Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vašemu tykání se nedivím. Ona se vrozená inteligence nezapře. Už ten Váš nick o něčem svědčí,že osobo? *3*
  • Nebuď sprostý dobytku !!! tečko víme že jsi ten cikán Žiga, alias Petr.
  • Potom přišel kořala Veškrna,pozvedl z prachu země Karlíka Šláfnberka do výšin politiky párkrát se vožrali na Vikárce a už to jelo,co?
    Veškna dostal Lucernu a Šláfnberk Orlík.
    Dneska Karlík počítá miliony a Vénu vysypali do Labe
  • Jenomže on ty groše počítal v tisících.
  • Kdysi možná počítal každý groš.Ale od té doby,kdy mu přitroublí Češi nezákoně darovali restituce,tak uvedené dělat nemusí.Proto se nám na snímku drze směje do očí.
  • „V mládí jsem zažil fázi svého života, kdy jsem také počítal každý groš,“ vzpomíná ministr.
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    není sice už nejmladší, ale groše zcela určitě nezažil. snad jedině protektorátní korunu či říšské marky
  • Ale nebo to restituent prodal bolševikovi či estébákovi viz Havel Lucernu Junkovi,atd.atd..
  • Nic duchaplného,jen popsal realitu ... *14*
  • Co ěl chudý domkář nebo chalupník. Jenom pár korců políčka jednu kravku, kterou mu dávala mléko i k potahu. Jemo ti šťastnější ještě měli možná volka. Nepočítám drobnou zvěř co doma choval. Za to ti sedláci a velkostatkáři se vozili v bričkách taženými koňmi a na poli okrádali ti chudé, že jim přehazovali kameny a okrádali je tak o tu trochu půdy. Ještě choduli s flintou a je stříleli /chalupníky/. Co to bylo za dobytek je dobře vidět např. ve filmu Vstanou nový bojovníci. Tak, pokud jsou sedlaci takový všichni, tak i je také.
  • Ale to snad ne.
  • Skvělé vyjadřování.
  • Statkáře taky,? Jsem statkářka,tak jestli se mám těšit!
  • Ano, možná by Orlík "zprivatizoval" nějaký "bývalý" komunista.
  • co tím chtěl básnik říci Vlastiku *11*
  • To co udělali v r. 1948 komunisti bylo horší jak třicetiletá válka. Ty škody splácíme stále a budou je splácet i naši vnukové. A některé škody jsou nenahraditelné. Ti co jsou co jsou z komunismu pomatení jsou na tom relativně dobře, svou pomatenost si neuvědomují. Ale stejně skončí v pekle a to pak bude horší prozření.
  • Neuvěřitelné co jste tady za bandu,mistři pomlouvání. *12*
  • Chápu, že ti to hlava nebere, a že nerozumíš...
  • A skončí na šibenici. Někteří ale v blázinci. I když pomatení z komunismu jsou všichni.
  • Text Vašeho příspěvku *12*
  • Ta drzá cikánská cuchta by měla zalézt. Kromě nevymáchané h.by nemá nic. A to by ta čůza chtěla strašit na hradě. Cikáni ji jistě budou volit, pokud jim ovšem někdo vysvětlí co to jsou volby a hlavně když dostanou tři stovky čistá ruka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit