Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Hranice studu v showbusiness-u končí někde v hlubokém bahně. A  nejen v šoubuznysu, ale kolikrát i v obvyklém politikaření. Nyní například vrací pan Fischer Zemanovi úder, který utrpěl při volbě presidenta. Posílá na něj  BIS za čínskou CHUJAWAY.
  • No tak "pan Fischer" byl možná tehdy, když nebyl parazitem ve sněmovně. Aktuálně je to lstivý záškvara, ničeho se neštítící.Jasně že na presidenta je krátký. Ale alespoň hodí jedovatou slinu.Jejda jak se záškvara dušoval, sliboval a dělal se lidovým.A ona se nám z něj vyklubala taková špína.Takže to před volbama byla jen taková komedie.

 • dzixy
  Pavel Albert se v titulu článku ptá otázkou, kterou by měl položit o našich politicích. Že se v šoubysnysu objevují skandály, se dá očekávat. Politici však představuji krédo našeho národa. Na ně bych cílil takovou otázku.
 • Ta hranice končí tam, kde je ještě sprostota, drzost i tolerance takové "celebrity" živit a dokonce za jejich "umění" chtít od lidí ještě nějaké peníze i jiné "autorské" poplatky !

 • Ovšem k pomyslnému vrcholu drzosti a sprostoty míří zdejší vyhlášený darebák Mira špína Topolánek. Tento zavedený ztroskotanec plánuje prý vlastní TV pořad.Prý nějakou show. Jediné co je uklidňující, že to bude zdejší TV žumpě - "televizi seznam". Je fakt, že tady zaměstnají a do vysílání pošlou každého kdo má 2 ruce a v zadku díru.Je jasné, že tady o nějaké sebereflexi nemůže být řeč.Jak už se vyhlášený sprosťák dere do showbyznysu, tak to už tam může být opravdu každý.

 • Tomáš je ranař.....na fotbalovém hřišti si to mohl dovolit. Často jsem přemýšlel, co by Tomík dělal,

  kdyby nastoupil na hřiště dorostu třeba Tatrovky nebo Pragovky, 15 letí hráči rugby by ho 

  rozkopali takovym způsobem, že by zoubky cenil už jen na Kačku doma. Ono není rozumné

  hrát si na mlátičku, když máš 170cm žejo....i když mezi těma klukama vopálenejma, co si šolichali

  balonem po hřišti, tam si to asi mohl dovolit, budiž.


  Nestálo by za úvahu o těch dvou dementech konečně přestat psát? vždyť nikoho ve skutečnosti

  nezajímají, jen se společnost baví jejich nulovou sebereflexí. Stejná kategorie jako Monika Štiková - taky taková pí*a která nikoho nezajímá a stejně má zoufalou potřebu se pořád zviditelňovat. Kraus na ně byl v "Uvolněte se prosím" ještě měkkej.....ale asi věděl, co dělá - Tomík měl tak sklíčenej a ublíženej výraz, že hrozilo, že propukne v pláč při sebemenším náznaku provokace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit