Přejít na výpis diskuzí

Kázal vodu a miliony krad'. Vlastenec David Rath

7.10.2019 20:32
Pavel Jégl   30 příspěvků

Za Davidem Rathem se v pondělí zavřela vězeňská brána. Politik, jehož jméno se v české kotlině stalo synonymem pro korupci, nastoupil trest. Justiční mlýny tedy melou. Jenže jen občas a pomalu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pokud někdo krade, tak ať sedí. To je v pořádku, nicméně rychlost jakou se dostal do  vyšetřovací vazby byla pro mě neklamným znamením, že na tom měl někdo evidentní zájem.

  Ve zdejší zkorumpované žumpě se lidem předhodí zrnko máku z housky korupce a všichni se radují, jak pan Rath, korupční velitel, jde za katr. Mě osobně by více potěšila důkladná analýza podnikání pana Bakaly, Tykače, Charouze, Kellnera a dalších "ekonomických" zázraků. No jo no budeme se muset spokojit se šmudlou Rathem, který navíc moc kecal a to bylo horší než ty "drobné" v krabici.

  Je zajímavé, že celý stavební byznys jede na úplatkách od revoluce. Největší stavební společnosti jsou kartel a přerozdělují si státní zakázky jak na běžícím pásu, falšují výběrová řízení a vše je v pohodě. Eurovia se soudí se zadavatelem ŘSD ohledně oje.bané dálnice, ale vesele ve stejnou dobu vyhraje další výběrové řízení. TOTO JE MOŽNÉ JEN TADY, TADY V P.R.D.E.L.I. !!!!

 • Tam Rath vystřízliví ze svých ireálných představ.
  • Spravedlnost se totálně vysílila na Rathovi, takže nemá síly se vypořádat  s mld. zločinci, kteří rozkradli tento stát. Kdo sleduje vývoj od r. l989 jistě ví o čem je řeč.


 • jo, když je někdo nenažranej, tak nemá aspon mlaskat, když už žere!!!

 • takováhle fraška je možná opravdu jen v naší republice. to by nikde na světě snad ani na balkáně neprošlo. kam spějí naše soudy? člověk, aby se bál.

 • Pan MUDr. Rath je jen jeden z dlouhé řady manipulátorů s veřejnými prostředky.

  Na rozdíl od jiných alespoň něco "vybudoval." Jiní kradli do nuly. Nijak se ho nechci zastávat. Trest dostal právem. Jen je mi osobně líto, že defraudantů končí za katrem tak málo.

  On půjde za dva a půl roku zase domů. Ale nezávidím mu ani den v tom zařízení. 


  • Veď predsa všeci kradnú, nieto?

   • Podle Vás je MUDr. Rath jediným, kdo kradl a krade? Je úplně vedlej#í citace Babišovi ubohého citátů. 

    • Vravil som predsa že VŠECI kradnú. 😉

  • Vzhledem k tomu, že Vězeňská služba České republiky, IČ 00212423  trpí chronickým nedostatkem zdravotníků (zejména lékařů) - viz např. inseráty: 

   - Věznice Vinařice, Vinařice 245, 273 07 Vinařice u Kladna, okr. Kladno 

   - Věznice Stráž pod Ralskem, Máchova 260, 47127 Stráž pod Ralskem, okr. Česká Lípa

   Vězeňská služba České republiky - Věznice Rýnovice, Belgická 3765/11, Rýnovice, 466 05 Jablonec nad Nisou 5

   - Vězeňská služba České republiky - České Budějovice, Goethova 1, Č.Budějovice 7, 370 01 Č.Budějovice 1, okr. Č.Budějovice

   a další, a další. Troufám si tvrdit, že by byla tato instituce navýsost hloupá, kdyby kvalifikaci MUDr Ratha - jako praktického lékaře/internisty - nevyužila. Nota bene, když před nástupem trestu tuto práci velmi úspěšně ve zdravotnickém zařízení své manželky vykonával...

   • I na stránkách věznice v Teplicích, kam MUDr David Rath nastoupil, se lze dočíst:

    Většina odsouzených, umístěných ve Vazební věznici Teplice, pracuje uvnitř věznice, jako pomocné síly při úklidu, v kuchyni, údržbářské dílně apod.. Část odsouzených  však denně odchází mimo zdi věznice za prací , která je pro ně smluvně zajištěna u státních i soukromých subjektů. Pracující odsouzené tedy lze spatřit v ulicích města, v teplických školách i školkách i v různých soukromých firmách. Teplická věznice v současné době zaměstnává 100% v ní umístěných odsouzených a stále eviduje velkou poptávku po pracovní síle odsouzených.

     Nemluvě o inserátu, který výslovně hledá člověka na místo:

    - praktický lékař - Vězeňská služba České republiky  - Vazební věznice TEPLICE, P.O.BOX 53, Daliborova stezka 2233,  

    Ale i mimo brány věznice se v Teplicích nabízejí prac. místa, pro které MUDr Rath svou kvalifikací více, než vyhovuje:

    Všeobecný praktický lékařMediClinic a.s.-Teplice

    - ObZZ Ministerstva vnitra Ústí n. L. hledá uchazeče o pracovní pozici praktický lékař pro dospělé  (poskytuje zdravotní péči příslušníkům Policie České republiky, Hasičského záchranného sboru a zaměstnancům Ministerstva vnitra. Jsme akreditované zdravotnické zařízení pro obor všeobecné praktické lékařství)

    A vzhledem k nabízeným platům (od 45.000 Kč měsíčně), které jsou příjmem věznice (potažmo Ministerstva spravedlnosti ČR) by tato instituce byla navýsost hloupá, kdyby na tomto postu kvalifikaci a certifikát MUDr. Ratha nevyužila - nota bene, když z jeho platu pro sebe odčerpá větší podíl, než bude kapesné pana doktora!

    • Z textu brožury Vězeňské služby České republiky:

     Odsouzení jsou zaměstnáváni v souladu se zákonem č. 169/1999 Sb., o výkonu trestu odnětí svobody a odměňováni dle nařízení vlády č. 365/1999 Sb., o výši a podmínkách odměňování odsouzených osob zařazených do zaměstnání ve výkonu trestu odnětí svobody. 

     Vazební věznice se prostřednictvím referátu zaměstnávání vězněných osob intenzivně věnuje zajištění možnosti pracovního zařazení vězněných osob

     Zaměstnávání vězněných osob je realizováno jak ve vnitřním provozu vazební věznice, tak v rámci provozovny střediska hospodářské činnosti věznice u cizích subjektů 

     • § 29 zákona č. 169/1999 Sb o trestu odnětí svobody výslovně mluví o:

      Zaměstnávání a vzdělávání odsouzených

      (1) Odsouzený, který byl zařazen do práce, je povinen pracovat, pokud je k práci zdravotně způsobilý.

      (2) Při zaměstnávání a vzdělávání odsouzených věznice zajišťuje

      a) zařazování odsouzených do práce odpovídající jejich zdravotní způsobilosti 

      s přihlédnutím k jejich odborným znalostem a dovednostem včetně způsobilosti poskytovat zdravotní služby,

      b) odměňování odsouzených za práci

      c) vytváření podmínek pro to, aby odsouzení mohli získat a zvyšovat si svoji pracovní kvalifikaci a rozšiřovat si svoji všeobecnou informovanost.

      • Je přes zloději u lékař, tak ať je tam alespoň užitečný. 

       • Reakce na příspěvek:

        "...přes zloději u lékař"... pozoruhodné to slovní spojení!

        - ze kterého asi je jazyka?

       • Reakce na příspěvek:

        On byl užitečný i nyní -  měl ve své obci poměrně velkou klientelu - ti lidé zůstanou bez ošetřujícího lékaře, který je, včetně hodnocení zdravotního stavu, velmi dobře znal! 

