Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Proč musí v Radě zasedat potentáti jakékoliv strany? Neměli by tam být už z principu, třeba obyčejní diváci, plátci poplatků? Nebo jsme tak hloupí, že bychom v takové radě zasedat nemohli? 

  Spíš je to zase nějaká trafika, kde se jen zalykáme slovy jako nezávislost a přitom závisíme na sekretariátech? Ty totiž kandidáty nominují. 

  • Že by ti no tím že ČT je Česká televize placená koncesionářských poplatkem?

   • Právě proto, by měli tenhle neprůhledný moloch řídit a kontrolovat koncesionáři, ne osoby z politických a zájmových družin. Taková Rada by se mohla sestavit třeba losem z řad koncesionářů. 

 • Člověk co nezveřejnil platy svých zaměstnanců nemá moun důvěru

  • To je myslím, promiňte, jeden z menších problémů vztahu koncedionáře a ČT. Zbytečně by se rozpoutal vášně závisti. Prostě my platíme a systém peníze stravuje. 

  • hmmm, tak to bude jen velmi těžce  rozdýchávat  😂

 • Měli bychom se více zaměřit na diskusi o mafiánských/estébáckých strukturách. Jeden Babiš. Jeden Zeman. To je všechno? Asi ne, že jo. Existuje tady celá mafiánská/estébácká struktura (početná), špatně viditelná očima. Sledujeme nástup nového totalitního režimu. Už to docela jede. Když prezident Zeman skončí, mafiánská/estébácká struktura, která ho obklopuje, tady zůstane. Byla tady za komunismu, za Jakeše, Husáka a před nimi a po nich, za vlády ODS, ČSSD, prezidenta Havla, Klause, Zemana. Byla tu s větším vlivem Kalouska, před ním, i po něm. Můžeme tuto strukturu vnímat skrze všelijaké poradce a další jejich našeptávače, poskoky, informátory (vliv agentů tajných/netajných služeb tuzemských i zahraničních), jsou zde zájmy Ruska a Číny. 

  Český miliardářský zázrak není náhoda. Pokud si někdo myslí, že nemá rád Kalouska, a tak podporuje Babiše, bývalého agenta Bureše, s vazbami na podsvětí, protože řekl, že Kalousek je špatný, musím ho upozornit, že z toho nijak nevyplývá, že Babiš je dobrý. Když komunisti řeknou, že nacisti jsou špatní, vůbec nijak z toho nevyplývá, že komunisti jsou dobří. Poslední dobou si připomínáme nacistické koncentrační tábory, ale už zase výrazně méně si připomínáme komunistické gulagy. Byla zavedena slova jako "bezdomáč" nebo "havloid" apod. To není náhoda, Celá problematika je poměrně komplikovaná. Nestačí tedy například uvažovat "Nemám rád Kalouska, volím Babiše" atd. - to je zločinné uvažování. Také z toho nijak nevyplývá, že máme být nadšenými vítači nebo jásat nad feminismem či merkelismem či jiným eurooptimismem. Nechceme být ale ani ruskou či čínskou državou. Takže? He, he, já znám odpověď. To byste si ale n a s r a l i do kalhot.

  • Krááásně nablito od psavce.Takový dort Pejska a Kočičky.Je dobře, že se našel další uslimpaný hrdina.Takový, který nám zejména v těchto chvílích poradí co a jak máme chápat.Zas je tady další štvanec vlastní blbosti.A že nepřidáš aktuální okamžité řešení?Místo té spartakiády trapností.Vytáhni jména statečných rytířů, kteří nás vyvedou z krize.Kalousek? Fiala? Hřib?Třeba tomu tady poslednímu moc děkujeme.Jak nás kvalitně rozhádal s celosvětovým producentem respirátorů.Doufám, že na magistrátě nosí přes hlavu slipy.Svoje!

 • ten pizděc dvořák tam nikdy být neměl.

  celou českou televizi proměnil v žumpu

  • Žumpu tu mejodpornější a nezas..ější je nutno hledat v současné době ve Strakovce a jako nejvrchnějšího posr..vače všeho pak ST-cké im grantského křiv áka a prolhace pizdiče Bureše/bábiše.

   Tam je hlavní důvod proč jde celá země do ....  Áňo smečka a její přisluhovači jsou hnijícím vředem a nejsmradlavější žumpou této země.

   • Pokud si to kromě Vás bude myslet většina lidí, bude ve Strakovce elita národa přesně podle Vašeho gusta. Volby zase zafungují, nemějte strach pane Nováku. 

 • Už to, že jde o to, který politický subjekt má Radu ovládnout svědčí o její naprosté "nezávislosti." 

  Zatím tam vládnou TOPkaři, sluníčkáři a chvilkaři - a podle toho vysílání vypadá.

  Až ho ovládne Babiš - bude podle toho také vypadat. 

  Demokracie je prostě taková nešťastná ženská, kterou vždycky zneužije ten silnější. 

 • Aby absence dětí ve škole nepoškodila jejich  návyky,navrhl premier Babiš řediteli ČT,aby nechal vypracovat televizní vzdělávací program pro školáky základních škol.Ten bude uveden v ČT už v pondělí.

  Považuji to za dobrý nápad naší vlády.

 • Ať je tam kdokoliv.Ale ať se veřejně a pěkně pečlivě projedná Zpráva o hospodaření té smečky nezávislých předávačů "informací" z Kavčích hor.Zatím se nás nedobrovolné sponzory, snaží akademici v obelhávání dlouhé roky drze přesvědčit že jsou jakože "nezávislí".Je to patrno už od pohledu.Mirek Hlupák Kalousek v každých druhých zprávách, jedovatá slina o Hradu alespoň jednou týdně.A pokud se schází Milion chlívů, tak mají zpravodajci orgasmus.Přesně takovou nezávislou TV potřebujeme.Moc.

 • Podle většiny diváků,rozhodně by měla v Radě ČT sedět paní Hana Lipovská a Luboš Xaver.Je třeba více dohlédnout na nehospodárné nakladání z penězi občanů.Už jenom to,že ČT nechce zveřejnit platy některých redaktorů,je divné.

 • dzixy

  Domnívám se, že pan Bican se měl, kromě svého filozofování, zmínit i o tom, jakým způsobem se dostal email, ryze soukromá záležitost, jako osobní dopis, do rukou médiím. Který článek selhal a zda jej odsoudit, o tom ani slovíčko. A mělo by, protože jsou jistě zákony na ochranu soukromí, teda i osobních emailů.

 • Pevně věřím, že to bude někdo kdo nekrade a nešíří lži, tak jak se to děje za současného generálního ředitele.

  • Vy máte nějaké jiné vysílání ČT1?

   Kde je k mání, abych se také po letech svazácké TOPácké a chvilkařské agitace podíval?

   Ale Vy, jako jejich sklaní příznivec si logicky chrochtáte blahem. A já Vám to srdečně přeji. 

  • Pevně věřím, že to nebude nikdo z ANO...tedy koblihářův poskok...

   • A čího poskoka byste si tam představovala vážená Koloběžko.1? Ti současní Vám vyhovují? 

    • Žádného poskoka, ale někoho kompetentního a hlavně NE z ANO...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit