testovaci text

Diskuse pro Článek

Kauza Janoušek: Znalec dostal podmínku za zkreslení posudku

10. 8. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Za úmyslné hrubé zkreslení posudku ve prospěch lobbisty Romana Janouška ve čtvrtek soud uložil dopravnímu znalci Jiřímu Dolečkovi podmíněný trest vězení v délce 18 měsíců. Obžalovaný má také zaplatit ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 5

napsat komentář

koloběžka 1. (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Za takový podvod pouze podmínku...?!
14.8.2017
vlákno reagovat

Tak to Doleček vidíš (inkognito)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

jestli ti to stalo za ty penizky.Ty napises donebe volajici kraviny a oni ti nadeli flastra.A cely zbytek sveho zpackaneho zivota si muzes pripominak jaky jsem to certifikovany podvratak.Fajn pocit co?
10.8.2017
vlákno reagovat

jarda (inkognito)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Asi ten zkreslený "posudek" nebyl zadara, což? Tím pádem je zde úplatek - nový trestný čin, tím pádem soudruhu znalče-> odjezd do nebližšího kamenolomu s ostrahou! Vzhledem k věku navrhuji palici o menší hmotnosti.
10.8.2017
vlákno reagovat

krakora (inkognito)

4 souhlasí, 3 nesouhlasí

Bohužel, v celém "článku" není ani zmínka o tom, jak vlastně pan Doleček změnil posudek a čím vlastně došlo k tomu "zkreslení posudku" a v čem to zkreslení spočívalo. Jinými slovy - další článek na H.
10.8.2017
vlákno reagovat

Major ukrajin. armády Terazky (inkognito)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Pan Doleček je ve věku, kdy většina lidí jeho věku si užívá důchodu. Většinou jsme psávali u podobných lidí s podobnými projevy intelektuální činnosti diagnosu : "DEMENTIA SENILIS" (česky "stařecké zhloupnutí").

Viz nález soudu - "... dělal ZÁVĚRY TAKÉ Z ODVĚTVÍ LÉKAŘSTVÍ, což mu jako EXPERTOVI Z OBORU SILNIČNÍ DOPRAVY vůbec nepříslušelo..." - to snad mluví samo za sebe!

V případě pana Dolečka je ukládání jakéhokoli trestu kontraproduktivní, spíše by měl nastoupit přezkum jeho duševních schopností na specialisovaném pracovišti a dle výsledků testů event. zbavení způsobilosti k právním úkonům - ale to bych předbíhal.

Soudní proces je v tomto případě zbytečným luxusem tak, jako tak!
10.8.2017 upraveno v 14:28
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.