        Pan doktor Rath vynikal zejména odebráním a vyhodnocením anamnézy (popisu zdravotního stavu před současnými potížemi), detailním rozborem takto získaných dat a na tom stavěl svou strukturu vyšetření laboratorních, RTG i dalších.  Nemluvě - pro něho samozřejmém, perfektně prováděném - vyšetření poklepem, pohmatem a poslechem (spolu s anamnesou 75% úspěšného hodnocení pacienta)...

        Na tom stavěl svou léčbu - nejen užívání léků, ale i využití fysioterapie a jejích metod. 

        Něco zvládne jeho paní - v jejíž ordinaci působil, ale i tak bude hodně těch, kteří budou muset vyhledat lékaře jiného!


        • Reakce na příspěvek:

         Čili - nejvíce budou potrestáni jeho současní pacienti!

 • Tam mu splaskne hřebínek, už nebude mít myšlenky na to, aby se předváděl a ukazoval jak je dokonalý a nevinný.
  • Pavel.Jegl

   Jste nenapravitelný optimista, Mr. Revvap.

   Copak mu splaskl hřebínek po 18 měsících ve vazbě?

   A víte, jak splaskl hřebínek vrahovi Kajínkovi? Tušíte, čím se živí?

   Obráží v bavoráku za dva miliony sály, kde lidem vypráví... nu, o životě a své nevinnosti. 


   • Pravda, v listopadu jsem četl v jakémsi časopise Kamelot na Kladně, že tam bude tenhle výtečník přednášet.

    No, kdopak vidí odsouzeného vraha "na živo" každý den? marketing je marketing a pokud je tam nějaké vstupné (to jsem si nevšiml), tak bude mít Jiřík na přezutí autíčka. 😐

 • mafiáni ,zloději miliard  chytili zloděje milionů a svého kritika ..samozřejmě miliardové zlodějiny bez trestů, 

  kauza rath klasický případ zločinného spolčení justiční mafie,s policií a s masmedii přesně k volbám,--přímo k ovlivnění voleb  kdy mafie v justici kryje zloděje v miliardách a zbavila se nepříjemného kritika miliardových zlodějin jako izip, tunel nemocnic, vydání majetku kolaborantům s hitlerem katolické církvi,

  podobné politické procesy přímo k volbám --za mafiánského společní justice , policie a masmedií .čapí hnízdo, zemanůvh kufřík, kubiceho zpráva, kauza bamberk a měsíce šíření lží o ransdorfovi,

  jak zrůdný režim likviduje své kritiky .,

   jak jasné zločiny jsou justiční mafií nevyšetřovány:viz izip, Prodej Nemocnice Hořovice. Znalecký odhad 343 milionů je z roku 2005, nezahrnuje poslední investice a dotace, ani reálnou cenu pozemku. Jen přístavba dokončená v roce 2005 stála 215 milionů a také byly redukovány závazky, o které je snížen odhad. Ke dni prodeje měla nemocnice cenu asi 400 milionů korun. Byla prodána za 50 milionů a není možné to zdůvodnit. Nabyvatel NV Hospital je účelově, poslední den před uzávěrkou založené sdružení, které nemá minulost a proto nezakládá záruku jakýchkoliv schopností nemocnici řídit. K případu se vážou i jiné výše zmíněné podezřelé skutečnosti.

  http://www.zdrav.cz/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=8660

  • církevní zlodějina 300 mld, zdvojnásobení ceny výkupu energií fotovoltaiky pravicí 2006 PROMOPRO ,Drobil a 3000 milionů čistička , drábekcard,drábeksystem,IKEM,IZIP,pandur,iveco,dingo,samopaly,minomety, opencard ,kocourkova konta z daňových rájů, babákův strýček, bártovy kapříky, ,john oraprint, nechali 12.2 mld z MUS švýcarsku ,liberecká lyžovačka, 650 mega key investments ,dpp praha,  tunel blanka 10 mld,bendl 1 mld ztráta středočeské nemocnice, kalousek padáky ,tunel pražského okruhu 60 mld, LTO 100 mld , tv nova 10 mld , diag human 15 mld , kalouskovy padáky,modernizace tanků za 19 mld, EDS 1,5 mld, Rozkradli zemi podle plánu, dodala jsem důkazy," tvrdí Jana Lorencová  LTO tunel přes 100 mld http://atanova-zasuvka.blog.cz/1208/rozkradli-zemi-podle-planu-dodala-jsem-dukazy-tvrdi-jana-lorencovaPrivatizace vodárenství byl tunel  kapitalistických zločinců akt národohospodářské stupidity http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/byznys/privatizace-vodarenstvi-byl-akt-narodohospodarske-stupidity/TRILOGIE SOLÁRNÍ BARONI OD ALENY VITÁSKOVÉ ANEB NEPĚKNÉ VĚCI O SOLÁRNÍM BUSINESSU V ČESKÉ KOTLINĚ https://www.citarny.cz/index.php/knihy-lide/vzdelavani-a-souvislosti/souvislosti/trilogie-solarni-baroni-od-aleny-vitaskove

   • KIMCID

    Zrovna v neděli běželo v toulkách o klášteře kousek od Vyšího Brodu že ho Josef I. zrušil a že po roce 89. Se tam řeholníci vrátili

 • Na šprýmařském serveru TrikyLeaks se lze dočíst, že kdyby se MUDr. Rath nenechal chytit, z jeho Hostivic by se do tří let stala světová metropole, vedle které by i Dubaj vypadala jako zahrádkářská kolonie. Centru měl dominovat mrakodrap o metr vyšší než světový velikán Burdž Chalífa. Počítalo se dokonce s mořem, které by se sem přivádělo kanálem z Chorvatska. Vše by bylo finacováno z dotací EU a rozpočtu dětského domova.


  A takový to mohl být velký frajer.Zatím je to protřelý kriminálník a TV komediant.Nechali se slyšet reportéři, že když se přijede do hostivic na reportáž - neexistuje, aby se točilo jinak než v bílém plášti.Aktuálně jej má též. Navíc s pruhama.

  • no snad konečně,ještě se čeká na Babiše či Bakalu (a jiné) nebo si vzpomenou že předek je třeba židovského náboženství a zmizí v Izraeli jako Ambramovič a asi to bude stát pořádný kačky.

  • vanhorne

   "s mořem, které by se sem přivádělo kanálem z Chorvatska"

   Podle smlouvy s Chorvatskem ten morsky canal a take vodni tunel ktery by privadel sladkou vodu z Labe do Chorvatska, melo vybudovat Chorvatsko na vlastni naklady. Skoda, protoze proti takovemu vodnimu tunelu, Zemanuv vodni tunel DOL by byl vesnicky potok.

 • Pavel.Jegl

  A taky za dobu strávenou ve vazbě dostal náhrady od sněmovny 280 000 Kč.

  A zaznamenal jste, Mr. Rodrigo, že plátci daní přispěli na MUDr.
  Ratha ještě sumou 513 000 Kč? Částku dostala advokátka, která zastupovala Ratha ex
  offo od května 2015 do března 2016.


 • Tak to vidíš Davídku. Přichycen, usvědčen ..... a tak dlouho jsi se mrskal.A drze požadoval dokonce poslanecké náhrady.Ty zavedený kriminálník.To se ti povedlo.Když mne chytnou s krabicou tak držím hubu.Ne, ty budeš prudit do nekonečna.A takový jsi to býval jakože charakter.

  • vanhorne

   "Když mne chytnou s krabicou tak"

   Kolik v te krabici bylo?

   • sedmička a řádně suchá neb šustila🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit