Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • lapis

  Urzulafonderlajen, to by se mohlo překládat do češtiny jako uršulaz lajny, asi bychom lepší rozuměli.

 • Proti tomu, co za matroš tam vyslala špinavá  zkorumpovaná ruská gubernie Čechia je van der Leyenová POKLAD. Co bychom za to dali, kdybychom místo těch dojiček a krmičů nominovaných stranou vedenou zlodějem únoscem a lhářem, měli, alespoń jednoho takového politika/političku.

  • lapis

   Co bychom za to dali? asi jednu silnoudogu.

 • Takže tak jak dala do latě německou armádu dá do latě i EU? No pokud se dostaneme do stavu, že žádná vojenská loď v EU nebude schopna vyplout a vojáci a všichni pohlaváři  budou létat spojí Dubaj airlines, tak ... Britové budou vysmati.... Btw aspoň už můžeme tipnout nejdůležitější pasáž ve smlouvách Británie.... Záchodky pro třetí pohlaví budou jednou z hlavních podmínek, hned po v ústavě zakotvených monterkach pro těhotné hornice.

  Vážně těhotné tankistky ? To se bála že by kvůli chybějící uniformě pro tankistky v pokročilém stupni těhotenství mohlo Německo prohrát válku? By mě zajímalo jak se takové ženě v 8. Měsíci řídí tank v bojovém nasazení když má správnou uniformu. 

 • Ta paní,která má velet komisi EU je zřejmě lepší,než ji líčí naši kritici.Matka 7 dětí má asi jiný náhled na mír ve světě,neboť bezdětné političky takovou starost o mírový svět dětí zřejmě nemají.A ten Bundeswer ?V Německu je kompletně vyzbrojená americká armáda,která dle smlouvy po 2.svět válce  tam má být ještě dost dlouho.Takže bezpečnost Německa je takto zajišťována skvěle,možná i nelibě ze strany Němců.Zkráta-to nepříznivé hodnocení p.Ursul van der Leyonové je důkazem,že tato paní asi na tomto místě má naději uspět.

  • lapis

   Podobná úvaha: nahnilá jablka se budou určitě lépe prodávat než ta zdravá.

 • Zdá se, že pro obrodu EU bude platit staré úsloví "čím hůř, tím líp".

  • lapis

   Viděl bych to takto: nač dávat nejlepší trámy do hroutící se stavby?

 • Tak bude dobré si položit otázky: Kdo si tohle objednává? Kdo na tom má zájem? Jinak samozřejmě stále platí: Pozor na feministického  s r á č e!
  • Dokud tam budou smrdět politici z V4, tak určitě.

  • Vy jste zoufalci své doby van der Leyenová je dobrá volba. Neni agresivní a v situaci, kdy převládají omylové vašeho typu si umí poradit. V době hospodářské recese jako ministryně práce a sociálních věcí prosadila dotace pro firmy, které nepropouštějí své zaměstnance. To pak umožnilo německým podnikům rychle zareagovat na oživení. A kde jsou ostatní - letí na konci šňůry za německou ekonomikou je to její zásluha kdo dokázal v poslední letech víc? Vy nejste nic jiného než přemoudřelý brouci pytlíci - český popletové. Proto musíte mít vše dobře organizované, aby se vám to nepopletlo. Chachacha. Tady kritizujete německou armádu a sami máte tři jezdící tanky. Až vás zato nepřítel přepadne tak to bude brzo konec světa ani bych se nedivil, kdyby ruský výsadkáři (přezdívaní hrdlořezové ze pskova) zařízli čuníka přímo ve zlíně na náměstí. hahaha….
 • Nic přínosného od Ursuly neočekávám, jinak jsem stále přesvědčen, že bude menším zlem než Timmermans. Při našem vstupu do EU jsme byli plni nadějí, teď už převládá jen beznaděj a velmi nesmělé doufání, že současná tragická situace se nepromění v katastrofu, na jejímž konci bude zánik evropské civilizace. Pokud je třeba i minimální možnost aspoň trochu ovlivnit tragický vývoj v EU,  pak  je mojí občanskou povinností učinit vše pro zlepšení situace v naší zemi a potažmo v EU, abych pak nemusel od našich potomků poslouchat výčitky nebo zažít ještě horší věci. Mnoho našich předků padlo za to, abychom měli svoji českou zemičku. A padli i v boji proti islamistickým nájezdníkům...
  • Co očekává nebo neočekává nějaký komunistický dobytek co si strká prsty bůhví kam, nikoho nezajímá.


 • Hlavně že Bureš vykřikuje, jak jsme to v Bruselu vyhráli....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit