Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle je už na defenestraci, nic jiného nepomůže !!!
    S V I N E !! zařít je všechny a zabavit rozkradený majetek !! *16* *12* *16*
  • Pozor! Všichni státní zástupci, policie, zásahové jednotky, speciální jednotky, všichni, kdo se odváží dotknout Nagyové tvrdě narazí na Tolju Nečase. Ten už si jí vzít nenechá, náš rytíř.
  • Ať žije korupce, ať žije ODS, ODS bez korupce žít nemůže !
  • Souhlas drbárno! Jen tupá hoveda bez mozků házející volební lístky bez rozmyslu mohou za ten stále trvající hnus. Splíst se může každý, vzdělanec, či blbec, ale opakovat svou chybu? To může jen naprostý masochista a tydýt. *12* *16* *12*
  • Jádro pudla je ve zvířeti,to je jasný. Je zásadní, zda dřete jako kůň, nebo jako kus hovězího bez koulí. To pravé slovo tento tupý cenzor českého jazyka kupodivu nepustí.Asi mají mnohé společného, viď blbe! *12*
  • ......a všichni budou v klídku, pohodě a s rancem peněz k tomu!
  • už víte proč před rokem 1989 byly devizové přísliby? aby se z republiky nevyváděly "tvrdé valuty" za 3,14čoviny
  • ani bych neřekl že stát zadlužila ODS - a to nejsem její volič - stát zadlužili ti cinkači klíčema z náměstí v roce 1989, co chtěli mít neustálý příjem banánů,pomerančů a kakaa i když si na to nevydělali. Takže bych to upřesnil "stát zadlužili voliči stran jenž slibovaly světlé kapitalistické zítřky a hanily zde vybudované jistoty" a najednou ti samí voliči jsou nespokojeni i když mají to co chtěli - jen jim na to jaksi chybí finance, které utratili za dovolené u kapitalistického moře. A kde si myslíte že na to má stát pořád brát? Když nic nevyrobíte, nic neprodáte tak nemůžete mít žádne peníze, ale užívat by jste si chtěli.EU a Lisabonskou smlouvu nám byl parlament dlužen. Když jsem si tyto dokumenty přečetl pochopil jsem proč je nechtěl VládceKosmu podepsat. Howgh domluvil jsem
  • Všechny ODS vystřílet nic jineho pro ne neplati,zadluzily tento Stát,člověk tady už jen přežíva.
  • Tak, tak, husopaska si to vodnese za všechny. I za Nečáska. *14* *14* *14* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit