Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby taky neměli přebytek, když tu línou chátru živíme z našich daní a ještě díky rádobypolitikům dostaly to co jim nepatřilo, co měli jen propůjčené a nebo ukradené od zabitých a umučených lidí.
    • ... napiš něco o svých daních, vidláku :)))
  • upřímně vyděsil, když jsem zjistil kolik tady existuje církví. já dosud myslel že tu jsou katolící evangelíci a možná židi. A ono je jich skoro dvacet. A teď do toho stranické sekty které taky chtějí nadojit ze státního cecku.....a miliardy tečou, státní dluh roste, lidi sbírají mezi sebou peníze na vozíčkáře a jinak postižené......jak dlouho to tak může ještě šlapat?

    To se nám to hoduje, když ze státního rabujem......
    • ... tvá nevzdělanost tě bude děsit do smrti, je to holt úděl hlupáků, smiř se s tím :)))
      • tak jak? Stihls vybrat popelnice? Nebo tě potkani předběhli? A teď ZAMEČ......!!!
        • prase se snaží vetnout do diskuze. Jejda to jsme rádi že nám tady zas píchač zvířatek i vlastní matky zas naděluje rozumy.
    • Nebýt komoušských bestií a jejich zrůdností nemuseli dnes být tzv. církevní restituce.
      Nebo jste toho názoru - uloupili - "znárodnili" mě dům, uloupili v něm co jim přišlo pod ruku, vyhnali mě z něho, ale já po nich nic nechci, to byl jen drobný politický přehmat bolševických bestiálních zrůd???
      Jedinné správné řešení - ne z daní národa, ale zločinecká partička - KSČ dnes se směšnou příponou M nahradí zrůdnosti svých .......
      • tak jako cirkev kradla a brala za dob sveho panovani- je to luza a ma byt postavena mimo zakon *12*
        • ... proč nepanuješ ty, troubo?
          • ja panuju na svem pisečku ve svých firmach bohužel musím ridit tkaove jako jsi ty- zapškle, jednoduche lidi co si mysli jak jsou vzdelani a pritom to jsou lopaty *12*
            • ... ty máš firmu tak z 50 let staré stavebnice LEGO od své rómské prababičky :)))
      • aniž bych se chtěl bolševiků zastávat, církvi žádný majetek zabavit nemohli poněvadž už přes století žádný majetek neměla. Majetek jí zabavil císař Josef syn Marie Terezie při svých reformách. Od té doby měla církev majetek jen propůjčen ke správě. Takže lžete a mystyfikujete. Naopak vy jste majetek kradli například takzvaným kacířům které vaše inkvizice mučila vraždila a okrádala. Vydírali jste desátky a prodávali odpustky. Po Bílé hoře a Třicetileté válce pro vás nastaly doslova žně. To jste všechny odpůrce vyháněli a jejich majetek kradli jako straky. Až vám ho císař Josef zabavil. A teď jste si vymysleli církevní prostituce abyste se k nakradenému majetku dostali zpět.Takže neobviňujte druhé ze zlodějen když sami kradete.
        • Nenene, jen komouši, bolševici, CCCP, kobliha, zrůdy a klikáček!
          • Vyděšená Imbecilní Ludra nikdy nezklame
      • jaké restituce?

        zlodějna!!!
        • Ekologický tendr (tunel) za 200 miliard nevyšel a sponzoři politických stran si žádali kompenzaci, tak se vymyslela náhradní zlodějina, zvaná církevní restituce. Teď se zbylý majetek ČR vesele převádí do majetku sponzorů přes církevní komplice, pod krytím restitučního zákona. Chytře to bylo vymyšleno.
  • to jsou celoživotní zloději a příživníci. Podvraťáci kteří se ničeho neštítí. Kladli kradou a hrabat budou napořád. Nyní okrádají stát a my si je navíc živíme z našich daní. Ale na každou svini už se vaří voda. I tady na ty "podnikatele".
    • Popleto, píšeš o komunistech. Oprav si to.
      • Omyl píše o Havlovejch kámoších
  • jo desátky,upalováni a zabavovaní to by se jim líbilo
    • ... nemáš na to, v minulosti bys byl upálen mezi prvními, ty nepoužitelný blbe :)))
  • a jejich náčelní k Tupá hlava ve Vatikánu líbá nohy teroristům.....ten papež to má stejně dobrý...v životě neviděl svého šéfa...banda pedofilů
  • Domnívám se, že je velmi nespravedlivé, že stát vynakládá takové velké peníze kde komu, a přitom žádná ze složek - zda jsou to církve, nebo neziskové organizace - nepředstavují názory všech občanů. Velká část občanů z jejích příspěvků nemá nic a někteří, jako např. "zelení" jsou spíše hrozbou a balvanem na chodu státu. Podobně i církve. Dosud nikdo nikde nepředložil fakta, jakou měrou se tyto organizace zasloužili a účelně slouží naším občanům. Všechno co se o nic píše, zda o církvích, nebo neziskovkách, jsou spíše "černá fakta" a pytel beze dna, a nic z toho pro ostatní. Kdy konečně bude nějaká vláda, která si takové rozhazování peněz kde komu uvědomí jako chybu a vše zarazí???!!! Pokud bude, bude mít mou podporu. Nejsem v žádné církví ani neziskové organizaci a tak nezastávají můj názor, přesto na ně musím přispívat formou vládních dotací i z mých daní.
  • Někomu se vrací majetek, jiný dostává zadarmo dotace. Ale ty dotace nedostane ten, kdo je potřebuje ale ten, kdo má peníze. *14*
    • škoda že jsi taková česka primitivni delnicka lopata a nikdy tomuto tematu dotací nebudeš rozumět proto o tom nepiš jen ze sebe děláš moulu českej delnickej primitive *12*
      • Plácáš tady neuvěřitelné nesmysly.Kdyby nebylo těch lopat tak tady bydlíš někde v díře ve skále.Já dodnes nedostal se sestrou vrácený majetek,který nám byl ukraden 30.6.1949 našim rodičům.Poslední větu si dodej z tvého ubohého příspěvku a začni makat,protože vidím,že nejsi žádný přínos pro tuto deformacii,proto jenom mmm.
        • Poděkuj současným soudruhům demokratům
  • ... BIJEC pitomečka je zbabělý nevzdělaný opuštěný primitiv, který stále píše o "nás" :)))
  • ještě že je chrchla v pánu...už vidim ty bilboardy...Ve jménu pravdy a lásky jeden slimák do rodiny *1* *1* *1*
  • nechápu co dnes lidi vede k tomu že do te cirkve lezou a tim ji podporujou je to chatra a luza *12*
    • ... nikdy jsi nic nepochopil a ani nepochopíš, balíku :)))
      • jo jsem v balíku díky takovým moulum jako ty- česká chátra je v jedne veci fajn- pracuje za tak nizkou mzdu že to je až k placi a toho rád využívám. jinak chápu dost veci ale takové solvině jako ty to nema cenu vysvetlovat u pasu ti to stejne bude k ničemu *12*
        • ... jsi tak primitivní, že ti nedochází, jak mezi řádky popisuješ, že jsi nevzdělaný dělňas :)))
        • ... co to je ta solvina, co s ní děláš, ty zdegenerovaný chudáku?
      • áááá prase z chlíva zas hraje akademika? Táhni do nory mezi ostatní prasata.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit