Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • už vím proč se o ni moc nepíše v článku! má totiž v občance pohlaví: mužské! cocot jeden.
  • Na debi/y typu rektraktor musi mit clovek upito. Je to imbecilni chudak
  • Karolíno, máš už dnes doSMS-kováno? Přečten denní tisk? Ještě zbývá něco jakoby duchaplného kecnout v televizi Nóva a máme pro dnešek padla,ne? Za těch 200 litrů to ujde, není-liž pravda?
    (Já zapomněl, že musíš zacálovat poradcům, kteří Ti ty kraviny sesmolují).
  • Peknej preklep... "Čekal jsem to, tvdí Banda"
    • Jedna "banda" je celá vláda. Hnus. Už aby skončila a nejlépe někde, aby už nikdy bemohla škodit pracujícímu lidu.
  • To jsou jen slovní útoky. Tebe už měl někdo zabít ty k u n d o.
  • Očekávám v novinách článek o sebevraždě lidí kteří volili stranu lidem.Jinak se to nedá odčinit.Jak může někdo být tak slizký a ještě říct ,že nechápe .To je drzost.Kdyby byl Bůh tak s tím musí zákonitě něco udělat,alespoň malá kledba. *10*
  • A je to tady. Že bude buran a opilec zeman dělat čistky o tom se vědělo. A že bude první na řadě bestie Karolína to se taky vědělo. K čemu tam ta blbka vlastně je ? Tedy krom čerpání peněz za nic ! Hodně lidí po zvolení Zemana řeklo: " Je to buran a kořala, ale bude s ním alespoň chvíli pr.el" ! Buldozer Paroubek byl proti němu šmudla ! Zeman nadělá v krátké době takové "tóčo", jako žádný prezident před ním. Dále na řadě je Kalousek s Nečasem. Žádnej strom ale neroste do nebe, jenom aby se mu Milošovi něco nepřihodilo .....................
    • Klídek, nebude dělat nic. Bude akorát k pobavení lidu. Poslední chytrý prezident byl Klaus.
      • Vy jste byl asi ta dvě volební období v limbu.
      • Chceš vidět jak vypadá vykastrovanej bejk ?Tak se koukni do zrcadla odborný tlučhubo !
  • To korektor: Už si se tý zku/vený ku/vě, tvý matce, chlubil jak jsi dobrej?
    • Nerozciluj se,antiparoubek je bez mozku.
      Ty si take volil Dr.Sladka,a dnes podporujes KSC.Take nic normalniho-sahni si do svedomi... *10*
  • Nejen k této "političce":

    Nehledě k objektivním zákonům karmy doufám pevně v brzkou spravedlnost ještě i zde na zemi a dříve, než ji opustím.
    Proto přeji současným politikům, hlavně Kalouskovi a jeho šedým eminencím, pevné zdraví a ať ještě do revoluce vydržejí na svých místech. Neboť v lidské přirozenosti je rychle zapomínat, především to špatné. Nemocní a mrtví lidé se špatně pozemskými soudy odsuzují.
    Myslím, že toto stanovisko jsem už někde do diskuse psal . . . Tak pardon, že se opakuji.

    Tak praví Jindřich Kubánek
    • Kubánku jsi blbý pravičák a ještě k tomu blbý jak dlabaný necky.
      • Je možné, že jsem blbý, pravičák nejsem a soudím, že jsi mne nepochopil.
        Holt jsem to nenapsal pro Tebe dost jednoduše. A nauč se, laskavě, psát česky. Dík.
        Každá reakce je pro diskusi dobrá. :O)
  • Paní Karolíno, nedivte se. Co jiného lze čekat od burana?
    • jasná zpráva, na tu pííííču dole sereme, ju :)
    • Pardon, já to myslela opačně!!
      • ubožáku............. nemáš fantazii vymyslet si svůj nick? Já se tak alespoň opravdu jmenuju
      • Chcípni na dlouhou rakovinu ty sv/ně blba *16*
      • ... že si píííííííča, víš dávno i ty sama

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit