Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • okoune tupoune Hitler nebo Stalin dosáhli víc než ten tvůj idol prolhaný čobol bureš a taky je nikdo nedává vzorem a šmudla je celkem sympatická postava , ale ty vlez do erdele asi máš problém existovat bez bureše - prostě jedna z těch pijavic co se bojí aby mu nezdechlo to na co je přisátej ,jako bureš na dotace.Tak brzy nashle ty nechopná pijace a to musíš sát krev čobola otravného,to musí bejt hnus žít život jako ty.

  • Chápu. Hezký večer

  • Pane JIndřichu rád bych sdílel Váš humor ale příklady z Eu  mne v tom omezují.

  • A přesto se MUDr píše s malým "r" na konci a bez tečky! A ten "drban" pracuje v ordinaci své manželky a je místními lidmi jako lékař i oblíben.
  • Kdo nás ochrání před muslimy? Oni nás nějak atakují? 

    Máme přeci silnou, dobře vycvičenou a vyzbrojenou armádu, která dostane štědrou dotaci na nové zbraně přes 55 miliard!! Její vojáci jsou praví profesionálové a jsou ochotni položit i své životy za obranu demokracie!!!

    Máme zocelené a obětavé policisty, kteří nám denně pomáhají a chrání nás.

    Máme skvělé a charakterní politiky, kteří vědí co v mezinárodních vztazích dělat.

    Tak jaké obavy z muslimů? 

    P.S. - pro ty, kteří se chystají mi okamžitě spílat - existuje slovo - ironie. Děkuji

  • Tonku Tonku ty jeden přechytřelý. Tady tomu drbanovi se tak obecně vysmívá. Protože gauner a všivák si zakládá aby byl všude v bílém plášti. Tento špinavec všech špinavců by chtěl být pořád jakože lékařem.Zatim mu lidi doma v Hostivicích čurají na dveře ......

  • Jako patologovi mi nic jiného nezbývá...
  • Vážený Občane, já myslím, že proruských agentů (v tom pravém slova smyslu) tu nebude mnoho. Ti jsou jistě docela jinde, než na diskusním fóru okrajového Tiscali. Budou spíše na Seznamu a v ČT1 (ale tam spíše ne proruských). hezký den

  • Pane doktore Janáku, je pod úroveň vzdělaného a slušného člověka diskutovat s touto existencí. 

  • A to ještě není jako v ČT 1, kde po každé reportáži nastoupí "vybraný" politolog, aby obyčejným lidem vysvětlil, co vlastně viděli a jak tomu mají "správně" rozumět. 

  • MUDr se píše s malým "r" na konci a bez tečky 

  • Mne také! V diskusi to jinak nejde...

  • Kdyby tak média dělala to, co bych od nich čekal. prostě objektivně a nezaujatě podávat informace a nechat čtenáře, ať si udělá názor sám, místo toho, aby byl každý článek vyjádřením autotrova názoru a pokusem o přenos jeho názoru na jiné. Ale to se nedočkám. Škoda. 😂

  • protože je to předseda vlády, ty jsi jen obyčejný závistivý šmudla, který tady vypisuje kraviny přečtené v Blesku.A takto to budeš mít až do konce tvého zpackaného života. Krása, co?

  • Ovšem absolutním vrcholem je když do EU kandiduje Kateřina AU AU. Vyhlášená hlupaňa co se ve sněmovně kdysi pelešila se zeleným  Bursíkem a nevěděla co to je biomasa.A vrcholem největšího hnusu je, že kandiduje MUDR.Rath. Certifikovaný hnůj všech hnojů!

  • Tedy pane Občane, nenapadlo mě, že ta paralýza ruskými tajnými službami není jen majetkem toho podivného pana Cibulky. 

    Asi Vás bude víc. Tak šup kyvadlo, aby bylo jasno.😂

  • jojo to je unda estébácká nejdřív je okrade a když se ozvou tak je napomene aby drželi hubu a až mu nepošlou prachy z Bruselu tak pumpne pořádně ČR.

  • pavel.zajda.7
    To je snad černý humor, ta fotka? Tak velkozloděj a lupič Bureš kritizuje Brusel, ze kterého krade miliardy? To je fakt síla....
  • A ony se o to nesnaží? 😯 Stačí se podívat na Tiscali co je tady proruských agentů. Nebo že by všichni byli degene? 😐

  • Otázkou zůstává, jestli ten soudruh z Vejprt je placeným agentem Putinchána nebo je tak degene?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit