Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a pak mám bejt v evropě sníh *9*
  • humus
  • To, co uzaviraji buzny, je jenom partnerstvi, jelikoz v manzelstvi se rodi deti, a zaklad tvori zena a muz, vy havloidni devianti. *12* *12*
    • ... to není článek pro primitivy jako ty, trotle :)))
      • Ja vim, ten je urcen pro tebe a tve buzipartnery, kterych mas pet, jelikoz jste aktivne v ramci buzikomunity zacali uz propagovat i mnohomuzstvi jako snahu prizpusobit se multikulti a vlezt hloubeji makakovi do zaadele. Letos tenhle vas buziprojekt pujdete hromadne oslavit na aidsprijde. To bude slaaavy!!! A mozna prijde i Shapiro! To bude jebacka!!!*1* *1* *1*
        • ... ses hezky rozjel, ale blbem jsi zůstal a navzdy zustanes, primitivni vypatlo :)))
          • Ja vim, buzi, za pravdu se kazdej bije. Nemusis se rozcilovat, ja to na tebe nereknu. *1* *1*
            • Jsi legracni mentaaal. Zazpivej si: "az naaas buuudou miiiliooony...". *1* *1* *1*
            • ... kvůli vypatlanci jako ty se nelze rozcilit, nefandi si trapne, trapny blbe :)))
  • Nu, možná ještě přijde doba, kdy bude tento poměr obrácený a manželství mezi mužem a ženou bude vzácnost. Evropa na tu svoji zvrácenost brzy dojede. Obvzláště pokud ji různí lidé prezentují jako něco, na co by měl být člověk nejen hrdý, ba měl by se cíti někým vícecenným a měl by zbytku společnosti stavět svoji "vyjímečnost" na obdiv denodenně a veřejně.
  • Chtěl bych ty kluky rozpálený vidět, jak roděj...
  • Vyhýbej se mi tečko na 100 metrů, jak tě na Plzni potkám dostaneš facek že to ani nespočítáš a víš dobře že mám těžkou ruku, tak bacha.!!,,
  • A ani jedno oko nezůstalo suché!
  • Pozor tečka nebo Alina atd. je z Plzně a je to starý magor, má už 78 let, nenávist ke všemu získal už po válce kdy jeho rodiče kšeftovali s klobouky, pak jim byla živnost sebrána a předána firmě Tonak, pak se Péťa pomátl, byl ale dlouho kovaný komunista, pak ho vyhodili a dneska je špiní kde se dá.Je to ale neškodný blázen, jediná jeho radost je sedět u starého kompu a smolit nesmysly.,
  • Kdoví, kdy bude první svatba bači s jeho milovanou ovcí. Já myslím, že to dlouho nepotrvá.

    Ovšem nejdřív budou muset bojovat za svá práva, třeba i pochodem přes Prahu.

    Přední evropští polici je jistě podpoří *1*
    • A kdoví kdy bude svatba čapisrala tečky s jeho milovanou kozou Lízou, doufám že na ni budu pozván.
  • Je to normální? Není! Je to 4procentní! A k tomu smrtelný hřích!
    (Profesorům by měl být zakázán styk s chlapci mladšími 18-cti let. Také veřejná propagace by měla být zakázána!).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit