Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karolíno,prosím tě už fakt Odpeakuj
  • Pane Bože za co trestáš tento lid. Co by ta k u n d a v politice zase dělala? Ať jde šlapat.
  • a hlavička slouží,debilku?
  • to je pa paní,co 2 týdny před hlasováním o dúvěře vládě stále opakovala,že ji všichni v její straně podpoří a potom sama odešla????!!!!
  • Ať si jde k pražákům.Tam jim to může mrvit dál. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Karolinka Peak si zřejmě ještě málo nahrabala..... zřejmě ta udřená chudinka ( jako Nagyová )se potřebují ještě pár roků na tomto lidu hojit. *10* *12* *13*
  • co vše si dovolí vexláci tohoto státu
  • Ahoj Evičko. Zdalipak jsi také tak sympatická a krásná jako Karolínka?
  • Jo, a dej si její foto do zlatého rámečku na noční stolek...Jsem zvědavá, jedtli si zase založí novou pseudo stranu, nbo obleče kabátek strany jiné... *7*
  • Karolínku platonicky velmi miluji. Jsem rád, že ji opět budu vídat na stránkách deníků i na televizní obrazovce. Opět si budu vysřihávat její fota a lepit si je do svého deníčku.
  • Já se domnívám, že Karolínka Pickůj měla nádherný sen, naplnění kterého je zřejmě navždy v nedohlednu.Bohužel sebestřednost ji neopustila trpí ztrátou sebereflexe a jaksi ztratila i paměť. Zradila vlastní, a to je černá kaňka i pro jiné politické subjekty. Myslím si, že ona je již na smětišti vysloužilých a zlýhajících politiků. A dobře tak. Ať to zkusí, o to bude horší probuzení.
  • Karolinka se věnuje tedy domácnosti, ale už teď jí chybí politika... Politika však vzkazuje, že jí karolínka prý nechybí.
  • To neřeš.. *8*
  • ... ty nemůžeš mít žádné ambice, nejso sto napsat jednu větu bez chyby, balíku :)))
  • ... u tebé se dělá blbě již z tvého tragického pravopisu, pako :)))
  • Ty už jsi to korektore dotáhl na obecního blba ale vidím že máš vyšší ambice.
  • Dej bože lehko,když už o ní píšou články,prosím bez fota,copak mi musí být hned od rána blbě?Děkuji předem páni novináři.
  • Jo jo to byl pan Havel, ale zachránili ho.
  • ... na tebe by na zadnem ostrove nikdy nesahla ani stolety cigoska, chudaku :)))
  • ... ty tobě by muselo být víc o hodně tisíc let, abys soupěřil s neandertálcema :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit