde..

  • KIMCID

    Ať žije král 

  • goyim

    Křesťanské hodnoty? Ano, ty byly důvodem kolonizace Palestiny. Plus imperialismus.

  • Co kecá, ma.or! Na některých shromážděních Chazar (tedy vyznavač ďábla a sionských protokolů) ve svých projevech prosazuje NWO a WEF. Někdo by mu měl o hlavu denně mlátit desaterem nebo krucifixem. Prolhaný je jako Muž tisíce Ři.í guma Pávek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit