Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak proč si nedopřát nějaké luxusní hodinky. Já na takové věci ale nejsem. Už nějakou dobu hodinky vůbec nenosím. Před pár lety jsem je nahradil fitness náramkem a to mi vyhovuje. Hlavně ty chytré funkce jsou super věc. Ty využívám denně. :) A funkci hodinek takový náramek plní také perfektně. 

  • Také mám zálibu v kvalitních luxusních hodinkách. Pořídila jsem si konkrétně hodinky https://www.armodd.cz/armodd-prime-stribrna-s-kovovym-trpytivym-reminkem-silikonovy-reminek/ Jsou perfektní, mají fakt spoustu funkcí a hlavně taky možnost měnit řemínek, takže můžete mít pořád jiné hodinky. 

  • No, já nevím jak je na tom Dalajláma, ale já mám třeba dost zálibu v naprosto klasických hodinkách a vůbec mi to nevadí :D Já ale teda, abych si sám sobě nekřivdil, tak jsem si nedávno pořizoval jedny smart hodinky z této stránky zde, ale to je tak jediný výkřik technologie, který si pořizovat budu, snad.

  • Zdravím. Já plánuji koupit přítelkyni teď apple watch https://netobchodak.cz/apple/511888-apple-watch-series-5-44mm-zlaty-hlinik-s-piskove-ruzovym-sportovnim-reminkem.html a zajímají mě Vaše názory. Vyplatí se nebo mám radši počkat na šestku? Předem díky.

  • gaheris

    Komunistům zazlívám, že připustili opilce a mocného lháře k veslu!

    • MANa připustili k veslu komunisti???!!! 😯

      • Občane on myslí toho ožralce, kterému taky říkají zrzavý Veškrna. Ty už to máš v té své palici pomotaný, že jo viď....

  • Nic nedělá, nemá žádný příjem, ničemu neprospívá a přesto si může koupit množství hodinek za cenu, za kterou já bych, po celoživotní práci, si nemohl dovolil koupit ani jedny.

    Trochu divný je svět.

  • A co takhle dárek.


  • Také se mi líbí luxusní hodinky. Třeba v Pařížské se najdou opravdu hezké kousky. 

    Na rozdíl od obou zbožňovaných lidových hrdinů na ně bohužel nemám. Jsem spokojen s tím, kam dosáhnu. 

  • KIMCID

    Ruský patriarcha je nosí taky

  • Ty vyměnil s havlem za kořalku

    • Na V. Havla vzpomíná s velkou úctou celý civilizovaný svět. To jenom "bývalí" komunisti a StBáci i současní komunisti hlásající rudý fašismus alias komunismus mu nemohou přijít na jméno. A to přesto, že prohlašoval "nejsme jako oni" a udělil jim za jejich komunistická zvěrstva generální pardon a nabídl jim dokonce ruku ke spolupráci.

      Jsou ovšem tací "představitelé", kteří lezou do ruské a čínské p.dele a jsou ochotni bez váhání vyměnit cokoliv za Becherovku nebo spíš za Hruškovici.

      • Na Havla vzpomínáš akorát ty, občanský pomatenče....ha....ha.....

      • KIMCID
        • Ten ban byl ale zábavně zbytečný

      • josef.chmela


        Jsou ovšem tací "představitelé", kteří lezou do americké a anglické p.dele a
        jsou ochotni bez váhání vyměnit celou republiku za whisku nebo spíš burbon.

        • Pepo, takové "představitele" neznám. Ale znám americkou a anglickou mentalitu, kde pojmy jako čest, pravdomluvnost, přímost, úcta k tradicím jsou považovány za skutečné hodnoty. A poznal jsem také mentalitu východostepních nájezdníků, kteří jsou uvažováním stále ve středověku, lezení do jejich p.dele přímo vyžadují a vynucují, řídí se heslem "nas mnogo" a zásadou jejich rádobycara gosudara, jehož zbytky spočívají v "myším oleji" (maus-oleum) a který hlásal, že "k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoli prostředky".

          A čistě osobní dotaz: Ten obrázek smějící se opice, to je vlastní portrét?

          • josef.chmela

            Čistě osobní odpověď. Ten obrázek je pouze pro takové jako jsi ty a tobě podobným aby si uvědomili co si o nich myslím.

          • Ano čest, pravdomluvnost, přímost, úcta k tradicím. Tak jak se mám dívat na zástupy milenek a milenců VH. Asi přímost.. A co disidenti, kteří opravdu neměli co do huby, zatím co na hrádečku tekl tuzexový chlast. Asi  tradice. A co výrok kolegy z disentu p.Cibulky když ho VH podrazil a milost pro Chadimovou. Asi čest

    • S havlem malé " h " . Jdi od toho Ty blbe jeden :-)

      • josef.chmela

        I malé "h" je pro toho zaprodance a škodiče havla dost velké.

        • Ano V. Havel byl "zaprodaný" cti a snaze odpustit komunistickým zločincům jejich zvěrstva. Proto se také ti "bývalí" rozlezli na rozhodující místa, "naprivatizovali" si majetek a jede se dál.

          • josef.chmela

            Jediný zločin komunistů byl ten, že to dovedli tak daleko, že nechali havloidní lůzu a jiné zaprodance západu vykřikovat ty jejich hlouposti a pak jim dokonce  v 89 roce předali vládu.

          • Ano byl, jinak by nedostal lucernu bývalého kolaboranta...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit