Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vše zde je propojené a žádná etika a vkus bez lásky/UŽ ROZHODUJÍ JEN PENÍZE.....jak dlouho ještě, *13*
    • U paní Klasnové asi láska rozhoduje. Tělesná určitě
  • Oh, kolik to muselo stát a to je na tom ten časopis tak špatně, že přijímá peníze od takového póvlu? Vždyť ona je přeci slizká, až to z ní teče, no fuj to je úroveň.
    • On ten časopis také za moc nestojí. neznám nikoho kdo by si ho kupoval nebo ho odebíral
  • A další článek můžou věnovat Parkanové pod heslem: jsem zcela v pohodě. Moje kauza chrápe. *1* *1* *1*
  • Poté může bejt Rath pod heslem: Vše je prej v mé kauze jasné. Důkazů maj ¨prej také dosti.
    Tak nač se hergot ještě čeká a není proces.Nebo grázl Kubice plánuje soud až těsně před volbama? možná nás čeká další Kubiceho předvolební bomba namířená na levici. *1* *1* *1*
  • Chudý člověk by jí ještě opíchal.
    • Leda tak po 8-mi dvanáctkách, potmě a zezadu. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *2*
    • ... nemáš šanci, debileeee :))))))
    • Jo,furt by o ni jeden ještě vopřel kolo! *1* Přijde mi ale na tý Tiscali fotce nějaká volezlá,asi musela za otištění roztáhnout prak tomu plesnivýmu prašivcovi Hugovi Hefnerovi *12* ? *14*
    • Ale hodně chudý zoufalec a to by musela připlatit víc než kolik tomu časopisu.
  • Ten Playboy má teda vkus....:-((((((((((
  • Ani Playboy nazmar!
  • Pokud budu vědět , že se v novinách mluví o Bártovi a Klasnové tak si je z učitostí nekoupím. Dle mého názoru je to dvojice , která zmeškala nástup mohutného rozkrádání státního majetku a bohatnutí. Nyní se snaží dohnat zmeškané a nedaří se jim.
    • A co když se o nich bude psát v rádii? Hodíš ho z okna?
      • Psát v radii? Co to je? Klas ať se odhalí,mrknem a bude líp,lepší než vejrat na nakloněného Zemana s výrazem chovance mudr.Chocholouška *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit