Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevím, kdo ten zločinecká útvar řídí, ale je zcela jasné, že nebýt slabomyslné politiky vůči Libyi, Sýrii i dalším státům v regionu, tu provozovala Velká Británie, Francie, USA, nebýt zasahování do vnitřních záležitostí jiných zemí v regionu, vyzbrojování rozličných skupin, nikdy by podobný útvar nevznikl. nikdy by na to tamní zločinci a násilníci neměli ani lidi, ani peníze a ani zbraně
  • Za to, že jsem absolutně hloupá čůza může CIA!
  • Nejhorsi je ze co se tyce USA ty jedny z nejhorsich teorii jsou proste pravda :-((( Potoze to je takova asocaln sebranka ze pro mamon udelaj snad vse :-(
    • každýmu jde pouze o mamon.. *3*
    • každýmu jde pouze o mamon.. *3*
  • Výborná práce pane Kalendo!
    Peníze za článek by měly na vašem účtu být nejpozději do 2 dnů.
    Budu se těšit na případnou další spolupráci.

    Makak
    • Fando, děkujem´, krásná práce, připojuji se k makakovi, s gratulací, pochopitelně.. *6*
      • Vlastně jsem něco zapomněl.. Kdo řídí Islámský stát? No přece Já! .. Fando *7*
  • Ahoj pussynko. Pověz nám něco..
    • Víš že po těch dnešních nehorázných pomluvách na moji osobu ani nemám náladu.
      • A na jakou osobu? Já jsem se v tvé identitě nějak ztratila.
        • Prostě Simona. No nic jdu ven. Ten šílenec co mě tu půl dne krade nick a plive
          na mojí rodinu tělo zdraví i vzdělání už byl opravdu přes čáru.
      • Ku předu modrá, zpátky ni krok.
  • Nevím, jak někdo může věřit, že toto všechno, tedy 11. září a Islámský stát je dílem konspirace USA s Izraelem... Jedině schizofrenní jedinci ovlivnění bludy a představami, obzvlášť, když jsou zkouření trávou, tak tomu můžou věřit, ale koptští křesťani speciálně v Egyptě znají muslimy, co jsou to za zvířata, když klidně vtrhnou do kostela a postřílejí tam věřící.. Je islám mírumilovné náboženství? Ani omylem. *10* *13* Je to fanatická pošahaná ideologie založená na pronásledování jinověrců a ateistů s cílem povraždit všechny lidi, kteří nejsou muslimové na úrovni 7. století...V Koránu jsou stovky veršů mluvící o násilí na jinověrcích, ženách a pohanech.. *13* *9*
    • Konspirace je konspirace, ale vysvětlete proč USA podporovali, cvičili a vyzbrojovali bojůvky IS. Snad proto, že byla domluva na odrovnání Saddáma. Bohužel pak IS otočili a šli pouze po bezvěrcích. K přistěhovalectví z islámsmských tátů - ať se chovají všude jako HOSTÉ. Jednoznačně zavést trest smrti, ale podložený důkazy. IS vraždí bez veřejného soudu.
    • Souhlasím. Ty konspirační bláboly jsou dílem jedinců se schizofrenními nebo paranoidními bludy nebo pod vlivem drog. Ale také je to nejspíš cílená propaganda. Ta je někdy dost primitivní jako ty konspirační propagandistické bláboly rusofilů a ruských tajných služeb tady na webu. Ono se to hned pozná když je to ruská goebelsovština, protože ten punc východostepního myšlení je tam patrný.
  • Na každém šprochu, je pravdy trochu!!! Ne USA. ale CIA!!! *8*
  • To je zase téma pro zdejší komunisty kteří za každým stromem vidí agenta CIA: *2* *2*

    Islamismus je stejně zrůdný jako Putinismus který páchá stejná zvěrstva na Ukrajině.
    Oba jsou netolerantní k jiným názorům a nesnáší demokracii.

    Jinak mám registrovanou přezdívku zloději nicků.
    Dnešní pomlouvání které trvalo celý den mě přesvědčilo že to nebyla sranda ale cílená
    rudá kampan na mou diskreditaci. Je vidět že Rusofilům vadím když sahají k podpásovkám.
    No nyní je po napodobování.
    • Nikdo nepochybuje o tvých zrůdných myšlenkách, tohle nevymyslí žádný zloděj nicků!!! *16*
      • To co jsem zažila dnes to přesáhlo míru pomluv a špinavostí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit